Информация за мода

StoqnRusev1488
Newbie
Newbie

Момчета играя от 2 седмици, и имам свободно време, нито един скилер с лифе не е паднал, влизат хора играя по 2-3 дена, и се махат, поради причината че скилерите, не падат, па ако падне ще е с EXTRA GOLD, Върнете чармовете, все пак е фън наистина, но не е честно спрямо новите играчи който почват, и нямат , а старите имат по 4-5 кашета с купени, и не само това, с тия чармове, ще спечелите повече играчи, Защото фън-а сме не повече от 20,а преди като гледам са били доста.Върнете ги чармите, някой админ да влезе и да попита кой иска чармите, 99% от онлине в фъна ще кажат ДА, аз ги искам!Имам 6-7 героя направени който чакат чарми... и си чакат, и в един момент като ми писне, ще спра да играя.Надявам се бърз, и радостен отговор, както за мен, така и за играчите в сърва!
dexterity
Newbie
Newbie

StoqnRusev1488 wrote:Момчета играя от 2 седмици, и имам свободно време, нито един скилер с лифе не е паднал, влизат хора играя по 2-3 дена, и се махат, поради причината че скилерите, не падат, па ако падне ще е с EXTRA GOLD, Върнете чармовете, все пак е фън наистина, но не е честно спрямо новите играчи който почват, и нямат , а старите имат по 4-5 кашета с купени, и не само това, с тия чармове, ще спечелите повече играчи, Защото фън-а сме не повече от 20,а преди като гледам са били доста.Върнете ги чармите, някой админ да влезе и да попита кой иска чармите, 99% от онлине в фъна ще кажат ДА, аз ги искам!Имам 6-7 героя направени който чакат чарми... и си чакат, и в един момент като ми писне, ще спра да играя.Надявам се бърз, и радостен отговор, както за мен, така и за играчите в сърва!

И аз се отказах поради тази причина !
qqqq
swarm
Jr. Member
Jr. Member

[@12208 wrote: t_id=11910 msg_id=84949 date=1373979076]
[@13792 wrote: t_id=11910 msg_id=84948 date=1373978279]Момчета играя от 2 седмици, и имам свободно време, нито един скилер с лифе не е паднал, влизат хора играя по 2-3 дена, и се махат, поради причината че скилерите, не падат, па ако падне ще е с EXTRA GOLD, Върнете чармовете, все пак е фън наистина, но не е честно спрямо новите играчи който почват, и нямат , а старите имат по 4-5 кашета с купени, и не само това, с тия чармове, ще спечелите повече играчи, Защото фън-а сме не повече от 20,а преди като гледам са били доста.Върнете ги чармите, някой админ да влезе и да попита кой иска чармите, 99% от онлине в фъна ще кажат ДА, аз ги искам!Имам 6-7 героя направени който чакат чарми... и си чакат, и в един момент като ми писне, ще спра да играя.Надявам се бърз, и радостен отговор, както за мен, така и за играчите в сърва!

Да ви кажа и аз го пробвах фън сървъра.. и наистина стигаме до едно положение.. и това е :) малко ТЪПО! И аз се отказвам поради тази причина ;) гуд лък.
Анатоли Лалов
dexterity
Newbie
Newbie

[@6654 wrote: t_id=11910 msg_id=84950 date=1373979748]
[@12208 wrote: t_id=11910 msg_id=84949 date=1373979076]
[@13792 wrote: t_id=11910 msg_id=84948 date=1373978279]Момчета играя от 2 седмици, и имам свободно време, нито един скилер с лифе не е паднал, влизат хора играя по 2-3 дена, и се махат, поради причината че скилерите, не падат, па ако падне ще е с EXTRA GOLD, Върнете чармовете, все пак е фън наистина, но не е честно спрямо новите играчи който почват, и нямат , а старите имат по 4-5 кашета с купени, и не само това, с тия чармове, ще спечелите повече играчи, Защото фън-а сме не повече от 20,а преди като гледам са били доста.Върнете ги чармите, някой админ да влезе и да попита кой иска чармите, 99% от онлине в фъна ще кажат ДА, аз ги искам!Имам 6-7 героя направени който чакат чарми... и си чакат, и в един момент като ми писне, ще спра да играя.Надявам се бърз, и радостен отговор, както за мен, така и за играчите в сърва!

Да ви кажа и аз го пробвах фън сървъра.. и наистина стигаме до едно положение.. и това е :) малко ТЪПО! И аз се отказвам поради тази причина ;) гуд лък.
или го направете както в началото от крави да падат яко чарми и джевели
qqqq
Jaedan
Newbie
Newbie

Върнете чармите при чарси започнах да играя и ми хареса , паднаха ми доста итеми но чарми не падат изобщо накрая ми изкача някои които има за всеки клас герои чарм с 45лаиф героите му са с перфектния инвентар а другите нямат обикновенни скилари па камоли с лаиф и за това се отказват за това надявам се да върнете наистина чармите при чарси все пак това е фън за да можем всички играчи да сме г/д равностоини така ще има и повече хора и ще се забавляваме повече :)
iWantYou-
Newbie
Newbie

Съгласен съм с останалите колеги .. Мисля че ще бъде най-добре чармите да се продават при акара.. или при Гхеед на Гамбле поне .. не е справедливо спрямо новите играчи :) Иначе мода е много улеснен , приятен за игра , постоянно изкарваш предмети .. но дотам :) Какво като имам 2 мулета със сожове , мари , булове , сп уебове, и т.н :) Моля админите да обърнат внимание :) Мисля,че 100 % от хората ще искат чармите обратно ! Успех
StoqnRusev1488
Newbie
Newbie

И повече от седмица никой не отразява хах.ах.х.а...
iWantYou-
Newbie
Newbie

Помолих дарк кисс на лс , ако е възможно да се обърне внимание на тази тема и че има поне 10-15 човека в сервера които играем редовно и ще бъде много по-интересно , поне да има по-голям шанс за намиране на скилери и жевели , а не да имаш всички итеми на макс и до там :) после да се чудиш за какво си блъскал рънове и нямаш нито 1 скилер лифе :) Въпреки че тези които сме онлине се броим на пръсти,за мен лично мода е страхотен !
Amggg
Newbie
Newbie

а даден предмет като стане с 3 socks как да го направя с 4 примерно с Hel runa не става!!?
iWantYou-
Newbie
Newbie

Не можеш , 1 пат с бер се соква и с колкото сока стане , с толкова остава .. не можеш да направиш нищо повече .
valio995
Newbie
Newbie

Аз искам да попитам какво се случва със сървера. Сега съм влязъл в него и нито има руни при акара нито барбовете пускат нещо. Може ли някой да ми каже дали правят нещо или са решили и него да го правят нормален сървер ?
AilQk1
Newbie
Newbie

как да играя фън мод .. какъв пач трябва да сваля .. ???
Taraxias
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Няма фън мод,само 1.10 класик има към този момент.
AilQk1
Newbie
Newbie

ок мерси за инфото
mamala
Newbie
Newbie

Моля ва Направете пак фън сървър ...... моля ва
Ares4
Newbie
Newbie

до DarkKiss ако е вазможно пуснете 1 фън
DarkKiss
Administrator
Administrator

Последния такъв бе спрян поради нисък (клонящ към нулев дори) интерес. Малко вероятно е да опитаме отново подобна модификация.
Ares4
Newbie
Newbie

тогава предлагам 1 традис мод като 1 време в дон гепи мисля 4е нема да е ло6о до колко то помня така се казва6е се6та6 се на ли DarkKiss
asdfghjklmn123456789
Newbie
Newbie

От каде да истегля мода
radoslavgrg
Newbie
Newbie

Върнете Fun-а #шивиибамайката.