к3ц пикит

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
anton87
Newbie
Newbie

как да направя бота да пази вси4ки раре амута ринг цирклети корони тиара и диадем.като разгелдам фаила идетифи е намерило например коронет 2 асса 20 каст 27 стр лифе ресист и не я пази,сушто и др яки рингове и амута.
ziro
Newbie
Newbie

anton87 wrote: как да направя бота да пази вси4ки раре амута ринг цирклети корони тиара и диадем.като разгелдам фаила идетифи е намерило например коронет 2 асса 20 каст 27 стр лифе ресист и не я пази,сушто и др яки рингове и амута.
И аз съм засичал подобни итеми в лога... опитах се но нищо не стана...!
bgto
Newbie
Newbie

някакво развитие по темата? днес и аз забелязах че ми дропи 2 чифта ръкавици и няколко амулета ?!?!
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

Заповядайте Zpickit файла. Лично аз съм го гласил, какво да обира и какво Не! Надявам се да съм ви помогнал :)
AbN0rmaL
s7oi4o
Newbie
Newbie

добре немога да разбера защо ! свалиь качения фаил в тази тема ! заместих го в бота и тои продължава да ръни без да събира нищо . абсолутно нищо не взима дори и голд ! ?? как да го оправя !
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

изтегли си др к3ц!
AbN0rmaL
s7oi4o
Newbie
Newbie

таман 2 имам и пак и при 2та се същото !!!
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По памет говоря, мисля, че бяха 17 файла при нормален к3ц, без логовете разбира се, провери ги дали са така, най-често се случва да липсва някой файл и за това да не сработва добре к3ц-то. Погледни файла, zoid.dll, мисля, че той беше отговорен точно за това. Ако ти липсва го изтегли от някъде и виж антивирусната да не ти го изтрива, тоест да го засича като вирус.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
s7oi4o
Newbie
Newbie

да видях че имам фаил zoid но фаил zoid.dll липсва със ЕСМАРТ антивирусна съм но изобщо не я пускам !
bgto
Newbie
Newbie

хммм зоид.длл ми е намясто.... но отново днес даже ми изхвърли една гул руна от сташа да не говорим за чармите от инвентара сичките ги е дропил ... нещо има не както трябва \( някой със същия проблем.... бота сабира предметите но като ги прехварля в сташа и дропи всичко или част от предметите? :(
shakersize
Newbie
Newbie

Уверете се ,че правите всичко както трябва (инфото от темата с настройките) .. а що не пробвате с Аваст антивиръсна ?

п.с. и при мен не взимаше нищо преди , смених на Аваст и си работи перфектно сега
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

anton87 wrote: как да направя бота да пази вси4ки раре амута ринг цирклети корони тиара и диадем.като разгелдам фаила идетифи е намерило например коронет 2 асса 20 каст 27 стр лифе ресист и не я пази,сушто и др яки рингове и амута.
post13750.html#p13750

....
bgto
Newbie
Newbie

Благодаря на Денислав сега всичко се изясни ... и последен въпрос ... как да изключа това да идентифицирва предеметите и изобщо да хварля некви неща ... искам всичко да събира пък аз да си го хварлям после ако се наложи :) 10х предварително :)