Ban Request

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
pcyko
Newbie
Newbie

pcyko wrote:Ето работещ линк към изображение !
"http://www.img-share.eu/f/images/295/Sc ... vxNnqN.jpg"
Петър Панайотов
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

На първия линк ми изписва това - Изображението images/569/8936569s.jpg" не може да бъде намерено.
Вероятно е изтрито от автора му.

На втория линк ми изписва това - Access forbidden!
You don't have permission to access the requested object. It is either read-protected or not readable by the server.
If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Постарай се да дадеш адекватен линк и да видим какво ; къде ; кога ; как ; защо...
netbot
Jr. Member
Jr. Member

SGPB75 wrote:На първия линк ми изписва това - Изображението images/569/8936569s.jpg" не може да бъде намерено.
Вероятно е изтрито от автора му.

На втория линк ми изписва това - Access forbidden!
You don't have permission to access the requested object. It is either read-protected or not readable by the server.
If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Постарай се да дадеш адекватен линк и да видим какво ; къде ; кога ; как ; защо...

Ето трябвало е да се махне само 1 " от линка

Image

И това е винаги от тозииграч както и от strawberry
Какво е полов акт с повишена трудност? Отговор: Да е*еш суха п**ка с мек х*й
Dependent
Jr. Member
Jr. Member

Чакай малко сега мен изобщо не ме намесвай в тази ситуация,един път ми се наложи да лефтна от партито,изобщо не съм ти умрял за експито на бал.Мога да си вкарам лоадери и да си бия сам баал,тъй че за какво ревеш ?? Това за това няма правило.Към SGPB ако питаш кой съм strawberry e.Много пъти съм забелязвал,как други играчи да го правят..но нямам снимка и всичко останало,тъй че психо няма за какво да се оплакваш ;)
Dependent
Jr. Member
Jr. Member

Чакай малко сега мен изобщо не ме намесвай в тази ситуация,един път ми се наложи да лефтна от партито,изобщо не съм ти умрял за експито на бал.Мога да си вкарам лоадери и да си бия сам баал,тъй че за какво ревеш ?? Това за това няма правило.Към SGPB ако питаш кой съм strawberry e.Много пъти съм забелязвал,как други играчи да го правят..но нямам снимка и всичко останало,тъй че психо няма за какво да се оплакваш ;).
Dependent
Jr. Member
Jr. Member

Чакай малко сега мен изобщо не ме намесвай в тази ситуация,един път ми се наложи да лефтна от партито,изобщо не съм ти умрял за експито на бал.Мога да си вкарам лоадери и да си бия сам баал,тъй че за какво ревеш ?? Това за това няма правило.Към SGPB ако питаш кой съм strawberry e.Много пъти съм забелязвал,как други играчи да го правят..но нямам снимка и всичко останало,тъй че психо няма за какво да се оплакваш ;).
Dependent
Jr. Member
Jr. Member

Моля SGPB изтрий другите два коментраа,че без да искам съм го написаш 3 пъти.
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За колегите не знам, но аз лично, няма как да наложа бан за такова нещо...

Преди г/д половин година ми показваха 5/6 секундно (пак в отворено BH) видео, в което се виждаше, как един симпатяга седи в средата на мелетата и посредством pickit, си обира необезпокоявано дропа преди ботовете...
Какво да ви кажа - всякакви индивиди ги има...

За напред Ви Моля - "слагайте" поне по едно /motd ; /time ; /whois - било то на снимка или видео!!!
pcyko
Newbie
Newbie

Не знам ама... при положение че има бан за такова нещо и имаш снимка на героя който се е провинил за какъв чеп ти е дата и час ??? Да не говорим че имаш потвърждение и от 2-ро лице / пича не го познавам, предполагам и той мен /....
Или има закони и се спазват от всички в този сървър или всеки да си прави каквото иска - кучетата да си лаят и кервана да върви.
Петър Панайотов
pcyko
Newbie
Newbie

ВИЖТЕ И ТОЯ ИНДИВИД МОЛЯ !!!
Петър Панайотов
pcyko
Newbie
Newbie

Петър Панайотов
pcyko
Newbie
Newbie

pcyko wrote:http://www.prikachi.com/images.php?imag ... 43863N.jpg[/quot

23.10.2016 / 11:38 ч. ~ 11:42ч.
Петър Панайотов
pcyko
Newbie
Newbie

Петър Панайотов
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Единственото смислено и адекватно нещо в писанията ти е това, че си е признал (визирам Dependent), НО дори и с това самопризнание - АЗ ЛИЧНО (както и написах!) бан за такова нещо няма да наложа!
Целта на командите (особено на /motd!!!) е да ДОКАЖАТ, че действието се развива в сървъра, защото през годините сме виждали много "хитри" опити за заблуда...!
Ще ти дам прост пример!
Ако обвинения от теб се заяде и каже - Ние как да разберем дали играта B A P H A BH35 е създадена в българския Dreaming или в суринамския Gnimaerd - какво правим?!
Точно за това са упоменати стъпките при Ban Request - ама няма кой да ги спазва...
Има и други администратори и точно заради това ги споменах в първия си коментар, нека видят и ако преценят - да го банват...
Аз за такава глупост бан не бих наложил никога, а за настоящето състояние на сървъра - да не говорим!
Борбата е да привличаме нови играчи и да задържим интереса на старите, а не да ги наказваме/отблъскваме за несериозни неща - нали така?!
За някакъв двоен аршин е абсурдно да се говори...
Никой не бих и няма да банна за такава глупост...

Виж такива хитреци с pickit се наказват сериозно!!!
Ама дай по-сериозно другия път - става ли?!
Предоставил си една снимка, на която питаш друг играч дали ползва и той ти казва - да ползвам!
Това ли е доказателство за бан?!
Не е сериозно това, ама никак...

П.П.
Моля ВИ спрете да слагате/повтаряте по 100 коментара!!!

Предварително Благодаря!!!

:)