к3ц въпроси

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
AsILayDying
Newbie
Newbie

Добър ден. Интересува ме някой има ли си на идея зашо бота не убива всички консили ? Доста често избива няколко и примерно изписва: 3 high council members killed,4 minion council members killed. Да не би само high council-ите да са му приоритет? Също така искам да попитам какво се разбира под "рунд" на битка с консилите? да не би да означава брой телепортации на бота преди да напусне играта?
Друг въпрос. Ако бота случайно умре съм забелязал, че го извърля до менюто за въвеждане на ацц и пас. Само че там той въвежда име на игра и трябва да се рестартира бот-а. Има ли начин това да се оправи?
И още нещо. След като идентифицира даден предмет как се настройва да го прибира с еди-какви-си характеристики? До колкото разбрах е свързано с Identify.ini . Ама е доста неразбираем този код. Някакви насоки да ми дадете?
Поздрави.
Played since 1999 (headoff). I play no more actively.
I was Norec (BVC), Orlif (Smiter), Moldrin (BVB), Fauztin aka Zayl (Nec), Gorst (Zerk).
Beware foul demons and beasts.
amfito
Jr. Member
Jr. Member

Здр. Мога да ти отговоря на първия въпрос. Бота е така устроен, че да убива задължително high councils, а от minions каквото хване.
AsILayDying
Newbie
Newbie

Всъщност горе-долу се ориентирах. Само да попитам примерно в този ред:
ci1=(s_nec:2|s_pal:2|s_dru:2|s_asn:2),(frw:20|fcr:20),((fr+cr+lr+pr:30)+(str+dex:15)+(life+mana:40)):2

запетаята озна4ава "да има и това, и това", | означава ИЛИ, + означава (това и това сумарно да е 30), а накрая :2 означава поне 2 от изброените характеристики да съществуват . прав ли съм?
I was Norec (BVC), Orlif (Smiter), Moldrin (BVB), Fauztin aka Zayl (Nec), Gorst (Zerk).
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

AsILayDying wrote: Всъщност горе-долу се ориентирах. Само да попитам примерно в този ред:
ci1=(s_nec:2|s_pal:2|s_dru:2|s_asn:2),(frw:20|fcr:20),((fr+cr+lr+pr:30)+(str+dex:15)+(life+mana:40)):2

запетаята озна4ава "да има и това, и това", | означава ИЛИ, + означава (това и това сумарно да е 30), а накрая :2 означава поне 2 от изброените характеристики да съществуват . прав ли съм?
ЕВАЛА ТИ ПРАВЯ!!!!
Ти си първия човек,който виждам да си прави труда да разбере САМ кое,какво и как се прави
ЕВАЛА...
Ако срещнеш друго затруднения с удоволствие бих ти обяснил на лично :)
....
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Малък офтопик, не ,че има кой да ми изтрие поста :), но да си кажа.
Ботовете.... сложно понятие, който учи и се занимава с компютри - софтуер и по специално програмиране, като го види това нещо веднага може да навърже нещата. А дори и сам да се помъчиш може да го разбереш. Но в този форум, повечето от типа "дайте да направиме тема, те ще кажат админите - кое, как, от къде и защо, защо ни е нужно да четем и да търсим.."

Приятен ден :)
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Djihad
Full Member
Full Member

Бате,ако му свикнеш,всичко си е чиста логика,само трябва да знаеш предметите кой кво дава и как варира ето пример:

367= s_sor=830001:3,efd+eld:35 \№ЦТмЗтjp=3,20/20/30eng

Eldritch orb:

s_sor=830001:3 - 3 сорс
s_sor=830001:2 - 2 сорс
s_sor=830001:1 - 1 сорс

efd+eld:35 - тук това тие за лайт и файър дмг - сбора от 2 те трябва да прави 35 за да го запази

ако го направиш така:

efd+eld:40 - ще трябва да е 20 лайт,20 файър скилл дмг за да го запазва

В случая:

367= s_sor=830001:3,efd+eld:40 \№ЦТмЗтjp=3,20/20/30eng ще ти запазва само фул макс елдрич орб :)

---------------

338= s_jav:4,edmg:190 \4skill/>190ed Е®Чеі¤±кЗ№

Тhunderstroke:

338= s_jav:4 - 4 javelin skills

edmg:190 - ако е 4 джава и 190 ед - ги пази

338= s_jav:4,edmg:200 \4skill/>200ed Е®Чеі¤±кЗ№

Така ти изглежда редчето за да ти запзва фул макс Thunderstroke :)
Si vis pacem...para bellum
anton87
Newbie
Newbie

как да настроя к3ц бот да прибира парите в кож4ега ?
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма все още измислен отговор на този въпрос, ако се измисли нещо, ще разбереш сам.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
TalentoDeBarrio
Newbie
Newbie

Значи всичко е супер бие ги събира итеми , обаче като отиде да идентифйцира , идентифицира ги и ги хвърля ... Може ли да ми обясните защо ???
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

TalentoDeBarrio wrote: Значи всичко е супер бие ги събира итеми , обаче като отиде да идентифйцира , идентифицира ги и ги хвърля ... Може ли да ми обясните защо ???
А какво е изхвърлил ако може да попитам???
....
TalentoDeBarrio
Newbie
Newbie

TheExorcist™ wrote: А какво е изхвърлил ако може да попитам???
Ами изхвърля всичко:чарми , пръстени , жевели .. Незнам просто кое да бутна че да ми ги слага в сташа .. Идентифицира ги и ги мята на земята :((((
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ами логично е да ги изхвърля като са тъпи :mda:

За да запазва неща които ти желаеш,трябва да редактираш pickit.ini & identify.ini
Има теми из форума как се прави :)
....
jmel
Newbie
Newbie

значи проблема е такаф.. пускам бота на парви слот

* влиза нормално... пускам втори бот на [1] неще да влиза... нито пиши ацц нито пасс.. просто си седи :punish: ако може да ми помогните.. благодаря :)
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,

Пробвайте да сложите папката на бота в деректорията на Diablo II.
AsILayDying
Newbie
Newbie

Здравейте!
Благодаря на всички за коментарите :) Дори и сам се ориентирах в кода, всичко си е написано, пък и като разгледаш няколко примерчета става още по-ясно. Оффтопик: Истина е, че човек занимаващ се с програмиране по-лесно схваща кода.

Обръщам се към вас с нов въпрос. Един приятел се зариби да почне в Дрийминг. Съответно ще пуска к3ц бот. Пратих му настроен к3ц всичко точно. Стартира бота. Но той не цъка на battle.net, нищо не прави. Ако ръчно влезеш в сървъра, напишеш си име и парола и направиш игра : бота започва да се телепортира в града и да прави рън. След като свърши ръна излиза в менюто и не създава нова игра: никаква реакция. Проблема може да се обобщи: Бота не реагира в менюто на Диабло, но въпреки това може да рънва. Някой срещал ли е подобен проблем и знае ли решение?
П.п. Човека е с windows 7 ако има значение, в което се съмнявам де.
Поздрави!
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

AsILayDying wrote: Здравейте!
Благодаря на всички за коментарите :) Дори и сам се ориентирах в кода, всичко си е написано, пък и като разгледаш няколко примерчета става още по-ясно. Оффтопик: Истина е, че човек занимаващ се с програмиране по-лесно схваща кода.

Обръщам се към вас с нов въпрос. Един приятел се зариби да почне в Дрийминг. Съответно ще пуска к3ц бот. Пратих му настроен к3ц всичко точно. Стартира бота. Но той не цъка на battle.net, нищо не прави. Ако ръчно влезеш в сървъра, напишеш си име и парола и направиш игра : бота започва да се телепортира в града и да прави рън. След като свърши ръна излиза в менюто и не създава нова игра: никаква реакция. Проблема може да се обобщи: Бота не реагира в менюто на Диабло, но въпреки това може да рънва. Някой срещал ли е подобен проблем и знае ли решение?
П.п. Човека е с windows 7 ако има значение, в което се съмнявам де.
Поздрави!
За такъф проблем не бях чувл,пробвахте ли да смените бота?
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Стартирай го от Loader
Сложи папката на бота в папката на диаблото
Или k3cbot.ini си прави някоя гавра (което ме съмнява)
За друго не се сещам от какво може да е :/
....