Относно Сървъра и Играчите

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
ryan4o
Newbie
Newbie

Здравейте на всички запалени и незапалени играчи на тази игра имам следното предложение сега говорих по телефона с някакав пич "админа" Каза че ще се постарае да оправи сървъра до утре сутрин да е Онлайн , но каза че не е на 100 % сигорен попитах какав е проблемът каза че неможе точно да ми обясни . Предложението ми е следното с нещо ако можем да помогнем да го направим да върнем сървъра да се подържа добре и т.н. ако трябва да се инвестират някакви пари да го направим по сметка или смс не мисля че ще ви затрудни да пратите 2-3-5-10 лв няма да ви направят по бедни разбирам ви и времената са тежички :) та ако може да помогнем с нещо кажете :)
Ciki
Newbie
Newbie

[@2216 wrote: t_id=10853 msg_id=75768 date=1340312103]Здравейте на всички запалени и незапалени играчи на тази игра имам следното предложение сега говорих по телефона с някакав пич "админа" Каза че ще се постарае да оправи сървъра до утре сутрин да е Онлайн , но каза че не е на 100 % сигорен попитах какав е проблемът каза че неможе точно да ми обясни . Предложението ми е следното с нещо ако можем да помогнем да го направим да върнем сървъра да се подържа добре и т.н. ако трябва да се инвестират някакви пари да го направим по сметка или смс не мисля че ще ви затрудни да пратите 2-3-5-10 лв няма да ви направят по бедни разбирам ви и времената са тежички :) та ако може да помогнем с нещо кажете :)
Това твоя самоинициатива ли е? ... ей така просто щото си готин? ... или Админите те ползват за вестоносец?
ryan4o
Newbie
Newbie

гарантирам ти моя инициатива е на 100 % просто ми се играе тази игра незнам др свестен сървър готов съм да помогна с каквото мога сега . Ако мога ще го направя за това направих и тази тема да видя дали има такива като мен или съм единствения . Неможе да очакваме перфектен сървър без лаг без бъгове без никакви проблеми като нищо не даваме в замяна ...
Falio
Newbie
Newbie

ryan4o wrote:гарантирам ти моя инициатива е на 100 % просто ми се играе тази игра незнам др свестен сървър готов съм да помогна с каквото мога сега . Ако мога ще го направя за това направих и тази тема да видя дали има такива като мен или съм единствения . Неможе да очакваме перфектен сървър без лаг без бъгове без никакви проблеми като нищо не даваме в замяна ...
Нищо не даваш, нищо не взимаш пич. Момченцата от квартала пускат по стабилни сървъри.
п.с Страхотна инициатива успех ти пожелавам :cool:
ryan4o
Newbie
Newbie

незнам какво да ти кажа за това сме на това дередже защото нищо не даваме а в замяна искаме постоянно няма как да стане разбирам ги напълно относно това за момченцата защо не играеш там а пишеш тук и чакаш не варви нещо ?
Falio
Newbie
Newbie

ryan4o wrote:незнам какво да ти кажа за това сме на това дередже защото нищо не даваме а в замяна искаме постоянно няма как да стане разбирам ги напълно относно това за момченцата защо не играеш там а пишеш тук и чакаш не варви нещо ?
На какво дередже сме бе пич? И твоята версия е същата като на останалите пиратско копие. Искаш да даваш пари ? 10 лева ти е "Key". Купуваш го и цъкаш сред хилядите в Европа.
Сървър не чакам чета форума, защото ми е "интересен" и случайно кисне в табовете на хрома.
Това с децата беше пример, че всеки втори 15 годишен геймър си е пускал сървър и да ти кажа не е чудо за умиране не се и изисквай кой знае какви знания.
Youtube и останалите сайтове с подобно съдържание имат клипове обяснени по най-дебилският начин, как да си направиш сървър.
ryan4o
Newbie
Newbie

На това дередже сме че не сте се запитвали защо не се е пуснал още сървъра. Не ви се дава и една стотинка за игра или за каквото и да било може да не искам да играя в европа защо да дам пари на да пълня гушите на другите народи ли ? защо тук ми харесва и обстановка и сичко . имам следният въпрос понеже и аз съм пускал сървъри на друга игра и на мен са ми званяли по телефона и т.н . Не давате пари за този ток който се плаща да стой тази машина 24/7 не давате пари ако изгори нещо по нея не давате пари за интернет а всъщност искате да играете без лаг без рестарти без бъгове на геройте .. няма как да стане това нещо ако ние сами не си го направим .. спирам с това писане вече .. нека не го правиме на спам ПП: моля останалите който пишат по темата просто да напишат дали са готови на това дело или не това е от мен мерси за вниманието и съжелявам за спама !
Ciki
Newbie
Newbie

[@2216 wrote: t_id=10853 msg_id=75770 date=1340312563]гарантирам ти моя инициатива е на 100 % просто ми се играе тази игра незнам др свестен сървър готов съм да помогна с каквото мога сега . Ако мога ще го направя за това направих и тази тема да видя дали има такива като мен или съм единствения . Неможе да очакваме перфектен сървър без лаг без бъгове без никакви проблеми като нищо не даваме в замяна ...
Чакай сега... ти май малко се уля... 1во светсни сървъри колкото искаш... 2ро ти колко пари извади от собствения си джоб от момента в който се запали по играта до този да напишеш поста? Не мислиш ли, че нещата са малко след дъжд качулка?

Когато има поддържан сървър и някой каже айде сега да плащате и всички в един глас " да не съм луд"...когато има някакъв сървър (щото този тук е далеч от свестен), но го грози опастност да те лиши няколко дена от игра просто щото на собствениците/админите или каквито и да са там им е писнало сте готови да давате пари...?!?

Накратко казано несериозното отношение от страна на предоставящите услугата води до несериозно отношение и на играчите... много просто ...

Успех с начинанието!
sas_88
Jr. Member
Jr. Member

Ciki wrote:
Ciki wrote:гарантирам ти моя инициатива е на 100 % просто ми се играе тази игра незнам др свестен сървър готов съм да помогна с каквото мога сега . Ако мога ще го направя за това направих и тази тема да видя дали има такива като мен или съм единствения . Неможе да очакваме перфектен сървър без лаг без бъгове без никакви проблеми като нищо не даваме в замяна ...
Накратко казано несериозното отношение от страна на предоставящите услугата води до несериозно отношение и на играчите... много просто ...

Успех с начинанието!
Мисля ,че с това темата се изчерпа и няма какво повече да се каже.Много точно казано/написано.
hofman
Newbie
Newbie

здр смешници !! JUSTICE ако има още един опит да флоодвате или да се опитате да спрете ревивиялреалма !! идвам в горубляне и ще те разкъсам след това ще те закарам и ще те пусна в панчерево да плуваш !! приятен ден
X-treme
Full Member
Full Member

хаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахаххахаахахахахахха
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ела заповядай да ми спреш тока, мухльо. Ще ви умре сървърчето, споко.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."