КзЦ Въпросче

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
danielkatev1
Full Member
Full Member

Искам да попитам като в сървара се събраха толкова много разбирачи... Какво трябва да му сложа на хамъръ за да ми изкарва добри итеми ??
amfetamin
Newbie
Newbie

Абе не,че съм разбирач,но смятам,че няма никакво значение с какво е облечен - особено к3ц който е предназначен да вади руни.Аз преди като пусках - пусках 3.Единия с енигмите и пр.Другия с вайпър,лизард спайк и т.н.Третия беше почти гол.Най много вадеше 2-рия и третия,първия нищо не е извадил,ама под нищо се има предвид наистина нищо.Всичко е късмет.
yoo0
Newbie
Newbie

Аз мойте съм ги облякъл стандарно (хотота, шака, вайпери). Само съм им сложил по 4 колонки чармове с мф и на шакото и вайпера жълти перфекти. Все пак е хубаво да имат повечко мф, но най-важното е да бият бързо и да правят много рънове. Затова не е оферта според мен да го накичиш с 600-700 мф. За предмети има къде-къде по-хубави места за биене.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Моето мнение е,че трябва да се гледа да имат паладините 125 каст за последния фрейм, FHR 86, 75 block и по възможност повече FRW :)
Ako имате и 4-5 свободни скилъра (CS Pal.) сложете ги и тях :)
Повечето хора не осъзнават какви чудеса правят този каст фрейм и този макс блок :cool:
....