k3c-bot проблем

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
viksana
Newbie
Newbie

Здравейте и за много години на всички и нека новата 2011 да бъде по-успешна във всяко едно наше начинание!

Имам проблем с к3ц бота,от 2 дни се мъча да го подкарам ,но така и така не става.Проблемът е,че го дърпам този от форума,прави всичко,както трябва и ,като се опитам да го стартирам тръгва играта,но зацепва в началото при моста преди логина.Така става и с всички ботове к3ц ,който съм пробвал.Винаги слагам папката в директорията на диаблото,но пак не тръгва.
Пътят до там ми е Ц:\Програм Файлс\Диабло 2 и така стартира играта,но стига само до моста,както ви казах,а като сложа след Диабло 2 к3цбот изобщо не стартира,моля някой,който го ползва да ми обясни тук по-подробно,какво да направя за да тръгне.Също така съм прочел поне около 20-30 теми за него и пробвах около 100-ина пътя да го потегля и пак не става тъй,че Вие сте ми надеждата :)
viksana
Newbie
Newbie

Помогнете,ако обичате де :)
viksana
Newbie
Newbie

Някой ще помогне ли!!?
Redemption
Full Member
Full Member

Нямаш D2 Loader.Като си изтеглиш и направиш всичко наново бота ще си върви добре. :)
viksana
Newbie
Newbie

Мда,мерси ,че отговори,но вече го направих преди 1 ден може би :)