k3cbot въпрос

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
sensational
Full Member
Full Member

Искам да попитам дали има някъде нагласен identify.ini или въобще фаила от някаде да го дръпна с нагласени горе доло работи кво да вдига ... защото този бот който е даден във форума избира супер реар предмети дето трябва минимум 1 година да ръни 24/7 за да "паднат" а не прибира примерно амулети 2скилл/каст/стр и подобни нито цирклети нито интересни джунжуриики дето примерно струват :)
Опитах се сам да си го наглася но нещо не се получи.. видях че не 1 админ е дал инфо как се нагласяват но просто не го разбирам :)
Мерси
nEW
Newbie
Newbie

Здравейте!

Поздравления за хубавият сървър! И аз се натъквам на същия проблем относно identify.ini. Нямам нищо против бота да дига макс предмети, но понеже сега почвам се нуждая от малко помощ в настройките на файла, тъй като и мин предмети ще вършат работа за к3ц бота. : ) Ако може малко помощ относно номерацията на предметите и също така относно цирклетите – 2 скилс, 20 каст, защото като гледам настройките имам чувството, че трябва да си наистина много добри да ги вземе бота, докато мен ме устройва просто скилс и каст – ако изтрия останалото на тези редове – ще ги прибира ли?

Благодаря предварително! :)
sensational
Full Member
Full Member

up :angel:
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

[Hel Rune]
Code="r15"
Description=Hel Rune
Pickup=FALSE
кадето пише false слагаш true на кои руни искаш да вади
\[Magic Ring]
\Code="rin"
\Quality=Magic
\Description=Magic Ring
\Identified=0
тука ако искаш да вади махаш запетайките отпред на които искаш предмети и на Identified=0 слагаш да е 1 и ги прибира без да ги иднетифицира или пък беше обратно :) забравил съм вече одавна не съ правил настройки!! и така можеш да си пробереш кавото искаш да оставиш така е и с rare i s magic

ето за crclet

[Unique Diadem]
Code="ci3"
Quality=Unique
Description=Unique Griffon's Eye(Diadem)
Priority=1

[Rare Circlet]
Code="ci0"
Description=Rare Circlet
Quality=Rare
Identified=0

[Rare Coronet]
Code="ci1"
Quality=Rare
Description=Rare Coronet
Identified=0

[Rare Tiara]
Code="ci2"
Quality=Rare
Description=Rare Tiara
Identified=0

[Rare Diadem]
Code="ci3"
Quality=Rare
Description=Rare Diadem
Identified=0

погледнете или е 0 или е на 1 Identified погледнете как ще вади и си преценете сами :)
sensational
Full Member
Full Member

Не ми трябват 10 неидент цирклети в сташа .... трябват ми да ги идентва и да ги прибира като падне такав какъвто казах по горе :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Настройката е елементарна. Съветвам те вместо да искаш някой да ти го настройва,да го прегледаш и да се опиташ сам да се справиш. Хем ще си го нагласиш "по твой вкус",хем ще се научиш как става :)
....
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

И като е елементарна би ли обяснил подробно как да настроим бота. мс