Към yonesko/yoneska

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Слушай готин. Чети по-точно. Не те знам кой си какъв си, но ще те предупредя само 1 път- върни ми итемите, които прибра от играта с парола в която влезе снощи в 00:29:42.
Оставям скайп да ме намериш и да ме издебнеш пред лаптопа да ми ги върнеш. Skype: gabueba.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
PrideAndHonor
Newbie
Newbie

dyxless wrote:Слушай готин. Чети по-точно. Не те знам кой си какъв си, но ще те предупредя само 1 път- върни ми итемите, които прибра от играта с парола в която влезе снощи в 00:29:42.
Оставям скайп да ме намериш и да ме издебнеш пред лаптопа да ми ги върнеш. Skype: gabueba.
До колкото разбирам, въпросният човек е влезнал в играта ти, която е била с парола. Т.е налучкал e паролата. За в бъдеще си прави по-сложни пароли. А относно предметите - ако са били на земята не очаквай да ти ги върне. Пък и не мисля, че някой би ти помогнал. Общо правило за всички Diablo сървъри е "An Item on the ground is nobody's item".
JusifySex
Full Member
Full Member

dyxless wrote:Слушай готин. Чети по-точно. Не те знам кой си какъв си, но ще те предупредя само 1 път- върни ми итемите, които прибра от играта с парола в която влезе снощи в 00:29:42.
xahahxahxhahaaxhahahxahxahxahaaa :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

JusifySex wrote:
JusifySex wrote:Слушай готин. Чети по-точно. Не те знам кой си какъв си, но ще те предупредя само 1 път- върни ми итемите, които прибра от играта с парола в която влезе снощи в 00:29:42.
xahahxahxhahaaxhahahxahxahxahaaa :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Не мисля, че някой ти е искал мнението.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
z0sk1eCorporation
Jr. Member
Jr. Member

Не мисля, че някой ти е искал мнението.
Има опция - Заключи темата <-- :)
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Друг път не прави грешка да си оставаш предметите на земята, я ток ще спре, я нета ще ти падне..:)
I know God can't be mad at me because all the blessing he gave me!!
goshkoy
Newbie
Newbie

При мен имаше пак някав с акаунт Vasillevski и който и да е тоя пич да знае само че рано или късно ще му спукам кофата :)
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Code: Select all

3.2. Предмет на земята е ничий, докато някой не го вземе.
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.