Countess дайте съвет моля! за руните

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
McHammer
Newbie
Newbie

Искам да попитам тези, които пускат каунтес бот дали си струва да го пускам и дали падат яки рунки от него.
Пусках го за около 3-4 часа, но засега само 6 хилки ми е извадил.

Струва ли си да пускам каунтес бот или по-добре пиндел бот ?
MinimalDmage
Full Member
Full Member

нито едно от двете, и и двете.но, с тия връзки ни ограничават, затова трябва да се запази баланса.
И ще ти отговоря точно.Пускаш 3 пиндел бота, и ще ти искарват предмети, някои гадни, някои хубави и по някоя руна от време на време.
Контес бота, Ло най много, и умки вексове,нз не съм пускал.
drek
Full Member
Full Member

Специалният дроп е "Ist" руна , а дали си струва само ти можеш да си прецениш.
z0sk1e
Full Member
Full Member

Здравейте!
Вчера рънех при Контеса (ръчно) от 10:30 до 17:00 и ми падаха руни от "Ko" надолу.
И ми стана много интересно ... на Normal Ми падна Ко руна.
На найт ми падна Hel руна.
А на Хел ми падаха от Орт надолу.
И въпроса ми е следният.
Има ли някъкво влияние върху руните от това за колко играча е направена играта и как е по-добре?
Има ли някъкво влияние върху руните от това колко пъти рънеш и какво е то?
:)-------------------- :) ----------------- :)
McHammer
Newbie
Newbie

Значи аз пускам бота отскоро, да речем да се събират около 12 часа рънене. И в статистиката най-голямата руна паднала е Ко, и надолу по две-три Lum, Io, 5-6 Hel, Dol и нататък стават все повече и повече докато El вече стигат до 100 руни.
Но по-голяма от Ко не ми е падала. А кеца събира повече и по-добри руни за една нощ.
Ако трябва да чакам Ist добре, но така като гледам не знам кога ще е. След като досега дори една Pul, Um или Mal не е паднала.
Струва ми се, че кецовете са най-яките ботове като цяло.
Djihad
Full Member
Full Member

Много сте интересни така,като кажете пускал съм от 12 до 5... и кво ? :laugh: За играта няма значение по колко време биеш и колко часа един бос,снощи на 30-тия рън пиндела ми извади охм..Тва си е до късмет.
Колкото до контеса,бота си заслужава като за начало,само от контес бот съм правил Coh ... е верно че месец и половина събирах,но тогава нямаше нито YAMB нито тоя противен к3ц...
Макс дроп на контеса е SUR,от личен опит го казвам,пусни си го спокойно и си го направи от коя руна нагоре да ти вдига да не ти пълно сташа и чакай.

Диабло 2 е търпение,а не брой рънове...,колкот по малко ти трябват руни,толко повече ще падат ]
Si vis pacem...para bellum
doje
Newbie
Newbie

По мойте наблюдения,играта дропва руни,когато тя си реши,смисъл,ако на някой му падне висока руна,по това време ще падне и на друг.Така съм забелязал, проверявам си 2-та бота,в единия охм в другия Ло,това за една нощ,после разбирам,че и на други хора са паднали руни,след извесно време пак за 1 нощ,поглеждам единия бот Cs sors life поглеждам другия пак същото, това за мен е мистерия,как падат руните и така нататък,даже мисля,че дори и хората от Blizard ,също незнаят :d
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Djihad wrote: Макс дроп на контеса е SUR,от личен опит го казвам,пусни си го спокойно и си го направи от коя руна нагоре да ти вдига да не ти пълно сташа и чакай.
Бъркаш се и то много :laugh: Контеста макс дроп е Lo . С тоя бот не очаквай нещо интересно , ръчна игра за 1 час вадя 2~3 Ohm (First quest) :)
Djihad
Full Member
Full Member

Добре сега няма да тръгна да си измислям,че контес бота ми е вадил сур :D
Si vis pacem...para bellum
z0sk1e
Full Member
Full Member

doje я сподели с народа към колко часа да ходят за руни :D :D :D
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

doje wrote: По мойте наблюдения,играта дропва руни,когато тя си реши,смисъл,ако на някой му падне висока руна,по това време ще падне и на друг.Така съм забелязал, проверявам си 2-та бота,в единия охм в другия Ло,това за една нощ,после разбирам,че и на други хора са паднали руни,след извесно време пак за 1 нощ,поглеждам единия бот Cs sors life поглеждам другия пак същото, това за мен е мистерия,как падат руните и така нататък,даже мисля,че дори и хората от Blizard ,също незнаят :d
Тук те подкрепям с две ръце....и аз съм, имал не един подобни случаи когато за една вечер са падали по някой друг Cham (на мен в два от ботовете ми а на приятел в 1 от ботовете)
....
MinimalDmage
Full Member
Full Member

да добавя само и аз една интересна случка.
1 кец седя в бокса 3 дена, поради липса на зака..намерих му...пускам го на 20 мин гледам в инв джах,лягам си, ставам Ло в куба, 10 мин някаде чам в инвентара.
другите 2 кеца нищоо.Общо казано за няма и 12 часа пича ми извади Jah,Lo,Cham.
а и сур пада наистина,чел съм в форуми на анг, момчетата казват, че е възможно, но кога.
иначе ло.
doje
Newbie
Newbie

Просто трябва да се оцели момента,когато сървара е решил да ака рунки :)
McHammer
Newbie
Newbie

дА ТАКА Е явно е така. Но имам тогава друг въпрос.
Не може ли да се включи и год докато го пускам, че от време не време мре, мерка умира , после не го съживява , почва да мре , губи ХР , учпят му се арморите, не събира кеш , не може да се репеърне, и накрая картинката е направо жалка.
просто не мога да го оставя сам че направо се осира. Какво бихте ме посъветвали???
Taraxias
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всичко е до настройка на бота,не си го нагласил както трябва,пробвай да свалиш друг бот,може да е насторен.Другото решение е да си го настроиш сам.Год на д2джспи не може да се пусне.
chikooo
Newbie
Newbie

Искам помощ. Значи дл-вам конетес бот. Разархивирам на десктопа . Пускам диабло 2 после пускам бота давам инстал/ъпдейт и ми излиза д2жсп.длл и жс32.длл липсват . Помощ !
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

chikooo wrote: Искам помощ. Значи дл-вам конетес бот. Разархивирам на десктопа . Пускам диабло 2 после пускам бота давам инстал/ъпдейт и ми излиза д2жсп.длл и жс32.длл липсват . Помощ !
topic2640.html
topic2315.html
topic3761.html
topic1996.html

Повечко четене и по-малко писане му е майката )
....