Предложения относно новия мод на Dreaming®

Dreaming поддържа две различни версии на играта, всяка от които има собствен форум тук. 1.10 Classic & Oblivion Mod.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Нито съм админ, нито съм от екипа, но просто, защото липсата на такава тема е очевидна, реших да съм инициатора :).
Давайте своите предложения тук, предлагам вече екипа да даде някакви ориентировъчни изисквания :). (h)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Изисквания няма, ограничение са единствено границите на въображението ви. Ние вече ще преценим кое може да се реализира и кое не.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Uber runa(34)
5% to experience gained

Само от убер да пада .
RootsRagga
Dreaming Friend
Dreaming Friend

И като си сложиш 10-15бройки става весело
You are now marked as being away.
You away (Rabotata prechi na pieneto, a pieneto na rabotata He.)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Или по-скоро да се направи както деймидж редюс да е ограничен на 50% без значение дали си с повече :)
аних 10% + 1 бр Убер руна 5 % и до там :)
....
vankopie
Jr. Member
Jr. Member

да се дига левел до 200 ниво :* или безкрайно :D
dr0m
Hero Member
Hero Member

Знам, че е леко Hardcoded, обаче не може ли да се направи така, че само 1 предмет може да се соква с тази убер руна? Примерно шакото? Така играчите ще трябва да избират - малко повече бонуси, или по бързо качване на левъл :).

При това обстоятелство обаче итемите не трябва да се продават на магазина, защото няма да е проблем да си купим две шака - едното да го сокнем с обикновен джевел, а другото с тази убер руна :).
Greengo
Newbie
Newbie

Идеи има много. Престанете с тея Юбер руни и да взимате от други модове. Лично предлагам Сайд Куестове, премахване на всички стари сетове и добавяне по 2-3 сета за всеки герой за различните билдове, които да падат от сайд куестовете, които ще имат своя оригинална история. Също така промени по руническите думи, може по някои умения? Би било хубаво, ако няма умения, които да седят без да се използват, а да се вдигат само за бонусите, които дават.
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Greengo wrote: Идеи има много. Престанете с тея Юбер руни и да взимате от други модове. Лично предлагам Сайд Куестове, премахване на всички стари сетове и добавяне по 2-3 сета за всеки герой за различните билдове, които да падат от сайд куестовете, които ще имат своя оригинална история. Също така промени по руническите думи, може по някои умения? Би било хубаво, ако няма умения, които да седят без да се използват, а да се вдигат само за бонусите, които дават.
Какви са тия мисии "Сайд" ?
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Side Quest e Quest, който не е в оригиналната игра, има много модове с подобна система пример за такъв е Медиан.
Колкото до уменията напълно съм съгласен с това, че системата, която Близард са ни преодставили е меко казано доста глупава, тъй като 70% от уменията не се използват.
Имаме Max Meteor а използваме само FireBall, Ice Bolt/Ice Blast/Glacial Spike за Blizzard..и още много подобни примери.
Да не говорим че FireDruid е осакатен от всяка гледна точка, също както и Matrial Assassin.
Също и многобройните неизползваеми местност, като Cave Level 2, Stony Tomb Level 2, и редица други.

Всичко това лично според мен се нуждае от промяна.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Това е един вид като в УоУа :).
И само да ми кажеш, откъде сме взаимствали Убер руната?
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма значение как ще се казва руната дали Убер или Ехп ....
Предлагам още една руна . :)

Deam Runa(35)
1 To All Skills

RootsRagga wrote: И като си сложиш 10-15бройки става весело
Пробвай на single player . :)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Не, не... Предлагам само 1 руна да се направи и тя да се купува примерно с пари \ ). Както дрийм итемите.
Greengo
Newbie
Newbie

Да и к'во ще стане ? Дебаланс -> оакване по български му ПВП и куп други глупости... Много лоша идея е това "да се купува само с пари" дадени предмети. Нека има Айтем шоп, но всичко също така да е достъпно и до нормалните играчи, които няма да хвърлят пари по пиксели понеже са решили, че ще ги ползват за нещо друго. Но под достъпни нямам на предвид отиваш, биеш една гад пада ти и се разцепваш на девет. Говоря за много сложни рецепти, които искат много сложни рънове, които пък от своя страна да не са много, много сложни, а дроп рейта да им е нисичък. И също така направените от рецепта да се различават от закупени (само по цвят на името). Така ще проличи, кой се е мъчил, и кой не е. :) Което пък от друга страна може да даде възможност на ГЛАВНИТЕ на сървара да създават ивентс(events)? Би било интересно да видим малко разнообразие (пример от 18:00 до 18:30 дроп рейта е с 100% отогре или няк'ви такива глупости). А относно Сайд куестовете мога да дам доста идеи.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

DoIt wrote: Не, не... Предлагам само 1 руна да се направи и тя да се купува примерно с пари \ ). Както дрийм итемите.
лично аз съм против. Ще стане като дрийм мода. Едни ще плащат яко и ще имат, а други ще реват защото нямат и бла бла бла...
....
Redemption
Full Member
Full Member

Мисля,че 1.13 е добра идея, защото за тази версия няма год и е по трудно за игра.Пак и има нови думички интересни. :D :weight:
Shadоw
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Redemption wrote: Мисля,че 1.13 е добра идея, защото за тази версия няма год и е по трудно за игра.Пак и има нови думички интересни. :D :weight:
Всяка версия след 1.10 няма год.
А Думите могат да се добавят на всяка версия.
dr0m
Hero Member
Hero Member

Хаха, нямало год... Просто ви мързи да четете и да ползвате гугъл :).
1.13 не е за предпочитание, защото повечето от потребителите няма да могат дори мапхака си да пуснат, а какво остава да си направят версията на 1.13 \).
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Нищо лично, но този които казва, че след 1.10 има год, значи никога не е играл някоя от версиите по горе :). Да добавя нещо - предмети за продан няма да има в това царство и ще остане чисто в пълния смисъл на думата.

П.С. Търсят се идеи за рецепти, уникални предмети за всички нива (ниски 1-40, средни 40-70 и високи 70-99)
dr0m
Hero Member
Hero Member

Аз предлагам в първите седмици на мода да се провеждат ЛЛД ( турнири с 9 лвл герой ) и 1во 2ро и 3то място да печелят някакви итеми и така всеки да я докара някак си :).