Loader problem

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
shakersize
Newbie
Newbie

НОВО !! ползажам ц3по (който е с лоадер) а като вляза в папката на лоадера и го цъкна и ми пише СТОРМ лас нот фаунд.. така копнах го от папката д2 сложих го в лоадера и в сист32 и става следното.. кликвам лоадера, показва за част от секундата ,че зарежда и спира.. ИДЕИ ??
MinimalDmage
Full Member
Full Member

аз никаква идея нямам,но ми е интересно за какво говориш и ще следя темата.
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

• Shakersize, би ли обяснил на ново какъв ти е проблема и ако може да е по грамотно написан, тъй като нещо се губи смисъла.
    • MinimalDmage, следващия твой коментар извън темата ще ти донесе още 10%warn.
shakersize
Newbie
Newbie

Значи нали в папката на самата игра,който има ЛОАДЕР си има папка ЛОАДЕР :Д така.. вътре в лоадера има ИКОНКА, която ти заместваш с тази в играта, за да отваряш 4-5-1000 д2-та. така.. влизам в папката на лоадера и цъкам иконката ,обаче ми изкача ЕРРОР "storm.dll was not found" така връщам се в папката на д2 и то там нали има такъв файл (сторм.длл) копвам го и го слагам в папката на лоадера + сис32 (windows) и пак същото ( цъкам иконката в папката на ЛОАДЕРА !! и показва,че зарежда,но след 0,005 сек спира.. )

п.с. проблемът е отстранен, уви :D
z0sk1e
Full Member
Full Member

Ами ако си "рясна" Diablo-то в сис32 ще ми тръгне ли jsp? :D
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Въпросната папка, която е с лоадера, не И е това целта да я сложиш така, ами тя се разархивира и я копираш всичко в нея и го слагаш директно в папката с д2-то да заместиш всичко, след което не правил папка Лоадер и вътре да търсиш иконката, ами в самата папка на диабло си отваряш 4-5-1000 д2-та...