Несправедливо баннат

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
pipo93
Banned
Banned

1. Акаунт с който играете. - pipo1, pipo2, pipo3, pipo4, pipo5, pipo6
2. Кога сте получили бан. - Днес към 11:30
3. Кой админ ви е баннал. - Не знам мога само да предположа
4. Каква е причината да получите бан (ако имате различни версии с админа за случилото се, опишете цялата ситуация). - Няма причина или поне на мен не беше дадено обяснение (не съм нарушил нито 1 правило на сървъра или форума)
5. Ако имате снимки, видео или логове от maphack например, прикачете ги и тях. - Дори не бях в игра :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

За домашно, докато изтече бана, можеш да провериш значението на думата несправедливо в тълновния речник. Тук несправедлив бан няма. Моето домашно пък ще бъде да обмисля твоята собствена молба, бана да бъде перманентен. Може и да удовлетворя желанието ти.

Започна със спиране на правата за чат в групата.
После го пренесе в чата на сървъра.
След това не ми остави избор, освен да стане бан от сървъра.
Продължавай в същия дух и ще последва и от форума. Проявих повече търпение към теб, от колкото заслужаваш, не си мисли обаче, че ще ми се качваш на главата.
pipo93
Banned
Banned

DarkKiss wrote:
Sat Jun 06, 2020 2:09 pm
За домашно, докато изтече бана, можеш да провериш значението на думата несправедливо в тълновния речник. Тук несправедлив бан няма. Моето домашно пък ще бъде да обмисля твоята собствена молба, бана да бъде перманентен. Може и да удовлетворя желанието ти.

Започна със спиране на правата за чат в групата.
После го пренесе в чата на сървъра.
След това не ми остави избор, освен да стане бан от сървъра.
Продължавай в същия дух и ще последва и от форума. Проявих повече търпение към теб, от колкото заслужаваш, не си мисли обаче, че ще ми се качваш на главата.
И все пак си остава бан без причина , или поне не казваш каква е :)

Пък за перма бан прави каквото си искаш сървъра е твой ;) :victory-hand:
DarkKiss
Administrator
Administrator

Трябва да обясня на теб, какво ти си направил ли?
Ще подмина последния месец++ с хейт, няма да го взема под внимание, въпреки че хора са били банвани и за по-малко. Ти определено го заслужаваш.
Това което няма да подмина обаче е, да обиждаш останалите участници в чатовете - кой бил клоун, кой бил необразован и неграмотен, на кого са липсвали първите години в училище са все неща, които на теб не ти влизат в работата. И сякаш това не е достатъчно, реши да обидиш директно, пред всички участници, колега администратор. 24 часа спиране на чата е чист подарък, всеки който ме познава знае. Не си перманентно баннат само защото MedellinCartel се застъпи за теб, този път.

От тук насетне, лично ще следя всяка дума и действие от теб, и следващия път когато направиш грешка, а аз съм убеден, че ще направиш такава, ще си кажем довиждане. Нещо, което отдавна трябваше да се е случило.
Казах го и преди - в този сървър са влезли много години на труд, нерви и пари, и няма да си ти този, който ще си прави подигравка с него. За едно си прав - сървъра е мой и ще направя каквото трябва. Ще повторя нещо, което е казвано много пъти преди - Правилата са субективни и администраторите могат в извънредни ситуации да излязат отвъд техните рамки. Дори да твърдиш, че "не си нарушил нито една точка", ако действията ти директно или индиректно рефлектират върху сървъра, качеството на игра в него, атмосферата или дори чата, по негативен начин, ще излезем извън ограниченията от правилата и ще прекратим участието ти.
pipo93
Banned
Banned

DarkKiss wrote:
Sat Jun 06, 2020 3:05 pm
Трябва да обясня на теб, какво ти си направил ли?
Ще подмина последния месец++ с хейт, няма да го взема под внимание, въпреки че хора са били банвани и за по-малко. Ти определено го заслужаваш.
Това което няма да подмина обаче е, да обиждаш останалите участници в чатовете - кой бил клоун, кой бил необразован и неграмотен, на кого са липсвали първите години в училище са все неща, които на теб не ти влизат в работата. И сякаш това не е достатъчно, реши да обидиш директно, пред всички участници, колега администратор. 24 часа спиране на чата е чист подарък, всеки който ме познава знае. Не си перманентно баннат само защото MedellinCartel се застъпи за теб, този път.

От тук насетне, лично ще следя всяка дума и действие от теб, и следващия път когато направиш грешка, а аз съм убеден, че ще направиш такава, ще си кажем довиждане. Нещо, което отдавна трябваше да се е случило.
Казах го и преди - в този сървър са влезли много години на труд, нерви и пари, и няма да си ти този, който ще си прави подигравка с него. За едно си прав - сървъра е мой и ще направя каквото трябва. Ще повторя нещо, което е казвано много пъти преди - Правилата са субективни и администраторите могат в извънредни ситуации да излязат отвъд техните рамки. Дори да твърдиш, че "не си нарушил нито една точка", ако действията ти директно или индиректно рефлектират върху сървъра, качеството на игра в него, атмосферата или дори чата, по негативен начин, ще излезем извън ограниченията от правилата и ще прекратим участието ти.
Значи да разбирам че е ок Ти и 50% от играчите да се ебавате с мен за неща който съм казал.
Та ето го и чата
ivan bozhkov, [06.06.20 11:22]
Това е щото неговия акаунт е с намален дроп

макс векс баг

Ето го и моя отговор

Петко Derby, [06.06.20 11:46]
[In reply to ivan bozhkov]
Ха-Ха-Ха клоун го раздаваш

А ето и един твой отговор

Panayot Vuchkov, [02.05.20 20:17]
даже ти е много и да ти отговарям

Panayot Vuchkov, [02.05.20 20:17]
тумор

Не знам кой кого обижда , но да ясно ми е че аз винаги ще съм виновния ;)

И последно аз не съм хейтър , просто си изказвам мнението
също така мисля че с едно или друго съм помогнал на сървъра (превод на играчи , даване на начални предмети , помагане в настройването на мапхак и ботове)

:victory-hand:
pipo93
Banned
Banned

И все пак се вижда кой кого обижда и че няма какво да отговориш ...
Но Бан си продължавам да имам pray
DarkKiss
Administrator
Administrator

Стоя зад всяка казана дума, макар и да забелязвам, че си пропуснал да споменеш, че това е от Telegram, при това на лично съобщение - място на което съм потребител толкова, колкото и ти.
А не ти отговарям, защото няма какво да ти кажа. Търсиш сеир - няма да ти го дам. Твоят случай е затворена страница за сега, чакам да отвориш новата. Банът правилно си забелязал, че продължаваш да го имаш. И така и ще остане, а продължиш ли да провокираш и търсиш конфронтация, дори ще го удължа.
pipo93
Banned
Banned

Направо давай перманент айде много здраве на всички ви :)
И успехи

п.с както винаги съм учтив ;)
DarkKiss
Administrator
Administrator

pipo93 wrote:
Sat Jun 06, 2020 5:32 pm
Направо давай перманент айде много здраве на всички ви :)
И успехи

п.с както винаги съм учтив ;)
Първият път, когато го каза на колегата, реших че искаш да правиш драма и да си в центъра на вниманието просто, но щом го споменаваш за втори път, явно го мислиш.
Няма проблем от моя страна, готов си. Успех в другите сървъри, в които играеш. И на админите им също.
pipo93
Banned
Banned

Извинявам се че ти изгубих времето с оплаквания за несправедлив бан