Проблем с d2jsp на win 7

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

Значи като пусна бота нали тръгва си всичко но когато минат 30-40 мин ми изписва д2 спря да работи.. и трябва да го пускам на ново пък през нощта няма как да ставам да го пускам постоянно ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарен ]
m17akaaa
Jr. Member
Jr. Member

никой ли няма да ми хелп \( :(
Cardo
Newbie
Newbie

Здравей, аз имам същия проблем.За момента поне аз решение не съм намерил, но при мене след като ми излезе този ерор(максимум по 1 пат на 6 часа) след 15 - 20 мин бота автоматично се рестартира и продължава.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Влизаш в папка scripts и в autostarter .
В червено ти е показано .

var unableToConnectRetry = 5\ // time in minutes to retry connecting on connection fail (real value is +/- 1 min)
var realmDownRetry = 70\ // time in minutes to retry connecting on a realm down
var disconnectedRetry = 5\ // time in minutes to retry on a disconnection (usually ip ban related)
var cdkeyInUseRetry = 5\ // time in minutes to retry on a cdkey in use error message (set to 0 to stop)
var connectingToBnetTimeout = 20000\ // time in milliseconds to wait for a login to time out and click cancel and retry
var characterScreenTimeout = 10000\ // time in milliseconds to wait for character screen to appear
var pleaseWaitTimeout = 10000\ // time in milliseconds to wait for a please wait popup
var createGameThreshold = 3000\ // time in milliseconds to wait between making games
var createGameThresholdRandom = 1000\ // time in milliseconds to randomly add +/- to the game create time
var createGameTimeout = 15000\ // time in milliseconds to register a failed to create game
var waitInLineTimeout = 60000\ // time in milliseconds to wait in lines for a create game (60 second default)
var characterSelectDelay = 1000\ // time in milliseconds to wait before selecting a character on the char screen
var loginDelay = 1000\ // time in milliseconds to wait before submitting login information
var clickDelay = 500\ // wait X milliseconds before next action after a click event
var textDelay = 500\ // wait X milliseconds before next action after inserting text into a textbox
var clickDelayRandom = 500\ // random amount of time to add to a click
var textDelayRandom = 500\ // random amount of time to add to a text set
var minimumGameNameChars = 6\ // minimum number of characters in a random game name
var maximumGameNameChars = 15\ // maximum number of characters in a random game name
var minimumGamePassChars = 4\ // minimum number of characters in a random game password
var maximumGamePassChars = 15\ // maximum number of characters in a random game password
var gameLengthThreshold = 5000\ // amount of time each game + wait should take minimum, 2 minutes default
var beepOnRealmDown = true\ // beep on realm down?
var logGameLength = true\ // log each games length
var logRealmDown = true\ // log realm downs
var gamesToPauseMin = 1000\
var gamesToPauseMax = 2000\

var timeToPauseMin = 1000\
var timeToPauseMax = 1000\
var gameDoesNotExistDelayMin = 600000\ // how long to wait when a Game Does Not Exist occurs - minimum - default 10 minutes
var gameDoesNotExistDelayMax = 900000\ // how long to wait when a Game Does Not Exist occurs - maximum - default 15 minutes\
var gameDoesNotExistTimeout = 30*60*1000\ // how long to wait for the dialog to disappear (default 30 seconds, don't change this)
Cardo
Newbie
Newbie

Skyline в грешка си не е от там проблема \(
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Cardo wrote: Skyline в грешка си не е от там проблема \(
Не мога да гадая де си объркал в настройките ! :)
Рег фаил имаш ли ?
Оправени ли са регистрите ?

missing
Full Member
Full Member

И при мен го има това през 5 6 часа...
Бота си тръгва сам след 20-30 мин най-много... Кофти е, но не е болка за умиране ) Ще го преживееш...
ПС: С бота от тази тема ли си topic3761.html ?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Само да ви открехна- Преди няколко дена отново се опитвах да го подкарам без да прави мизерии,но уви. Ефекта е същия. Стигам до заключението,че е от самия Уиндолс. Минавайте на XP и да ви са мирни главите вместо да се мъчите :)
....
missing
Full Member
Full Member

XP XP ама 7цата е по бърза.
Не е кой знае къф проблем че бота крашвал от време на време ( пред 2 3 4 5 6 часа ).
Нали после пак тръгва след 20 минути, така че губите максимум 10 брта (ако сте го пуснали бал..)
EternalFear-
Full Member
Full Member

SkylineGTR wrote: Не мога да гадая де си объркал в настройките ! :)
Рег фаил имаш ли ?
Оправени ли са регистрите ?
Браво приятел, незнаеш какъв е проблема ок, но да се оправдаваш с това "Не мога да гадая де си объркал в настройките ! :)" направо незнам..
знаеш ли ,какво ще му има ако няма регистри? или рег файл ?
просто няма да му тръгне бота приятел или ако тръгне въобще няма да стигне до там кадето тои е писал ... като незнаеш поне не пиши излишни коментари като този който аз пиша да ти обясня

ПП: извинявам се за offtopic
missing
Full Member
Full Member

m17akaaa
Изтегли си друго Диабло и пробвай пак най-добре.
Аз съм с 1 Diablo II Full.rar свалено от датата... Тоя проблем го имам 1 път на 5-6 часа и то даже не всеки път се появява. А и бота след това си тръгва наново след 15-30 мин сам..
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

EternalFear- wrote: Браво приятел, незнаеш какъв е проблема ок, но да се оправдаваш с това "Не мога да гадая де си объркал в настройките ! :)" направо незнам..
знаеш ли ,какво ще му има ако няма регистри? или рег файл ?
просто няма да му тръгне бота приятел или ако тръгне въобще няма да стигне до там кадето тои е писал ... като незнаеш поне не пиши излишни коментари като този който аз пиша да ти обясня

ПП: извинявам се за offtopic
Цитирам (но при мене след като ми излезе този ерор) . Какъв е тоя ерор ?Да гадая нали ?
Без рег фаил какво ли става . :laugh:
Цитирам (Понякой пат когато стартирвам d2jsp ми изписва (d2jsp v0.45-by njaguar error 0 )
или след 20 рън на бота . Сички настроики са напраени както трябва кракнал сам d2jsp сменил сам няколко верси . Просто ако някои знае какъф е проблема да каже
)
Цитирам ( мазо) (Оправи си регистрите на "windows", от там идва проблема ).

Преди да пишеш "offtopic"първо си напъни голямата кратуна и после пиши глупости или земи тествай . :laugh:
m17akaaa wrote: Значи като пусна бота нали тръгва си всичко но когато минат 30-40 мин ми изписва д2 спря да работи.. и трябва да го пускам на ново пък през нощта няма как да ставам да го пускам постоянно ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарен \]
Тук става въпрос за 30-40 мин къде е 6 часа .
TheExorcist™ wrote: Само да ви открехна- Преди няколко дена отново се опитвах да го подкарам без да прави мизерии,но уви. Ефекта е същия. Стигам до заключението,че е от самия Уиндолс. Минавайте на XP и да ви са мирни главите вместо да се мъчите :)
Дидо пробва ли с друга версия на d2jsp :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Извода до който стигнах аз с тая седмица е, че е от значение коя е версията на самото D2JSP.EXE . Тези по-старите като ги стартираш,директно ти изписва,че диаблото "... not loaded..." И в интерес на истината не ми се занимава с тая седмица :laugh:
Колкото до бота който сме качили тук (първия пост) съм го събрал от 3-4 други бота...така,че си е пълно мазало. На който му се занимава нека си намери някой др. бот (от по старите) и да замени само D2JSP.EXE с това което е от тази тема
....