Откраднато ацц?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Madness4o
Newbie
Newbie

Еми аз се оплаках и то много отдавна но ще пробвам пак.
Откраднат ацц eifel65 преди около 2.5 3 месеца.
Вътре имаше Паладин на чукове Сорс на близ Фире сорс Траперка И боу амазонка.
Пасса не го знаеше никой освен мене и не съм пращал бот с информация за моят ацц или пасс моля да ми помогнете бях събрал мн добри итеми и останаха в героя.Нямам повече информация това беше отдавна и никой не ми помогна.Предварително благодаря на support-а на сайта.
Hadaway
Newbie
Newbie

днес около 9 часа бе обрано ацц xadayej. Едно момче трябваше влиза в бх пита някой иска ли адд. После ми уиспва .... намира ме по скайп вкл ми се с team viewera, прати ми бот сичко настрои го и уж сичко бе6е готово аз си пи6а паса и ацц и вика 4акаи не съм го настроил : ) и викам ок. пуснахме пак вюера копира ацц-то и паса от един файл и ме обра супер хладнокръвно ама то аз съм си виновен де \ )
Hadaway
Newbie
Newbie

та ако може да се направи едно бак- упче на ацц ще ви бъда много благодарен
petrov
Newbie
Newbie

Моля ацц-тата ми да бъдат отключени , банна да ми бъде премахнат и прехвърлени към нова поща ******* че старата не е надеждна ... като гледам тука хората чаката по 2-3 месеца за "изясняване на случая" , извинявайте ,че ви занимнивам ама не ми се чака екстремно много.
[admin]Не си оставяйте на ляво и на дясно пощите (за ваше добро :) )[/admin]
BnC4aDeL
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Днеска си играех сутринта с ацц-та : BnC-Dimo, BnC4aDeL- ... След което към 5 часа се опитах да влезна паролите не паснаха, писах на маз0 да погледне кой кво що последен и кога е влизал, каза ми някакво ип, което не е мое... след което му изредих 2-3 имейла мой да ми каже на кой от тях са регнати ацц-та и си ги взех,но имам спомен че в 1-то ацц където е херо-то 99 имаше енигма и сега я няма... Ако може да погледнете кой е влизал и съответно да си получи наказанието...
petrov
Newbie
Newbie

Тука за 3 дни обраха половината сървър ми се струва ... всеки 2-ри се оплаква "и теб ли обраха". :(
Madness4o
Newbie
Newbie

Madness4o wrote: Еми аз се оплаках и то много отдавна но ще пробвам пак.
Откраднат ацц eifel65 преди около 2.5 3 месеца.
Вътре имаше Паладин на чукове Сорс на близ Фире сорс Траперка И боу амазонка.
Пасса не го знаеше никой освен мене и не съм пращал бот с информация за моят ацц или пасс моля да ми помогнете бях събрал мн добри итеми и останаха в героя.Нямам повече информация това беше отдавна и никой не ми помогна.Предварително благодаря на support-а на сайта.
някой админ ще прегледа ли много моля.
iskata
Newbie
Newbie

здравеите натиснах забравена пасс оправих си всичко и вече чакам 2-3 седмици и паса ощте не ми е пратен на абв поштата.защто се бавите толкова всеки ден се крадат ацц-та и този сервер ще се изпразни !!!
frosty
Newbie
Newbie

акаунта ми е frostyy и той не е откраднат откраднати са ми само руните а за последно влизах вчера
\(
headless94
Newbie
Newbie

напрао сте супер намирате откраднатия акаунт сички итеми които са откраднати и си го остажяте заклиучен . супер помощ просто върнахте ми 80 лжл герои които се праат за 2 часа а итеми които се фармят цял живот ги оставяте заклиучени в акаунт . супер сте
eros
Newbie
Newbie

и на мен ми откраднаха сички итеми от ацц krist02 платих си за тва ацц и тоя ми открадна итемине искам да се направи нешто по вапроса!!!!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

eros wrote: и на мен ми откраднаха сички итеми от ацц krist02 платих си за тва ацц и тоя ми открадна итемине искам да се направи нешто по вапроса!!!!
Това на какъв език е написано извинявай?Че нещо не намирам опцията за субтитрите :mda:
....
headless94
Newbie
Newbie

excorsit имам 1 въпрос . за кво изобщо се занимавате да върнете акаунтите , като са празни ? Ако ще се занимажате поне възстановяваите 4аст от загубите . Не казвам всичко поне по 3 4 итема . Някакъв стимул за игра . Ако не връщате никакжи итеми изобщо не се занимаваите да връщате празни акаунти.
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Наистина си прав!За какво въобще се занимаваме да ви тичаме подир зад**ците като сами не можете да си ги опазите?ЗАЩО?!Купуваш акаунт от някого (просто пример!) с готов паладин за бот и си вярваш,че човека от когото си го купил няма да си го върне чрез "Забравена парола" а ти духаш супата...замисли се в кого е вината и след това говори.Най-много да стане така,че да се забрани и купуването/продаването на акаунти за да се спрът този вид измами.Друг начин лично аз не виждам.
....
headless94
Newbie
Newbie

Наистина и ас съм против копуването и продаването на акаунти и според мен само 1 идиот може да се опита да купи акаунт . Но по случаи другите акаунти , има вариант да са откраднати от тези които правят ботовете. Видях че не само аз съм със откраднат акаунт . Антивирусната засича Trojan всякакви видове но в саита на всеки бот почти пише че това не е проблем . А ако всъщност от там иджа проблема вече става и ваш проблем . Аз съм сигурен че никои не ми е знаел паса и все пак ми го откраднаха. Ако трябва намери някои които да се занимава само с това . Не е чак толкожа трудна работа при положение че намирате както откраднатото ацц , така и това ацц жъж което са итемите . Ако досегашните админи , модератори и т.н. нямат време намери човек които да се занимава с това. Дори и аз мога да го правя стига да ми дадеш позволение . Ще се занимавам с тожа защото става доста голям проблем в сървъра.
jepeto
Sr. Member
Sr. Member

TheExorcist a аз ще си получа ли паса на ЛОкнатото ацц ? :secret:
dimitar
Newbie
Newbie

Добър Вечер преди няколко месеца играх в вашия сервер , сега искам пак да поиграя но ацц-тата ми са с сменени пароли не съм влизал от половин година но геройте ми не са изтрити , преди бях на друг тоставчик Оптинет ацц-тата са Noexit , PeopleAwaysLie , Were , Kashonz пощата ще ви я кажа на лично да не се вижда от всички ако може да се направи нещо по въпроса... Благодаря предварително
dimitar
Newbie
Newbie

1-во се радвам че се върнах в вашия сървар , 2-ро оправих се самичак с повечето от ацц-тата само с 1-то имам проблем и заявката още не е пристигнала в поштата
така спестих времето на админите да се занимават като можем и сами да се оправим помислете над това и те са хора и те имат личен живот не само д2 и да са занимават с проблемите на всички в сървара
3-то За Пича дето се представя за мен в сървара препоръчвам му да спре да иска от мойте приятели да играят в ацц или предмети за негото добро... !
LiL_J
Newbie
Newbie

имам откраднати 3 акаунта ако мoже пo няkakaв начин да си ги върна ? joint_1 joint_2 joint_3 Вчера ми смениха паролите на трите акаунта за последно влязах с тях на 29-ти вечерта
alex93
Full Member
Full Member

LiL_J wrote: имам откраднати 3 акаунта ако мoже пo няkakaв начин да си ги върна ? joint_1 joint_2 joint_3 Вчера ми смениха паролите на трите акаунта за последно влязах с тях на 29-ти вечерта
Чрез емайла ще си ги върнеш..само дано items са си там.