k3c bot PRoblem

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
forsekan
Newbie
Newbie

Значи проблема ми е такаф,че Нагласям си позицията на героя патя до играта АЦц и пасс .. натискам Там в k3c-to ПАрвото да трагне нали бота.. и чакам но не трагва.. ДАно сте ме разбрали,Мерси предварително..
BV05
Newbie
Newbie

За да не ти отваря диаблото според мен това може да е само от пътя до играта.. тоест не си написал правилно къде ти е папката на диаблото
viksana
Newbie
Newbie

Имам същият проблем,от 1 час немога да го подкарам,ако обича някой да ми помогне... :(
BiGMetaL
Newbie
Newbie

Защо първо не четете а първо питате щото е по лесно нали ?
Погледни в файла k3cbot.txt каде ти се намира играта ето ти и пример :
gamedir=E:\Games\Diablo II\Diablo II
gamefile=Diablo II.exe

Задължително трябва да имаш Ladder а не да го нагласяш през ICON Game .

п.п. ( мисля че няма какво повече да се обсъжда тази тема .)
(четете повечко пишете по-малко .)
viksana
Newbie
Newbie

Точно това казах,че четох мъчих и мъчих и накрая се сетих,че нямам Лоадер и го дръпнах,ама ся пак тряа преинстална диаблото,че искам да си имам и оригиналният файл за играта не само Лоадера,че малко забива от там..
iMephi
Newbie
Newbie

Изтеглих си к3ц бота от форума, но като не направи игра ми изписва Your connection has been interupted...и ме интерисува дали това е защото героя не е паладин е некро на пойзън и как да го оправя ?
jmel
Newbie
Newbie

значи проблема е такаф.. пускам бота на слот [0] влиза нормално... пускам втори бот на [1] неще да влиза... нито пиши ацц нито пасс.. просто си седи :punish: ако може да ми помогните.. благодаря :)
redbull
Newbie
Newbie

моят проблем е че тои не тръгва само напред ходи
EternalFear-
Full Member
Full Member

jmel wrote: значи проблема е такаф.. пускам бота на слот [0] влиза нормално... пускам втори бот на [1] неще да влиза... нито пиши ацц нито пасс.. просто си седи :punish: ако може да ми помогните.. благодаря :)
бота в папката на играта ли е?
kri4i
Newbie
Newbie

Като пусна бота сичко е ОК докато не стигне до правене на игра .Пише ми "SERVER DOWN" к'во да правя...
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

kri4i wrote: Като пусна бота сичко е ОК докато не стигне до правене на игра .Пише ми "SERVER DOWN" к'во да правя...
Изчакай го 15-20 минути и ако не се оправи го рестартирай.
....
Pickles
Jr. Member
Jr. Member

jmel wrote: значи проблема е такаф.. пускам бота на слот [0] влиза нормално... пускам втори бот на [1] неще да влиза... нито пиши ацц нито пасс.. просто си седи :punish: ако може да ми помогните.. благодаря :)
На втория бот намери във файла к3цбот, където си писал ацц-тата и паролите и промени cdkey1= да изглежда така "cdkey1=-locale eng" (без кавичките ест) Би трябвало да тръгне така :)