Откраднато ацц?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Vasil
Newbie
Newbie

Не си пращайте бота на "palatkata", открадна ми почти всички предмети в единия акаунт и после като влязох пак, пак ми искаше бота :laugh:, и от други хора иска бот! И явно никой няма да провери дали това, което казвам е вярно!
Vasil
Newbie
Newbie

Даже ви казах в колко часа е влизало ip-то, което ми е откраднало предметите!!!
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Това, че ти си г***** и си си дал бота с паролите в него си е изцяло твоя грешка.
zashto
Vasil
Newbie
Newbie

Добре
ppr_Absurt
Newbie
Newbie

Добър вечер на всички модератори и администратори. Силно ми е неприятно да пиша по такъв повод, но се налага. Днес влизайки в един от акаунтите ни един от нашите колеги, осъзна, че всичко в акаунта му липсва да уточня към sur в руни и енигма лп 15 13 758, а това са 25 % от всичките ни предмети. Не сме пращали ботове, не сме трейдвали нито има някой освен мен и него да му знае паролата, нито паролата е някаква елементарна и може да се разбие, няма реална причина за това. Не сме олигофрени да си пращаме ботовете нито някой има достъп до компютрите ни. Моля Ви искарайте йп адресите на игралите с акаунта и ако е възможно времето с които се е играело, защото иптата с които сме играли последните 2 дни са там от където пускаме бота 77.85.103.133 и моят ип адрес 87.126.255.110. Възможно е да има още един ип адрес от wireless мрежата на една бензиностанция на Виваком. Защото ако разберем ип адресите на тези които са влизали освен нас можем да разберем и акаунтите им. Ако е някой наш познат ще се оправим, но ако причината е някъв бъг просто няма смисъл и останалите 14 човека да продължаваме да играем. Благодаря Ви очакваме вашият отговор. :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

ppr_Absurt wrote: Добър вечер на всички модератори и администратори. Силно ми е неприятно да пиша по такъв повод, но се налага. Днес влизайки в един от акаунтите ни един от нашите колеги, осъзна, че всичко в акаунта му липсва да уточня към sur в руни и енигма лп 15 13 758, а това са 25 % от всичките ни предмети. Не сме пращали ботове, не сме трейдвали нито има някой освен мен и него да му знае паролата, нито паролата е някаква елементарна и може да се разбие, няма реална причина за това. Не сме олигофрени да си пращаме ботовете нито някой има достъп до компютрите ни. Моля Ви искарайте йп адресите на игралите с акаунта и ако е възможно времето с които се е играело, защото иптата с които сме играли последните 2 дни са там от където пускаме бота 77.85.103.133 и моят ип адрес 87.126.255.110. Възможно е да има още един ип адрес от wireless мрежата на една бензиностанция на Виваком. Защото ако разберем ип адресите на тези които са влизали освен нас можем да разберем и акаунтите им. Ако е някой наш познат ще се оправим, но ако причината е някъв бъг просто няма смисъл и останалите 14 човека да продължаваме да играем. Благодаря Ви очакваме вашият отговор. :)
Здравей,

А би ли ни ориентирал в какъв времеви интервал да търсим? И за кой акаунт става въпрос?
Или най-добре прочети тази тема - topic2247.html
ppr_Absurt
Newbie
Newbie

Благодоря Ви за бързия отговор става въпрос за акаунта ppr_fuck_it, първо изчезна един охм на 4 гула, но той помислил че аз съм ги взел няколко часа след това и останалите предмети. Става въпрос за интервала 3 часа снощи до сега. Не съм сигурен дали става въпрос точно за кражба защото преди няколко дена ми изчезна едно хото на 40 след рестарта в 5 часа. Всички очакваме вашият отговор. Благодарим Ви.
Vasil
Newbie
Newbie

fpupesh wrote: Това, че ти си г***** и си си дал бота с паролите в него си е изцяло твоя грешка.
И теб ще те излъжат някой ден, така че не ми се прави на много умен.
ppr_Absurt
Newbie
Newbie

Здравейте, реших да Ви помогна още с търсенето на проблема или крадеца. Аз съм потърпевшия и искам да помогна още първата част на кражбата я установих на 10.09.2010 онзи ден липсваха само 4 гулане и не обърнах сериозно внимание на другия ден някъде на обят разбрах че липсват и останалите итеми и се паникьосах. С акаунта си играя постоянно от 2 ип адреса на БТК АДСЛ парта ви ги е споменал горе. Това което липсва технически е почти всичко което имах енигмата ми и към sur много дребни руни на по гулове малове истове пулове не съм ги броил но LO OHM имаше. Не са ми сменяли паролата не са трили героите и само това е изчезнало незабавно след това си смених паролата. Паролата я знаят 3ма човека аз, парта ми акаунта му е ppr_Absurt ip: 87.126.255.110 играе от офис не е възможно да са му видяли паролата няма кой и братовчед ми ppr_goln, golns ip: 87.120.54.121, той почти не влиза, твърде е малък неможе да е бил той играе си от тях. От другаде освен от нас и от бензиностанцията която работя не съм влизал, фртата и това е. Ако има други ип адреси влизали последните 2 дни моля Ви проверете ги, защото ми дойде като гръм от ясно небе. Това е всичката информация с която разполагам. Очаквам отговор по случай развръзката, ще съм крайно радостен да продължа играя заедно с Вас.
JusifySex
Full Member
Full Member

А аз си мисля че или ти или парта ти сте взели итемите без знанието на другия. Тоест единия от двама ви може да е крадеца :) това е само предположение но всичко е вазможно
smuggler
Newbie
Newbie

Здравейте имам проблем с няколко ацц:XuMePa,Blackout,Guest,FeNoMeNa,K0CM0C,Reboot,CCCP,KoCMoC,Hank,FeNo,FeN0.Не мога да влезна с тях дава ми гре6ен пас.Не сьм играл с тях от 2-3 дни,не сьм давал паролите на никой,не сьм изпраштал ботове,играя единствено от ип-то от което пиша,никой не ми знае маила.Нямам идея дали липсва нешто,а списька с предметите е дьльг.Проблемьт с ацц е от 15.09.2010 12:10 ам
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

smuggler wrote: Здравейте имам проблем с няколко ацц:XuMePa,Blackout,Guest,FeNoMeNa,K0CM0C,Reboot,CCCP,KoCMoC,Hank,FeNo,FeN0.Не мога да влезна с тях дава ми гре6ен пас.Не сьм играл с тях от 2-3 дни,не сьм давал паролите на никой,не сьм изпраштал ботове,играя единствено от ип-то от което пиша,никой не ми знае маила.Нямам идея дали липсва нешто,а списька с предметите е дьльг.Проблемьт с ацц е от 15.09.2010 12:10 ам
post24804.html#p24804
Виновника е наказан .
app.php/user/forgot_password
От тука може да си върнеш ацц .
sapiora
Newbie
Newbie

и на мен вчера или днес ми откраднаха профила! аз съм си виновен но ако ми помогнете да си го жарна ще ви бъда много благодарен пиша се sapiora diablo2 1.10 clasic опитах да си смена паролата но нестана
DarkKiss
Administrator
Administrator

Прочети тази тема. Дай ни малко повече информация, за да може да ти се съдейства максимално. Междувременно акаунта ти е заключен, за да не може да се вземе нищо повече от него.

Какъв е проблема със смяната на паролата? Защо не можеш?
sapiora
Newbie
Newbie

Смених си паролата успешно но ми дава грешна парола като влеза в diabblo. Вчера за последно влизах към 18,00 часа. С реално IP . Кога евентуално ще бъде отблокиран акаунта. С какво да ви докажа че е мои акаунта за да бъде отблокиран по-скоро. Благодаря ви предварително.
sapiora
Newbie
Newbie

От създаването на акаунта до евентуалното му вчерашно хакване трябва да ви се появява едно и също IP. Понеже не знаех че може да има такива долни хора си пратих k3cboot и сигурно от там са видяли паролата. Поради моито невежество съм си виновен, но ако можете ми помогнете да си запазя геройте.Ако с нещо друго мога да съм полезен за доказване, че акаунта е мой ми пишете.
DarkKiss
Administrator
Administrator

sapiora wrote: От създаването на акаунта до евентуалното му вчерашно хакване трябва да ви се появява едно и също IP. Понеже не знаех че може да има такива долни хора си пратих k3cboot и сигурно от там са видяли паролата. Поради моито невежество съм си виновен, но ако можете ми помогнете да си запазя геройте.Ако с нещо друго мога да съм полезен за доказване, че акаунта е мой ми пишете.
На кой си пратил бота?
Кой е IP адреса, с който си влизал до вчера? Този от който пишеш или друг?
Кога промени паролата си и кога опита да влезеш в акаунта? Както вече споменах, той е заключен и при опит да влезеш с него ще изпише, че паролата е грешна, без значение дали е вярна или не.

Акаунта ще се отключи веднага щом потвърдиш, че паролата му е сменена.
sapiora
Newbie
Newbie

Ами пратих го по скайпа на housee. IP адреса е този от който пиша.Днес към 8,30 сутринта опитах да вляза в акаунта си, към 09.53 смених паролата и в 11:14 пак я смених. Как точно да си потвърдя паролата? maila mi e ***
DarkKiss
Administrator
Administrator

sapiora wrote: Ами пратих го по скайпа на housee. IP адреса е този от който пиша.Днес към 8,30 сутринта опитах да вляза в акаунта си, към 09.53 смених паролата и в 11:14 пак я смених. Как точно да си потвърдя паролата? maila mi e ***
Опитай да влезеш в него, отключен е.
sapiora
Newbie
Newbie

мерси много влезнах има доста работи каде ги нема но какво да се прави моя грешка щте знам за напред поне са останали героите и някои и други неща мерси много