Два бота КАК ???

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
Ty3ap
Newbie
Newbie

Здравейте искам да попитам как мога да пусна 2 бота на YAMB , единственото което намерих е :
https://dreaming-bg.com/post28973.html#p28973

Но проблема ми е че моя файл няма нищо общо с този в другата тема(освен името разбира се :D) и ме е страх да сменя всичко.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

незнам какви сложни глупости се опитвате да пишете ама аз си адвам нов бот от самото д2жсп (програмата) и там с конф на новия херо сесташ се....Опцията е адд :D
Ty3ap
Newbie
Newbie

Благодаря че все пак някой отговори колкото и неясно да за мен .В крайна сметка се оправих, пиша за начина по който се оправих не за да отговарям , а се надявам да бъда полезен на някой.
1.При мен за default script (като стартирам програмата) е bots\YAMB.d2j . Съответно копирам файла и променям името с произволно.
Примерно героя ми е kiro файла става kiro.d2j
Отварям същия файл и коригирам
var YAM_Version = "0.9.6.0 Beta 2"\
var file = fileOpen("libs/YAMB/configs/YAM_Config_kiro.d2l", 0)\
if (file) {
YAM_CharConfigFile = "YAMB/configs/YAM_Config_kiro.d2l"\
file.close()\
}

2. Отварям файла autod2jsp.cfg и преглеждам в него дали навсякъде всичко е наред с acount и password за всеки от ботовете( при мене не беше - на някой от ботовете за акаунт беше acountname ,а за password беше password) макар че при д2жсп като дам едит на бота всичко беше нормално с ацц и пасс

3 Стартирам отново д2жсп и за дфалт скирипт давам да бъде файл kiro.d2j , натискам ок , и не забравям да сейфна.

4. Стартирам бота да ръни

Извод: за всеки бот трябва да има самостоятелен дефалт скрипт

Успех на всички и дано да съм полезен на някой .

MinimalDmage
Full Member
Full Member

само да допълня :) като пускате 2-ри бот променяйте титлето в настройките, щото иначе няма да ви тръгне 2я бот.
Ty3ap
Newbie
Newbie

MinimalDmage wrote: само да допълня :) като пускате 2-ри бот променяйте титлето в настройките, щото иначе няма да ви тръгне 2я бот.
Да абсолютно , пропуснал съм да го напиша че писах отговора по нощите , Всеки скреен който стартира д2жсп трябва да е с различно име.
eagle
Newbie
Newbie

Ty3ap wrote: Да абсолютно , пропуснал съм да го напиша че писах отговора по нощите , Всеки скреен който стартира д2жсп трябва да е с различно име.
Незнам кво си правил, като си адднеш нов герои просто си слагаш конфига и си пускаш ботове 2,3 4... без да сменяваш имена(само конфигчето) няма никав проблем поне при мен :)
Ty3ap
Newbie
Newbie

eagle wrote: Незнам кво си правил, като си адднеш нов герои просто си слагаш конфига и си пускаш ботове 2,3 4... без да сменяваш имена(само конфигчето) няма никав проблем поне при мен :)
Както и да е , при мен поне имаше имаше проблем и той беше че не мога да пусна повече от 1 бот но се оправих, както казах по нагоре дано да помогнем на някой да няма такъв проблем.