Въпрос

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
DB9
Newbie
Newbie

Здравеите бих искал да попитам дали БТК са още с наложен бан или е премахнат?Видях че в информациа е споменато че ограниченето е премахнато но за по сигорно реших да попитам.Благодаря предварително
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В момента няма сложен бан на мрежите на БТК. Към този момент играя от техен интернет в момента.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
DB9
Newbie
Newbie

Добре благодаря за информацията :)

Edit: (05.08.2012, 16:08:52)
--------------------------------------------------
Добре благодаря за информацията :) еи ся свалям д2 и се мятам :P
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добре си дошъл!
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
DB9
Newbie
Newbie

Здр отново инсталирах си играта сложих си рег фаила но ми дава само Connecting to the fastest server ... Да не би сървара да е спрян или при мен да е проблема?
DarkKiss
Administrator
Administrator

DB9 wrote:Здр отново инсталирах си играта сложих си рег фаила но ми дава само Connecting to the fastest server ... Да не би сървара да е спрян или при мен да е проблема?
Работи в момента и базирайки се на информация от логове, не виждам признаци да е спирал по времето, когато си публикувал поста си. Все още ли се наблюдава проблема? Ако да, хвърли един поглед на тази тема и сподели резултатите - topic2184.html
DB9
Newbie
Newbie

Здр Дарк последвах савета ти и направих сапките които са описани в темата която ми посочи ето го и резолтата http://imageshack.us/photo/my-images/807/46252671.png/ понеже сам малко невеж точно в тази област ще изчакам за решение на проблема. Благодаря предварително! :)

Edit: (06.08.2012, 12:32:46)
--------------------------------------------------
Извинявам се за 2 рия пост но туко що опитах да вляза в сървара и стана без проблем .. нямам си и на идея как се оправи :) но за сега няма проблем :) . Ако има нещо ще пиша. Благодаря!