Относно "Failed To Join Game" (#2)

Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако героят Ви изписва – Failed To Join Game е необходимо да изминат 24 часа след неговото „бъгване”, не по-малко, за да ни сигнализирате във форума!

Ползвайте този пример:

Акаунт:
Царство(realm):
Име на героя/ите:
Приблизително време на случилото се:
Времето е желателно да е с доста голяма точност, защото по този начин улеснявате нас, а от там и проблемът се разрешава по-бързо.

Ето няколко примера как да видите с точност времето.

1.Ако играете ръчно и героя ви даде FTJG, напишете точния час.
2.Ако сте пуснали бот:
  • D2jsp – В самото autod2jsp си пише героят до кога е правил рънове и от кога
    не може да влезне в игрите, това време на последната игра е "бъгването" - FTJG.
  • K3cbot – В папката с k3cbota имате пикит логове, последните итеми,
    които е взел бота, показват, че е бил в игра, след което вече логовете са празни,
    което е признак за определянето на точното време на "бъгване" - FTJG.
  • С другите ботове е аналогично.
Edit: От този момент всеки пост, който е извън правилата на темата ще бъде изтриван и няма да бъде вземан под внимание!
Edit2: Не преувеличавайте, защото ние ще разберем.
Edit3: Ако под публикацията ви пише "Готов", а в играта пак дава FTJG, изчакайте рестарт.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
beasteh
Newbie
Newbie

Грешка с базата данни
Моля, опитайте отново. Ако тази грешка възникне отново, уведомете администраторите.
Обратно

1во не мога да пращам л.съобщения 2ро героя ми не че неможе да влезе , а просто си изчезна.
3ти ден се опитвам да пратя ето това л.съобщение (acc - beasteh , hero - Greko level 1 barbarian , изчезна на 23.01.2011 около 6-7 сутринта :|) на някои админ и не мога

и 2дена подред Justice ми отговаря на темата с прати л.съобщение и не чете явно , че не мога да му пратя и накрая я LOCK-на...
[admin]\Оправен.\[/admin]
haribooo
Newbie
Newbie

acc - haribo
име на героя - FellThePower
Час - Около 13:55
[admin]\Прочети първия пост на темата.\[/admin]
beasteh
Newbie
Newbie

justice , имам въпрос отнсно моят проблем - има ли решение или не , защото постояно проверявам този Post , ако има okay ,ако не да спра да се надявам и да продължавам напред :mda:
[admin]\Оправен ти е героя.\[/admin]
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравей, по въпроса ти се работи, просто е доста по-труден твоя проблем, тъй като героя ти не е бъгнал, ами е изчезнал, по друг начин седят нещата. А самия герой го има, но не ти се показва. До един-два дена ще ти е оправен.
djuny
Newbie
Newbie

Акаунт:djanii1
Царство(realm):1.10 classic
Име на героя/ите:iPn-IloveDanga
Приблизително време на случилото се: героя е бъгнат от около два месеца някаде и не си направиx труда да пиша в форума..но чак ся се сетих че имам някои добри предмети които биха могли да ми бъдат от полза..
[admin]\Ако ме ориентираш поне с разлика +/- 2/3 дни - ще ти го оправя. В противен случай, никой няма цял ден да се рови за един герой.\[/admin]
cecko0
Newbie
Newbie

Акаунт:ynwa1892
Царство(realm):1.10 classic
Име на героя/ите:youneverwalk
Приблизително време на случилото се: 17:38
[admin]\Не отговаря на изискванията.\[/admin]
sTonow
Newbie
Newbie

Realm-Classic
Acc-sYc-kIbeRGoD
Geroi-xIrokIlLeR
Den - 17 Noemvri 2010.
[admin]\Оправен.\[/admin]
nihilisto
Newbie
Newbie

Акаунт: nihilisto
Царство(realm): classic
Име на героя/ите: The_Barbarian
Приблизително време на случилото се: 30.01.2011 (днес към обяд влязох и поиграх към половин час, в 8 часа вечерта опитах да вляза и ми изписа FTJG)

Благодаря Ви предварително!
[admin]\Не отговаря на изискванията.\[/admin]
nihilisto
Newbie
Newbie

Моля Ви само да ми кажете дали защото не са минали 24 часа и тогава трябва да опитам отново или защото не съм попълнил правилно нещо в данните ми (акаунт и времето). Другото което ми е любопитно имах два героя единия "варварин"... другия "магьосница"... с магьосницата влязох без проблем (преди малко вече я изтрих, понеже искам да си развия първо Варварина). Не съм играл никога с бот (дори с други играчи не съм играл... от скоро се запалих по Диабло и за мен всичко е ново, играя винаги сам с парола и не използвам ботове).

Благодаря Ви предварително, за отделеното внимание.

п.п. Сега си направих един "некромансър" за да видя да не би нещо в мен да е проблема, но не... \ Жалко, ако не се оправи проблема, ще се върна пак в сингъла (отнеми 1 месец да го развия "варварина" до 29 левел, не че е кой знае какво, но пък не съм използвал ботове... за мен това си е почти като да използваш heroeditor. Вдигаш бързо, но губиш удоволствието от играта!
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Трябва да изминат 24 часа от FTJG, защото на доста голяма част от тези герой рестарта на d2gs ги оправя. При 24 часа, има 3 рестарта, тоест ако след 3 рестарта не се оправи, героя трябва ръчно да се оправя. А относно ботовете, не е задължително от бот да ти бъгне даден герой. Може и докато сам си играеш да ти бъгне. Но почти винаги FTJG идва от ботовете.
nihilisto
Newbie
Newbie

Justice wrote: Трябва да изминат 24 часа от FTJG, защото на доста голяма част от тези герой рестарта на d2gs ги оправя. При 24 часа, има 3 рестарта, тоест ако след 3 рестарта не се оправи, героя трябва ръчно да се оправя. А относно ботовете, не е задължително от бот да ти бъгне даден герой. Може и докато сам си играеш да ти бъгне. Но почти винаги FTJG идва от ботовете.
Благодаря ти за бързия отговор, дано утре да мога да вляза, много се запалих по играта (преди играех само FPS и хорър игри, но сега виждам какво съм пропуснал :), а и мисля че ВИЕ сте чудесен екип, форум и сървър в повече от другите в БГ!
beasteh
Newbie
Newbie

beasteh wrote: Грешка с базата данни
Моля, опитайте отново. Ако тази грешка възникне отново, уведомете администраторите.
Обратно

1во не мога да пращам л.съобщения 2ро героя ми не че неможе да влезе , а просто си изчезна.
3ти ден се опитвам да пратя ето това л.съобщение (acc - beasteh , hero - Greko level 1 barbarian , изчезна на 23.01.2011 около 6-7 сутринта :|) на някои админ и не мога

и 2дена подред Justice ми отговаря на темата с прати л.съобщение и не чете явно , че не мога да му пратя и накрая я LOCK-на...

Оправен.

не е :( , все още го няма.. :(
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Героя ти е оправен, провери си го в акаунта ти е.
В акаунта имаш девет героя, а се виждат осем, за това в лявата колона натискаш стрелката на клавиатурата надоло и след като стигнеш осмия, продължаваш и ти се показва деветия.
[admin]\Edit: Всичко е наред, героя е тестван от *beasteh.\[/admin]
Guest

на 5ти януари изчезнаха ако ти помага
ацц-krayzie
херота-Kun Nuclear deamParjola Three WaxOnWaxOff ZelenaMagiq ocbRolka OgLeDalO eq_Mechoka
имаше и някакфи мулета но не помня как се казваха
[admin]\Всичките герои са оправени.\[/admin]
MVEclipse
Newbie
Newbie

Акаунт:MVEclipse
Царство(realm):Classic
Име на героя/ите:MaHgaPuHa
Приблизително време на случилото се: 2/10/11 20:22:38
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

MVEclipse такава дата не съществура поне за момента, след 8 месеца ще настъпи.
Ако героят ти е бъгнал днес 10.02.2011 20:22:38, просто изчакай автоматичния рестарт в 23:00 и ще ти се оправи проблема.
Четете първия пост!
MVEclipse
Newbie
Newbie

Извинявам Се :like_linux:
MVEclipse
Newbie
Newbie

стана 23:00 но проблемa още е Налице. какво да направя ? \(
[admin]\Преди малко мина рестарта.\[/admin]
MVEclipse
Newbie
Newbie