Проблем с follow bot

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Как да направя водача и паразита да са във една friend листа ? като пусна паразита си прави игра и чака водача да го извика! водача и той прави игра отива да бие пуска портал и извиква паразита но той си стои в неговата игра и не мърда! и пише friend is ofline:) моля помагайте!
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Използваш следните команди в играта:
/f L - friend list - приятелска листа, в буквален превод.
/f add ACC - добавяш акаунт, без значение е малки-големи букви.
/f del ACC - изтриваш акаунт, без значение е малки-големи букви.
/f m - пишеш на всички твой "приятели", всеки един от тях, който е на линия, го вижда.
Така е и с бота, добавяш си акаунтите в едната и в другата френд листа. И когато са добавени и в двата акаунта, трябва като нашиш /Ф Л, дори и "приятеля" ти да е в игра да ти изписва как се казва, естествено - паролата не я изписва :)
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Проблема е че съм го направил! изписва ми че сме приятели с другия ми герой!! но той не иска от неговата игра да иде в играта на лидера \(yam leaders -vankohamara това ми е водача , preslav-това ми е паразита :) мисля че може да бъркам в yam_cofig ! единия ми е yam_cofig_vankohamara другия yam_cofig_preslav и си мисля че някъде вътре бъркам в файловете! там каде се пише лидер и водач