откраднат акаунт или резултат от краша на сървъра

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
headless94
Newbie
Newbie

ацц : headless94
герои : ItsHammerTime,Fire_Onnn

1. 14.08.2010 , 14:00 ч.
2. 14.08.2010 , 12:00 ч.
3. Липсват абсолиутно всички итеми от 2 героя : ItsHammerTime и Fire_Onnn,останали са 3 4 итема в другия ми герои : FeeLMyArmy.
4. предполагам този които е откраднал акаунта (ако е откраднат) го е направил за Anihiliusa (17/20/10) които толкожа много предлагах във чата и във игри,които беше в Паладина (ItsHammerTime) , в него нямаше особено хубави итеми (освен анихилиуса) ,2 Spirita (Sword & Targe ) , Amulet (Seraph's Hymn ) , Armor (Griswold's Heart),Rings ( Soj , Bul Kathos ),Shako (103) другите не ги помня не бяха хубажи . В сташа има6е Пул руна , Мал руна , Valkyrie Wing другите не ги помня но те не са от голямо значение.
5. Само 1 приятел за които съм напълно сигурен че не би го казал на никои и не е влизал дори в акаунта,неговият аккаунт е ge7th3mall ако искате го проверете.
6. Играл съм само от 1 ИП , също преди време бях накарал приятеля ми да влезе с акаунта за да се прекарам .
7. Нямам логове от map hacк .
Допълнителна информация : чожек със скаип wozzzup ми прати плугин със абот , мап хак , год . Но не мисля че след като тои ми го е пратил на мен може да разбере какжо съм писал в него.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Открихме ги предметите. Акаунта, в който се намират, както и няколко други, са заключени вече. За съжаление не можем да ти възстановим загубите.
headless94
Newbie
Newbie

е омг що не можете да ги възстаножите даите ми поне хубавите итеми и ако може паса на акаунта headless94 тъи като е сменен.или дори само анихилиуса това е единстженото ми ценно нещо
DarkKiss
Administrator
Administrator

Заключих го акаунта ти, докато изясним случая - стандартна процедура. Отключен е вече. Горещо препоръчвам паролата на акаунта да се смени при първа възможност :)
Ангажимент да връщаме откраднати предмети не сме поемали никога, и няма да поемем. За кражбата си е виновен само и единствено потребителя, редно и загубите да са за негова сметка.
headless94
Newbie
Newbie

аз кво съм виновен ве (тука псувам) не съм давал на непознат паса нито някакъв бот НИЩО . Ае моля ви се 1 хубав итем имах за 1 месец игра anihilius (17 20 10) , моля ви се върнете поне него иначе няма за кво да играя.Някои админ които понава добре диабло 2 знае за какво става въпрос .моля ви се само 1 итем \( :(.Също имам друго предложение , ако сте разбрали ж кои акаунт са ми итемите просто го деблокираите за малко 1 админ да влезе (за по сигурно) и итемите които са останали да си ги полуяча обратно . Моля ви се наистина адски много не искам да спирам диаблото но нямам никакъв стимул да продължа
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ангажимент да връщаме откраднати предмети не сме поемали никога, и няма да поемем. За кражбата си е виновен само и единствено потребителя, редно и загубите да са за негова сметка.

LOCKED
....