Помощ за шоп бот

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
TOOL
Newbie
Newbie

Ако има някой които разбира от този вид бот и може да ми помогне с нещо ще бъда доста радостен.
Въпросът ми е следният дали има идея примерно как да го наглася да купува нещо което не е зададено
в самият скрипт защото мъчих се адски много гледах в нета неможах да намеря нищо което да отговаря на това което търся дори ако знае някой форум където има теми моля да постне дори да е на английски не е проблем.
Желая примерно да купува от катарите С атр и макс дмг с определени скилове и тн.
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

TOOL wrote: Ако има някой които разбира от този вид бот и може да ми помогне с нещо ще бъда доста радостен.
Въпросът ми е следният дали има идея примерно как да го наглася да купува нещо което не е зададено
в самият скрипт защото мъчих се адски много гледах в нета неможах да намеря нищо което да отговаря на това което търся дори ако знае някой форум където има теми моля да постне дори да е на английски не е проблем.
Желая примерно да купува от катарите С атр и макс дмг с определени скилове и тн.
за кой шоп бот става дума?
TOOL
Newbie
Newbie

Значи пише версия 1.71 (3533) пуска се през ямб
red1eye
Jr. Member
Jr. Member

TOOL wrote: Значи пише версия 1.71 (3533) пуска се през ямб
ямб съм пускал в друг сървър но тук неможах д а го подкарам...подкарах го де но не както трябва...вместо като пазари от аня да вилиза в ред портал,ходи чак до WP..или не работя със същата версия ямб...

В самия скрип си пише:

DSN_SnagItINIFile = "snagit_XP.ini"\
DT_BMitemsINIFile = "bmitems_XP.ini"\
DT_GambleItINIFile = "bmGambleIt_XP.ini"\
DT_ShopItINIFile = "bmShopIt_XP.ini"\

След това отиваш

D:\BlckrthnBlck\scripts\settings или както ти е там бота..

И отваряш bmShopIt_XP.ini"

А оттам надявам се можеш да се оправиш,защото всичко си го пише в началото на конфига

А вече ако искаш да добавиш скилл или статс на даден предмет

D:\BlckrthnBlck\sdk и както пореда си ако искаш да добавиш на ракъвиците който да копува да има стр отваряш фаила stats.txt,намираш кое число подред е статса който търсиш в случая стр - 0

"0 strength
1 energy
2 dexterity
3 vitality
4 statpts
5 newskills
6 hitpoints"

Отваряш бмшопит пак И намираш

[3 skill/ias gloves]
code=16
skilltree=any,3
93>20
и го променяш на:

[3 skill/ias gloves]
code=16
skilltree=any,3
0>10

и така ще търси ръкавици с 3 таб скил + 10 или повече стр

същото е и с bmitems.cfg

там е за да си настройиш кои итеми да пази след като ги индефицира

ако падне дф 24 и си задал да е 25+ ще го метне.......и.т.н.т.
TOOL
Newbie
Newbie

ахам ясно благодаря много