Проблем с к3ц

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

значи пускам 2 бота к3ц и нищо др, ботовете са идиални , но има др порлбем прават 5-6 до 10 ръна и крашва от д2-то и пак влиза.... хелп ??
DonEduardo_
Newbie
Newbie

И аз имам този проблем от 2-3 дена, постояно се рескат. Питах няколко човека във чата и те имат този проблем.
doje
Newbie
Newbie

Проблема е масов
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Може проблема да е от сървъра , може и от вас да е . Пробвайте да пуснете само един бот . :)
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Пробвах с 1 и пак крашва... явно е от сервера.. но нз защо дано се постараят да го оправят :( :punish: :secret:
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Проблемът не идва от сървъра, най-лесно е като имате проблем и не може да си го разрешите, да се каже "ех този сървър... така и така, така и така.."
Настройл съм си бота както трябва и не ми крашва. Само че, това настройване "както трябва" - дори и до ден днешен си преправям конфига на ботовете, било то к3ц, бр, пиндел и прочие, за да станат още по "читави".
Проблемът не идва от сървъра, а от вашите ботове.
Давам пресен пример от снощи, пише ми потребител, "абе така и така, бр бота ми повече от 20-30 нормални бр-та не може да изкара, много му лагва, крашва кат невиждал, оправете си сървъра". При което си поглеждам моя бр бот и нито му лагва, 400 и някой рън прави. За това отново ще се повторя, въпроса опира до вашите настройките.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
doje
Newbie
Newbie

Не разбирам,би ли помогнал , какво да оправим, преди,не ми правеше така ,а не съм пипал нищо,как изведнъж почва да прави проблеми?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

А от къде идва тоя супер голям пинг ? Сигурно ще каже ,че е от интернета ми явно толкоз ... :laugh:

П.П Justice k3c бота е с голяма чувствителност малко Ping (30~40) и "Failed Join Game" или просто да погледнеш бота какво е извадил пак "Failed Join Game ".При d2jsp има по малка вероятност за "Failed Join Game" .
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Аз съм съгласен с "doje" Преди к3ц бота ми не крашваше а сега изведнъж почна да крашва на секи 2-ри играч.. Ако можеш по някакъв начин да се свържеш с мен на ЛС да ми пратиш бот или настройки ще съм благодарен. Естествено ако имаш желаниe :) А пускам и фаллоу бот той крашва ... доволно.. а преди пак казвам не го правеше
PsixaR
Jr. Member
Jr. Member

Ще помоля някой които не му крашва бота да праи ЛС или да даде някаква информация
doje
Newbie
Newbie

Вярно,щом от нас е проблема,както виждате е масов,моля някой да сподели как се оправя,ще е полезно за всички.
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

Мдам и на мен е така!! преди не го е правило :(