Незаслужени банове

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Socker, заповядай:

post80019.html#p80019

Ето ти отговор в твоята тема, ето и тук ще ти го пейстна, за да не се чустваш пренебрегнат.

Лека и креативна вечер.
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
VkC-return
Newbie
Newbie

Как така имам бан за обида при положения че никого не съм нареждал или обиждал ? И от кога царвул се води за обида ? Кокич ти май от пръстите си ги смучиш да бамнеш на приателчето ти тоя който го е бил на дуел :Д
cocich-
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Начи човека се е обидил и е качил аз съм ти сложил бан и съм преценил че си за бан защото писането с главни букви ако ти не знаеш също е причина заради която може да се постави бан не съм 100% сиг как точно се водеше но не трябва да се пише с главни букви а при положение че в тях се споменава и "Царвул" заради което момчето е решило да те качи бих казал че нищо не съм сгрешил и си заcлужил бана си.
Човек в живота си съжалява само за рисковете който не е поел.
SwitchBack
Newbie
Newbie

Сега ще почине 5 дена, ще има свободно време да си прочете правилата при дуели и правилата как да комуникира с другите играчи и ще се научи за друг път. Това е начина според мен . GL & HF :)
VkC-return
Newbie
Newbie

От кога админите гледат чуствата на играчите и въз основа на това слагат бан ? Според мен се почуства зле когато правих ме дуел и го обивах и се чудеше как да ме провокира че да ме банат за 5 дена.
Ако обичаш би ли ми поснал цитата където пише ,че немога да пиша с големи букви възоснова на което си ми поставил бана ?
cocich-
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1.8. Дръжте се с уважение към останалите потребители в сървъра. Употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди ще бъде взимана под особенно внимание и ще носи санкция на потребителя нарушител. Всеки потребител използвал CAPSLOCK (писане само с главни букви), ще се счита като неприлично поведение(викане), което може да бъде санкционирано по преценка на админстратор.
Човек в живота си съжалява само за рисковете който не е поел.
MONOPOLA
Newbie
Newbie

MONOPOLA,MONOPOLA1,MONOPOLA3,MONOPOLA2,MONOPOLA,komo,MONOPOLA1,komo2,komo1,komo5,komo4,komo3,panteravn [ 95.42.73.24] - Перм Бан + Лок намери си друг сървар като не ти харесва тоя.

Не мога да разбера от кеде става ясно ,че не ми харесва сървара и съм лок и бан прмалентно.
Без да имам каквато и да била вина"Каквоо е това-Намери си друг сървар като не ти харесва тоя",при положение че не съм обсъждал с нокой-нищо
Моля за повече пояснения и снимки както го изискват администраторите на сървара

Нямам никаква вина и бана ми е незаслужен
lOlinka
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Администратор не е длъжен да показва доказателства. Причината за бана ти е ясна, успех
Pincher
Newbie
Newbie

Точно комо ли намери да баннеш рапан такав, слабостта ти няма граници :Д :Д :Д :punish:
masterson
Full Member
Full Member

[@9901 wrote: t_id=11101 msg_id=81676 date=1358701402]MONOPOLA,MONOPOLA1,MONOPOLA3,MONOPOLA2,MONOPOLA,komo,MONOPOLA1,komo2,komo1,komo5,komo4,komo3,panteravn [ 95.42.73.24] - Перм Бан + Лок намери си друг сървар като не ти харесва тоя.

Не мога да разбера от кеде става ясно ,че не ми харесва сървара и съм лок и бан прмалентно.
Без да имам каквато и да била вина"Каквоо е това-Намери си друг сървар като не ти харесва тоя",при положение че не съм обсъждал с нокой-нищо
Моля за повече пояснения и снимки както го изискват администраторите на сървара

Нямам никаква вина и бана ми е незаслужен
http://prikachi.com/images.php?images/349/5741349J.jpg ето ти една снимчеца :)
Pincher
Newbie
Newbie

тази снимка важи за всички ви в такъв случаи, банн 80% от играчите .... да ти качвам ли снимки и сас други такива изказвания на много играчи да си ги пермва един по един .....
depo
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добре казано Пинчер :)
Romski_Kozunaci
Jr. Member
Jr. Member

[@4763 wrote: t_id=11101 msg_id=81687 date=1358763909]тази снимка важи за всички ви в такъв случаи, банн 80% от играчите .... да ти качвам ли снимки и сас други такива изказвания на много играчи да си ги пермва един по един .....
....верно па баш комо дето пише нещо 1 път на сезон :) и е от най-тихите !

Edit: (21.01.2013, 15:25:21)
--------------------------------------------------
MONOPOLA
Newbie
Newbie

Администратор не е длъжен да показва доказателства. Причината за бана ти е ясна, успех

Ок,нямам нищо напротив ,но този ми коментар е от известно време ако е трябвало да ме банвате защо не ме баннахте тогава ,а сега по никоето време.от това което е написано горе става ясно ,че ти тенденциозно ми налагаш ограничения в този сървар без каквато и да е причина"ебен,бахти,майната му и т.н"
Кажи чисто и просто че си търсиш причина ,а не да си ги изсмукваш от пръстите.
Както посочиха другите които писаха по-горе аз също имам снимки със къде къде по-цветущи изрази към сървара.
Ако погледнем точно това което си побликувал като израз ,не е коментар за сървара а изразено мнение.
Не съм визирал никой.
Бана ми не е заслужен!!!!!!!!!!!!!
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е lOlinka човекът, който те е баннал. Той просто констатира 1 записано правило и ти пожелава успех.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
MONOPOLA
Newbie
Newbie

Ясно за лолитка така и не ми се даде точно обяснение.

За мен е без значение кой е взел решението,след като без вина съм наказан
Не съм винивен"изкарайте снимки от преди 3 месеца",злоупотребявайте както искате с тях
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Свържи се с администратора, който те е баннал и разисквайте въпроса с него.
За сега темата пак се заключва!
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."