Проблем с D2JSP ботче

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
needder
Newbie
Newbie

Здравейте, днес сложих диабло на компютър с уиндолс 7, до днес играх от машина със ХР! На старата машина ползвах готов литнинг сосър бот за контес и реших да го сложа и сега. Сложих го както си му е реда и го пуснах и си стои както показва скреена който прилагам:

<a href="http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... c/problem/"
Стои си сякаш не съм пуснал нищо :Х Някой идеи :?
McHammer
Newbie
Newbie

Искам да попитам за същия бот едно нещо:
Как да си го настроя да се набоква още като излезе на плочката в Блек Марш, а не чак като стигне до ниво 5 на кулата?

Ако някой знае да пише фаст!

А за пича по-горе просто нонемях не знам. Сори дуде!
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

needder wrote: Здравейте, днес сложих диабло на компютър с уиндолс 7, до днес играх от машина със ХР! На старата машина ползвах готов литнинг сосър бот за контес и реших да го сложа и сега. Сложих го както си му е реда и го пуснах и си стои както показва скреена който прилагам:

<a href="http://pics.data.bg/categories/1/%d0%be ... c/problem/"
Стои си сякаш не съм пуснал нищо :Х Някой идеи :?
Заповядайте този бот http://dox.bg/files/dw?a=feae0af2b5 настройте си го и ми кажете дали върви :)
McHammer изтегли и ти този бот и пробвай тогава. За твоя проблем незнам някаде от yamb confinga се бута но не съм запознат с това. Ти все пак го изтегли и кажи дали се бока :)
AbN0rmaL
needder
Newbie
Newbie

Smigl wrote: Заповядайте този бот http://dox.bg/files/dw?a=feae0af2b5 настройте си го и ми кажете дали върви :)
Мерси много бота тръгна, само че не вдига нищо от контесата освен чармове и ги продава ако може и с това да ми помогнеш, ще съм ти много благодарен :))
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

needder wrote: Мерси много бота тръгна, само че не вдига нищо от контесата освен чармове и ги продава ако може и с това да ми помогнеш, ще съм ти много благодарен :))
Замести и си готов \)
AbN0rmaL
Kokipo
Newbie
Newbie

Имам проблем със стартирането на бота.Със W7 сам и изтеглих ботът които е даден за W7 но като го настроя и стартирам зарежда играта,и ми показва че имам липсващ файл на име js32.dll.Може ли малко помощ по този въпрос.
deandream
Newbie
Newbie

Kokipo wrote: Имам проблем със стартирането на бота.Със W7 сам и изтеглих ботът които е даден за W7 но като го настроя и стартирам зарежда играта,и ми показва че имам липсващ файл на име js32.dll.Може ли малко помощ по този въпрос.
Копира ли дадения файл във Систем32 на Уиндоус
SnowDanger
Newbie
Newbie

Дай countres и за Wind XP
Kokipo
Newbie
Newbie

deandream wrote: Копира ли дадения файл във Систем32 на Уиндоус
копирах го и сега тръгна.Мерси за което,но били ми казал как да настроя бота да ми избира Дреаминг сървар а не тези които са US и останалите
deandream
Newbie
Newbie

За това си нямам ни най-малка представа :(
Kokipo
Newbie
Newbie

За жалост не само ти но благодаря все пак за отделеното време.Май ще се наложи да си търся предмети по старомодния начин.Но все пакако успея да го подкарам някои може ли да ми каже има ли някакви правила в тозисървар за бота колко време да върви и колко ръна да има.
Ty3ap
Newbie
Newbie

Не исках да отварям нова тема затова смятам че е уместно да пиша за проблема си тук.
Толкова много изчетох за ботове че имам чуство че аз станах такъв :) но никъде не намерих отговор на следния проблем - защо като подкарам бота примерно за мемфисто ( за повечето е така) със паладин , като слезе на нивото на което е мемфисто и забива в стената (тръгва на дясно директно към мемо) . С повечето босове ми го прави този номер и в крайна сметка мога да ползвам само 4-5 от всичките.

vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Аз със cold sors бия мефо и никви ядове! по добре бий със сосерки!!
Ty3ap
Newbie
Newbie

vankopie wrote: Аз със cold sors бия мефо и никви ядове! по добре бий със сосерки!!
Не искам със сорс да играя.
deandream
Newbie
Newbie

Защото е направен за сорс бота или за герой със енигма
loopbAck74
Newbie
Newbie

Как се пуска god-а и map-a? А защо след като направи игра героя си стои на едно място?
Smigl
Jr. Member
Jr. Member

Невъзможно е да пуснеш год на d2jsp-бот, докато мап хак-а си го пускаш както в играта :)
AbN0rmaL