Откраднато ацц?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Vlad
Newbie
Newbie

Здравейте, отдавна не бях влизал, и сега разбирам, че паролита са ми невалидни.Бихте ли проверили защо е така, макар че се досещам че са празни вече.
Става въпрос за акаунти:perverzniat\perverzniat1\perverzniat2\и така до 7.
Благодаря предварително
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

В тези акаунти е влизано последно с ИП-то от което си писал и поста си ...не са заключени което означава,че можеш само и единствено да използваш "Забравена парола" за да си ги върнеш.Предполагам,че имейла си го знаеш :)
....
playnow
Newbie
Newbie

Цитат на: ppr_Absurt в Септември 11, 2010, 06:44:51 pm
Добър вечер на всички модератори и администратори. Силно ми е неприятно да пиша по такъв повод, но се налага. Днес влизайки в един от акаунтите ни един от нашите колеги, осъзна, че всичко в акаунта му липсва да уточня към sur в руни и енигма лп 15 13 758, а това са 25 % от всичките ни предмети. Не сме пращали ботове, не сме трейдвали нито има някой освен мен и него да му знае паролата, нито паролата е някаква елементарна и може да се разбие, няма реална причина за това. Не сме олигофрени да си пращаме ботовете нито някой има достъп до компютрите ни. Моля Ви искарайте йп адресите на игралите с акаунта и ако е възможно времето с които се е играело, защото иптата с които сме играли последните 2 дни са там от където пускаме бота 77.85.xx.xx и моят ип адрес 87.126.xx.xx. Възможно е да има още един ип адрес от wireless мрежата на една бензиностанция на Виваком. Защото ако разберем ип адресите на тези които са влизали освен нас можем да разберем и акаунтите им. Ако е някой наш познат ще се оправим, но ако причината е някъв бъг просто няма смисъл и останалите 14 човека да продължаваме да играем. Благодаря Ви очакваме вашият отговор.
Здравей,

А би ли ни ориентирал в какъв времеви интервал да търсим? И за кой акаунт става въпрос?
Или най-добре прочети тази тема - topic2247.html

неми е ясно защо аз изядох банна
blakeman2
Newbie
Newbie

откраднато ацц blakeman5 не помня емаил и парола .... явно са сменени .... моиса си4ките ацц-та от 1 до 6 и са с един и сашт емаил помогнете плс администратори сменети ми паролата и ми я пратете като емаил на посо4ения от мен емаил плс които е на си4ките ми ацц-та жклъ4ително и в този фором ... мерси предварително
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Много се извинявам ама не сме малоумни...собственика на тези акаунти много добре знам кой е.Ако си мислиш,че ние пасем трева и ще ни накараш да ти пратим паролите....ЖЕСТОКО ГРЕШИШ!!!.Нито имейлите съвпадат с твоя....нито IP адресите...нито нищо!!!!
Мисля,че няма какво да коментираме повече.
....
blakeman2
Newbie
Newbie

моляяя я провери си4ките емали бе кво се отяждаш а си4ките ацц-та без 5 са с емаил [email protected] а само 5 не е някои го е сменил я се драж малко по човешки тцтцтц
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

blakeman6, blakeman1, blakeman4, blakeman3, blakeman2
Само тези акаунти са регнати на имейла който казваш...с 5 който казваш е на др имейл и е с съвсем друго ай пи.
И другото което е....щом знаеш на кой имейл са ти акаунтите използвай "забравена парола" от сайта.
С друго не можем да помогнем.Не са заключени акаунтите...последно ти си влизал в тях от това си ай пи....проблема е в твоя телевизор явно!
....
IMPR
Newbie
Newbie

Откраднати итеми от ацц IMpR-I , IMpR последно съм играл днес сутринта. Не съм играл от никфи игрални зали или с някой др никой не ми знае пасовете също така и не съм пращтал ботове на никого. Моля за помощт. Мерси предварително :( :( \( \( \(
ExelleR
Newbie
Newbie

Така значи на скоро бях писал за извършени кражби да де не аз ами моя колега \д и с админ говори даде му всички ацц който имаме и ето че нищо не направи по случая днеска пак ми липсват предмети от ацц-то еми какво още ви е нужно за да направите необходимото не мога да разбера нито съм пращал бот на някой нито нищо и пак пароли сменях 1000 пъти ама файда няма....очаквам съдеиствие!!
banderoll
Newbie
Newbie

Добре господа админи мога ли да ви питам кога най накрая ще ми обърнете внимание писна ми да пиша по тази тема поне ако няма да ми отговорите и да направите нещо по въпроса с тези кражби може да ми кажете да спра да пиша и да ви играя в сървъра защото ми писна хем и с админ говорих ацц-та му казах и пак нищо не направи по въпроса не мога да разбера та нали уж трябва да помагате на хората който играят и се мъчат да направят нещо в тая игра направо съм потресен та в един по смешен и по малко подържан сървър биха го направили 100 пъти по бързо това....за което ви пиша вече незнам си кой път незнам с кой вече да говоря и ще съм благодарен ако има малко помощ от някаде
banderoll
Newbie
Newbie

БРАВО БРАВО ГОЛЕМИТЕ АДМИНИ 15 пъти ви помолих да направите нещо ама вас явне не ви ебе за хората толкова ли беше трудно да накажете крадеца сега вече и герой нямам в ацц в другото празен героя браво просто нямам думи...направо съм потресен ..........какви хора сте вие ве
gworm
Newbie
Newbie

ацц-та gworm8,psychodude,g-w-o-r-m са останали само с книгите за тп, останових го тази сутрин когато ми изтече бана..Липсват доста неща.Aко може само да ми кажете кои ип-та са влизали през тези ацц ."78.90.251.19" това е ип-то на парта
gworm
Newbie
Newbie

преди малко както си бях в чанела и си пишех с един от админите обраха ацц Luccy какво става по дяволите...
banderoll
Newbie
Newbie

добре е господа админите за какво въобще е тази тема като ни помагата ни отговаряте на хората който имат проблеми 15 пъти ви писах никой не ми обърна внимание и колегата ми ви писа и пак нищо и накрая кво стана обраха ми и двата героя и единия го изтриха еми браво на вас "мерси" за помоща все пак
banderoll
Newbie
Newbie

добре ацц-та който са ограбени са banderoll + изтрит в него герой и banderolll кражбата стана в петък на 12 ноември между 12:30 и 1:30 по обяд
ExelleR
Newbie
Newbie

За 124141 път пиша че ми обират ацц-то... стана преди не повече от 20 мин. ограбеното ацц е narcotical.... проверете друго ИП което е влизало с него ... и направо Бан аиде да видим сега кои ще помогне

[admin]https://dreaming-bg.com/post29479.html#p29479[/admin]
banderoll
Newbie
Newbie

Е поне ся дано вече се изясни с тия кражби за нашите ацц-та колега

Admin Edit: topic2025.html
ExelleR
Newbie
Newbie

Aдмини какво ви стана е ??? Аз ви казвам, че мен обират за пореден път ...апак сега бан за КРАЖБА???
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Би ли ми казал какво си търсил в акаунт banderoll.
banderoll
Newbie
Newbie

хаха админе това е погрешния човек дето си баннал това ми е колегата