моля за съдейстиве

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

Извинявам се че спамя отново, но бота ми не обира нищо.. Пуснал съм паладин на диабло бот нагласил сам вс каквото искам да зема и пак не обира, по едно време го гледах малко и падна шако стоя малко до него и го подмина, и сам дал отметка да го вземе.. немога да разбера на какво се дължи това :secret: :(
AbN0rmaL
Inox
Newbie
Newbie

izvinqvai te 4e vi pisjha i vi zanimavam s prostoti no imam edin vapros kam si4ki admini .... ima li pravo v duel 3-ot 2 na 2 sled dadeniq geroi da left ot oigrata shhtoto mu se bagvalo edi kvo si nekolko pati ...2- imam me li pravo da bagvame 4ardja na heroto i smisal ima li pravo obshto zeto s bugove / 3 lo ohm 2 vex izgoreh ot tozi duel a v igrat imashe oshte 1 4ovek skoito vaprosniq hero xitler pravi duel i s nego i ne leftna nito mu se bagna herot - ili prosto az bqh preban ot 2ma igra4a za da mi zemat samo i samo runite tova li e 4estnata i sportsmenska igra iskam otgovor molq [admin]\Кирилица.\[/admin]
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това не е правилна тема, отвори си нова и попитай. Пишеш на латиница, писането на кирилица е задължително! Българи сме...
След всеки изигран дуел, всеки играч има право на релог(rejoin) в дадената игра. Тъй като стак резистите падат -30 и ако има да речем 90 стават 60 стак ( 60 макс...) и по лесно го бият герой, срещу които се използват резисти. Ако си бил сорсерска е напълно нормално да релогва след всеки загубен рунд (-30 рез). А хитлер доколкото съм го виждал по игри, мисля че е хаммер, при него резистите не важат и за това няма смисъл от релог.
Темата я премествам, не е за този раздел.
Smigl, следващата тема, която публикуваш и не е в правилния раздел ще доведе до 10% Warn.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.