Diablo 2 download

Проблеми с инсталацията на играта? Не можете да подкарате D2 Loader? Споделете мъките си, ще опитаме да помогнем.
Killuminati
Newbie
Newbie

Здравейте, откъде мога да сваля играта (1.10 класик), моля за линк или някакви насоки. Не съм играл от доста време и нямам представа откъде бих могъл да намеря точната версия. Благодаря.
Makaveli The Don
DarkKiss
Administrator
Administrator

Здравей. В горния ляв ъгъл има секция Downloads, в която можеш да откриеш почти всичко, което би могло да ти трябва. Това включва цяло копие на играта, инструменти за настройка на сървъра (като Gateway Editor), maphack, други полезни плъгини и т.н. и т.н. Можеш да хвърлиш едно око там, вярвам че ще откриеш каквото търсиш. Успех
app.php/downloadsystem
Killuminati
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:
Mon Jul 13, 2020 8:56 am
Здравей. В горния ляв ъгъл има секция Downloads, в която можеш да откриеш почти всичко, което би могло да ти трябва. Това включва цяло копие на играта, инструменти за настройка на сървъра (като Gateway Editor), maphack, други полезни плъгини и т.н. и т.н. Можеш да хвърлиш едно око там, вярвам че ще откриеш каквото търсиш. Успех
app.php/downloadsystem

Благодаря
Makaveli The Don
Killuminati
Newbie
Newbie

Може ли да се инсталира и да се играе безпроблемно на WIN10, както и да се инсталират и ползват ботове?
Makaveli The Don
DarkKiss
Administrator
Administrator

Доста колеги в сървъра използват именно Win 10. Играта работи със сигурност, за ботовете също до колкото знам доста играчи ги ползваха без проблем с тази ОС. Уви, от доста време не използвам Windows и не мога да кажа от първа ръка, но от това което знам от играчите, би трябвало да е ОК и с двете.
Killuminati
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:
Mon Jul 13, 2020 9:03 am
Доста колеги в сървъра използват именно Win 10. Играта работи със сигурност, за ботовете също до колкото знам доста играчи ги ползваха без проблем с тази ОС. Уви, от доста време не използвам Windows и не мога да кажа от първа ръка, но от това което знам от играчите, би трябвало да е ОК и с двете.
Ок, мерси. :victory-hand:
Makaveli The Don