Инициатива на играчите: 1.10 D2Gs #2

DarkKiss
Administrator
Administrator

Тези, които са в Telegram или Discord знаят какъв ни бе разговорът днес, за останалите обаче ще повторя.

Към този момент, администраторите не играем в сървъра. За нас, от гледна точка на играчи, няма значение дали има закачени 1, 2 или 5 D2Gs-а към 1.10 царството. Поели сме разноските на 4 машини към момента, като инвестиране в още изглежда малко вероятно на този етап. Казах го в чатът, ще го повторя и тук - ако желаете да се добави допълнителен хардуерен ресурс към 1.10, огранизирайте се и си го поръчайте сами. Минали сезони сървърът е покривал разходите за всичко това, но е имало и приходи от различни услуги. В момента зависи само и единствено от вас, играчите.

Един сносен сървър, който би могъл да поеме голяма част от натоварването, струва 259.34лв. за 12 месеца. Да се плаща месец за месец не е вариант. Познаваме се достатъчно добре, един месец ще работи, следващите два - не. Освен това, цената също би била друга, тази включва отстъпка при наемане за по-дълъг период и предплащане. От тук насетне, от вас зависи дали ще съберете сумата. От своя страна аз ще поддържам тази тема актуална - ще се дописва при всеки получен превод, като ще се уточнява името на подателя, сумата която е изпратена, и колко остава до крайната цел. Ако сумата не се събере, парите ще бъдат върнати на хората, които са ги изпратили.

Когато правите превод, моля като описание на плащането напишете d2gs, или нещо подобно, за да знам за какво е предназначено. Ако ли не, пишете ми лично съобщение тук, в Telegram или Discord името ви и кога е изпратен превода, за да обновя таблицата.
За да участвате в инициативата, използвайте сметките по-долу. Титуляр на всички съм аз, Панайот Вучков, в случай че ви попитат някъде.

Банкова сметка:
IBAN: BG29 ESPY 4004 0059 1254 87
BIC: ESPYBGS1

ePay:
КИН: 2321381245

Easy Pay:
Същият КИН - 2321381245, правите захранване по микросметка.

Кредитна/дебитна карта:
Използвайте системата на ePay: https://www.epay.bg/credit_wt.cgi
Получател: 2321381245
Сума: Каквато сума решите.
Вашето пълно име: Изпишете го по начинът, по който е изписано върху картата.
Вашият e-mail: Очевидно мейл адресът ви.
Идентификационен код: Това поле оставете празно.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Име Сума
Васко Мърваков 20.00 лв.
Емил Илиев 30.00 лв.
Валентин Стоянов 30.00 лв.
Ангел Бялков 20.00 лв.
Васил Петров 30.00 лв.
Денис Исмет 30.00 лв.
Виктор Михайлов 20.00 лв.
Валентин Стоянов 20.00 лв.
Ваньо Оронов 20.00 лв.
Милчо Митев 30.00 лв.
Остатък: 9.34 лв.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Не мога да не призная, че съм учуден - за 6 дни играчите успяхте да събрете 250 лв., за да се наеме машината, която смятате е нужна. Малката разлика която остана ще я покрия аз, срамота е да се чака някой да пусне 10 лв., при положение, че сте събрали почти цялата сума.

Благодаря на всички взели участие. Макар че в крайна сметка машината си е за вас, аз лично съм щастлив да видя, че след близо 13 години на "сцената", Dreaming все още значи нещо за толкова хора. Това само ми показва на мен, а вярвам и на вас, че сме успели да създадем нещо специално. Общности като нашата, въпреки всичките и недостатъци, не са много останали.
Благодаря още веднъж, и приятна игра на всички.