Въпрос относно диаблото

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
sensational
Full Member
Full Member

http://www.prikachi.com/images/800/3124800N.jpg това ме интересува дали при всички които използват баал бот такива изисквания изпозлва диаблото особено водача ?
п.с. незнаех каде да направя тема и затова направих тук.. ако не е за тук преместете я :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Темата е в грешен раздел, правилният е "помощни приложения". Там се намира всичко свързано с ботове и прочие.
Относно това за водача, предполагам, че е така, защото всички ботове примерно са в града, а той ходи за тп и убива монстерите и е логично, той да хаби повече ресурс от другите.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

По принцип е нормално . Смисъл зависи и от вида на процесора ти най-вече. Когато на дадено приложение му трябва повече ресурс а РС-то ти го има,автоматично му се "отпуска" повече ресурс. Но е много относително в интерес на истината. И на мен понякога ми е било на по 200-250 и то не само водача :)
....
sensational
Full Member
Full Member

Ясно , а примерно ако лоадера ми забива през 10 сек смисал зацикля за 1 секунда и се оправя това от лоадера ли е или от самия д2жсп ?