проблем с d2jsp

Ботове, хакове и всякакви допълнителни инструменти, които не са в разрез с правилата на сървъра.
dom1nat3
Newbie
Newbie

Здравейте!Имам проблем с d2jsp.като го пусна ми зацикля на селект гейтуей-мейн меню-селект гейтуей-мейн меню и така до безкрай?!Някакви предложения?
dr0m
Hero Member
Hero Member

Рестартирай компютъра, сериозно и не пускай нито едно диабло/бот, а само d2jsp .
sp0tt
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сложи отметка на Skip to Battlenet :cool:
dom1nat3
Newbie
Newbie

благодаря и на двамата за бързите отговори :) . сега имам друг проблем :weight: ботът не купува колби ?!а в конфиг файла е настроено ако има под 3 да купува .
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В( snagit_XP ) се настройва , какво да взема и купува . :)
kIberGoD
Newbie
Newbie

Ам Моя бот " елдрич " си копувам всичко каквото му треа но не пие нищо ? Изписва че няма лифеват или нещо от сорта ... Ако някой обесни как да си го направя \)
Ам Бота ми е Джава ... бие без проблем но искам да и адд още 1 магия че бие с лаитанинг фюри искам да и сложа чаргед стрике ... но незнам НОМОЕРА на магията...
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

SkylineGTR wrote: В( snagit_XP ) се настройва , какво да взема и купува . :)
Какво да взема, но не и да купува. От снагита можеш да го настроиш да ти дига мана, лайф, реджувки.
А за купуването, конфигурационния файл на героя.
Там търсиш- YAM_UseABM, правиш го това на true и YAM_UseBeltManage. Като второто е основното за да ти купува, mana, life. А първото е няква модификация за да ти държи възможно винаги пълен колана.
dom1nat3
Newbie
Newbie

Със всичко друго се оправих,що годе,благодаря за помощта на всички :) Само че от време на време бота забива,примерно написва името на играта,парола и просто не влиза.Предложения как да го направя да се рестартира примерно след 5 минути "idle" ?Също така кое точно е конфигурационния файл на героя,защото аз съвсем се обърках вече?
Dranplqs
Jr. Member
Jr. Member

Ами той ако невлезе от първия път в играта, той си прави 2ри опит и така. А ако пак неще, просто героя ти е фейлнал. И рестарт на бота няма да помогне.
dom1nat3
Newbie
Newbie

Преди като пусках бот,правеше много голд,постоянно седеше на 2 милиона,а сега му свършват парите.Някакви идеи на какво може да се дължи това ?Бота не умира или нещо такова,даже е без мерк.