Може ли съвет

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
badxboy
Newbie
Newbie

С близард сорс съм .. Сега съм с Абот , но по цял ден работи , а накрая най много един окулос да е паднал и то слаб , а съм с 350 мф .. Гледах Готовите ботове има някви за Близз сорс , ама страниците не се отварят .. та да ви помоля да споделите , какъв бот би бил най-хубав за този герой ? По възможност бота да има и год ? Мерси много
BV05
Newbie
Newbie

Незнам какво да ти предложа.. Абот е ботът които изкарва най - много за най - кратко време.. Като го пусна в 10 часа вечерта, до 7 сутринта на другия ден бие и ми пълни целия герои и няма де да слага предмети..Пиндел бот със год не ти препоръчвам да пускаш тъй като е адски бавен . На вечер прави може би към 200 ръна а д2жсп-то дето е без год прави 900 ръна . И въпреки всичко пиндел бота ми не успява да напълни дори инвентара докато абота пълни и инвентара и сташа. Пробваи да пуснеш мефисто с д2жсп. Ако може героя ти да го бие без да умира може и да изкараш нещо

badxboy
Newbie
Newbie

Мислих го .. Ще умира много .. А този Абот много ме дразни .. Първо , че маха аникса в съндъка , маха и чармите с мф пак в сандъка .. Отделно почти винаги забива .. Трее през 1 час да го пускам наново .. Както направи 150-200 ръна , така се появява някъв еррор и всичко се прецаква .. Ще направя снимка на еррора и ще ви го покажа. Мерси за съвета ! И да те питам , там файла , където пише какви предмети да взима и какви не , променял ли си нещо ? Мерси пак и лека вечер
JustLooseIt
Newbie
Newbie

BV05 Какъв е тоя Абот? защото и за пускам пиндел бот,но нищо не пуска... дай малко подробно обяснение и ако може и скайп нещо.
badxboy
Newbie
Newbie

Това е анди бот .. Действа само на сорс и бие само анди . Аз съм с него и виж горе съм писал , че ми дава много проблеми и за толко рънене един окулос , едни титани и тва е ..
BV05
Newbie
Newbie

Скайпа ми е : Bozhkov_5
Абота е най - обикновен андариел бот. Тук -> topic2151.html <- пише абсолютно всичко което ви е нужно
Ако има някакви проблеми може да ми пишете на скайпа :)
Мога да ви кажа моят билд за близард сорс - 80 лвл с предмети които се дават фрии прави 1-2 "феил ръна" на ден