Меркът ми изчезна?!?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
dyxless
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Много от вас са се чудели защо при продължително пускане на бот, от време на време така се получава, че влизате и помощникът ви го е хванала липсата. Justice го обяснява не един път, но все остава недоотбелязано. Отговорът :
Justice wrote: В момента, в който мерка ти умре - бота излиза от играта. Това нещо се случва за някакъв период с продължителност буквално мили секунди. В това време на самата игра и трябва някакво време, за да отчете, че мерка е умрял и да имаш възможност да го закупиш отново. Обаче не стига физическо време за отчитането на това нещо и в следващия момент бота е в друга игра и отива да купува мерк, защото от настройките си задал да има мерк, обаче диабло-то не го е отчело и реално си мисли, че е жив.

Развиваш нов мерк, друг вариант няма.
Приятна вечер.
"-Ама аз си имам гадже.."
"-Абе то и аз имам цветен телевизор в нас, ама ходя на кино нали..."
lOlinka
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ето и решението да на Вашия проблем, което не е никък сложно - точно и ясно. Поправете си скриптовете така че когато мерка ви умре, героя да си пуска тп и веднага да отива да си го копува , няма значение какво рини трав, пиндел, или баал рън- в момента които умре тои си пуска тп копува го връща се и си продуължава. Успех :)