Безобразие!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
EA-Sports
Newbie
Newbie

Днес 10.09.2013 около 18:30 часа отворих убер, след 2-3 минути в игрите ми изписа shutdown 285 sec или нещо подобно, след което ни изхвърли от игрите! Желая да ми се обърне някакво внимание и да ми се върнат около 100 stone of jordan, защото това е пълно безобразие и подигравка!
Barabunov
Newbie
Newbie

Az prodavah sojovete, molq da budat tochno 102 soja! kakto kaza orhi mina res-a sled tova iz4akahme 5 min i po4nah da prodavam sojove tykmo otvorih trugnah da go biq ubih na sorsa izpisa 285 shutdown i si e*a ..... Molq da mi budat vurnati sojovete.

Edit: (10.09.2013, 18:55:33)
--------------------------------------------------
Nadqvam se shte napravite neshto po vuprosa ne sme vinovni nie a survara a vie kato Poddurjashti survara nadqvam se shte vurnete :)

Edit: (10.09.2013, 18:56:36)
SUJALQVAM CHE PISHA TAKA NO NIAMAM FLEXTYPE NA UMRELIQ KOMP :( Nadqvam se shte pomognete ! blagodarq predvaritelno
SGPB75
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Преди няколко сезона аз така изгубих руните за 2 енигми + МП-тата (15/15) , просто исках да ги напиша с най-високия ми левел герой , прехвърлях "по земя" и........
- Оттогава си знам - Преди И След Рестарт , Половин 1 час , Не Се Занимавам С Нищо Свързано С Играта - С Абсолютно Нищо , Даже Като Имам Възможност И Съм Вкъщи Спирам И Ботовете...
П.С.
Дано да бием изразително Малта , че ми се гледа нова Пенева чета - точно 20 години по-късно!!!
;)
darkllus
Newbie
Newbie

Ха то сървър имало - 2 часа се опитвам да направя няколко поредни ръна и на 10 път успявам да направя игра, направо да ти се ще да си счупиш монитора - две пакетчета семки изядох от Големите. Взе много да ми писва от тази игра, в предвид факта че почнах да се изнервям - да вземат да го спрат докато не го оправят поне, че страшно дразни така.. :mda: :punish:
Image
Който пуши "Арда", той не остарява - вечно млад си заминава..
Внимавайте владей бойното изкуство "Ма-Сти-Ка"
dobchyy
Newbie
Newbie

къде ми е Anixilusa??? убих убера и падна сървъра изчезна ми e anixilusa molq za malko vlimanie !
darkllus
Newbie
Newbie

dobchyy wrote:
Tue Sep 10, 2013 7:46 pm
къде ми е Anixilusa??? убих убера и падна сървъра изчезна ми e anixilusa molq za malko vlimanie !
Обръща ме ти влимание и обещаваме, че ще говорим с Юбера на тази тема и в най скоро време въпросът ще бъде решен..
Image
Който пуши "Арда", той не остарява - вечно млад си заминава..
Внимавайте владей бойното изкуство "Ма-Сти-Ка"
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

лелички! то голямо мърморене, то голямо хулене, бричед! вместо да изчакате мирни, кротки, добри и усмихнати, вместо да задоволите капризите на хубава жена, вие, драги ми лелички, стоите във форума и въртите едни и същи фрази като 20-годишна касетка на моя идол Веско Маринов! Я са стягайте! изчакайте да оправят сърва, панайот ви обясни проблема ама няма спиране тоя хейт! не смятате ли, че изнаглявате самите вие мили лелички? никой не ви е вързал пред компа да седите и да чакате, никой не ви държи на сила в сърва нали? след като не ви допада всичко това изходната врата е отворена винаги - само да не ви я тряснат след припотените ви д.пета! поздрави на администрацията и анатема на хейтарите.амин! ;)

Edit: (11.09.2013, 09:08:43)
Съжалявам за двойния пост - явно съм си презаредил страницата на телефона! Па може и да е за добро - нещо, някак си може да влезе в нечия глава.. :)
I know God can't be mad at me because all the blessing he gave me!!
EA-Sports
Newbie
Newbie

Относно глупавата публикация на face
Приятелю, когато ти седнеш и започнеш да събираш stone of jordan и така се получи със твоя Юбер ги говори същите работи. Така, аз тук съм писал съобщение до еди кой си, ти какъв си, ЛЕЛИЧКО, че да ми коментираш поста и да се заяждаш изобщо???? Ходи пии една студена вода и не ми коментирай постовете повече, ако обичаш! МИЛА ЛЕЛИЧКО
(fubar) (fubar) (fubar) (fubar)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Какви ли не съобщения получих относно този случай. Системата за автоматични рестарти не е съвършена. Би трябвало за престоя си в сървъра да сте забелязали, че рестартира в случаен час в даден интервал от време, при това не всички гейм сървъри едновременно. Рестартира ги един по един. Проверих логовете и отварянето на убера съвпада с часа, в който е рестартиран гейм сървъра. Идеята ви е повече от очевидна - точно след рестарта, в полу празния гейм сървър да отворите убер с малко soj-ове, а същевременно и никокшй извън вашата групичка да не вземе annih, за да имат по-висока цена вашите. Като идея не е никак лошо, но е и рисковано. Носете си последствията от алчността си. Сървърът нама да възстановява загубите ви. Успех следващия път, и ви съветвам да го обмислите по-добре.
Barabunov
Newbie
Newbie

Moga da ti kaja che to4no vuv 18:17nqkade imashe restart sled koeto vuv 18:20+ pak i sled tova iz4akah 5 min kam 18;30-2-3 po4nah da prodavam sojovete dokato si bieh na sors-a otgore mi izpisa vuv cherveno SHUTDOWN Server 285 secundi? tova kakvo bi trqbvalo da e?
face
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ЕА мия ходи пий една ракия! както Панайот каза от алчност ви идва цялата простотия! Носи си последствията, бричед, никой не ти е виновен! Кой ти е виновен, че мисловните ти възможностти са твърде ограничени и не си преценил риска, който поемаш? Кой беше ти, да че да хулиш сървара и администрацията му? Я са сдържай малко, мий си краката и си лягай, леличко. ;)
I know God can't be mad at me because all the blessing he gave me!!
Barabunov
Newbie
Newbie

Zashto izpisa SHUTDOWN SERVER 285 sec tova nerazbiram? Samo tova mi kaji i spiram da govorq az shte si subera pak sojove pak shte otvorq no ne e tva vaprosa.? 2-3 puti imashe res do 18:30

Pak se izvinqvam, che pisha na latinica.

Edit: (11.09.2013, 11:46:43)
Molq temite da budat locknati i da ne se zanimavame poveche shtom sojovete nqma da budat vurnati ne e nujno da se izlivat izlishni komentari JIVI ZDRAVI DA STE SICHKI!
DarkKiss
Administrator
Administrator

Barabunov wrote:
Wed Sep 11, 2013 8:41 am
Moga da ti kaja che to4no vuv 18:17nqkade imashe restart sled koeto vuv 18:20+ pak i sled tova iz4akah 5 min kam 18;30-2-3 po4nah da prodavam sojovete dokato si bieh na sors-a otgore mi izpisa vuv cherveno SHUTDOWN Server 285 secundi? tova kakvo bi trqbvalo da e?
Не знам ти по кой часови пояс се ръководиш, но според логовете на сървъра, убера е отворен в 18:29ч. За рестартите на D2GS има значение сървърния часовник какво показва, не локалния ти такъв.

Убера, който сте отворили, сте го отворили в резервния D2GS, който пуснахме вчера (справка). Машината, която го поддържа не е достатъчно мощна, за да смогне на цялото натоварване, което реализирате - за това е и временна, не постоянна. Отварянето на толкова паралелни връзки към нея (отново от алчност, да се вземат максимален брой anni-та явно), както и появяването на убера, водят до прекомерно натоварване върху нея, в резултат на което основния метод за рестарт на D2GS (изисква директна комуникация с машината - тези, които са хоствали D2GS в нашия сървър, знаят каква е схемата) блокира. Около 18:22ч. се задейства системата за рестарт. Рестартира се втория D2GS безпроблемно. Около 18:23 системата прави опит да рестартира резервния D2GS, който не отговаря, заради натоварването което сте реализирали върху него. След неуспешния опит, 2 мин. по-късно (около 18:25) прави нов опит за връзка с машината, но тя отново не отговаря. Около 18:27 прибягва до алтернативния метод за рестарт на D2GS (връзка с административната конзола), където изпраща shutdown сигнал до сървъра (причината за червения надпис, който сте видяли). Няколко минути по-късно (18:31) сървъра е успешно спрян, а около 18:33, когато натоварването върху машината намалява, системата успява да го стартира отново.

В резултат на огромния брой връзки към тази машина, Firewall-а блокира входящия трафик към нея. Сървъра на случаен принцип, при влизане/създаване на игра изпраща потребителя към различен D2GS. Поради ограничения трафик от Firewall-а, всеки опит потребител да бъде препратен към "блокираната" машина води до FTJG или забиване на играта, от където идва проблема, при който от 10 игри играчите успяват да влязат в едва 2-3 от тях (останалите 7 се изпращат към D2GS-а, който пък забранява влизането в него). Тази ситуация продължава до около 21:59, когато вече имам физически достъп до компютър и отдалечено успявам да сваля забраната на Firewall-а и да възстановя нормалното функциониране на машината.

Не съм длъжен да ти давам обяснение, но го правя - приеми го като жест на добра воля. Искрено се надявам да съм успял да отговоря на въпросите ти.
Barabunov
Newbie
Newbie

Nqma problem az ne sum za kartinkite :) takuv mi bil kusmet-a! mersi za koeto

Molq temata da bude locknata

Edit: (11.09.2013, 13:57:37)
Ako mojesh pogledni si skype i vij posledniq mi post.