Откраднато ацц?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Archivexianghua
Newbie
Newbie

https://dreaming-bg.com/topic2247.html Прочети тая тема внимателно и си допълни пропуските в информацията, която предоставяш. Не мисля, че някой администратор би почнал да се занимава при толкова оскъдна информация.
bogka
Newbie
Newbie

Corpsearella wrote: https://dreaming-bg.com/topic2247.html Прочети тая тема внимателно и си допълни пропуските в информацията, която предоставяш. Не мисля, че някой администратор би почнал да се занимава при толкова оскъдна информация.
Оправих го, Благодаря.

И все пак ако може да ми се помогне, знам че съм сгрешил като му казах паролата но му имах доверие, ако може помогнете да си възвърна нещата...
Archivexianghua
Newbie
Newbie

Ти хубаво си го поправи, но поне да беше написал за кое акаунт става на въпрос.
bogka
Newbie
Newbie

Акаунта от който са взети нещата е Muku
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Наказан.
bogka
Newbie
Newbie

Разбрахме се с въпросния "пич" да ми върне всичко отнено, стига да му махнете lock-a от ацц-то да ги върне....
bogka
Newbie
Newbie

Моля, Благоволете да му unlock ацц-то да ми върне нещата, поне да ми се върне смисъла на игра, после пак го лок... :(
Superflu
Newbie
Newbie

Последно влизах около 1 - 2 часа след полунощ , днес около обяд установих че са ми ограбени всички итемс от героите в ацц-тите, не съм играл от други места освен личния си компютър не съм давал пас на чужди хора , ограбените ацц-ти са Minus. MinusLabel , M_nusLabel , Minus__ вероятно е да има и други изтарашени , но в тези ми бяха най-ценните итеми. Другото интересно е че при последното ми влизане , бях изхвърлен от сървъра и не можех да вляза ... днес влязох и разбрах за кражбата...
[admin]Баннат.[/admin]
bogka
Newbie
Newbie

Разбрахме се с човека който ми взе нещата, да ги върне ако му се махне лок-а от ацц-тата !!! Моля бъдете така Добродушни да ми върне предметите, защото не съм играл от няколко дена, порати факта че нямам итемс... :S
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

bogka wrote: Разбрахме се с човека който ми взе нещата, да ги върне ако му се махне лок-а от ацц-тата !!! Моля бъдете така Добродушни да ми върне предметите, защото не съм играл от няколко дена, порати факта че нямам итемс... :S
А нали се сещаш какво ще стане като му се откл. акаутите.... ще ги продаде на гембъл и в крайна сметка-един голям,дебел,мазен,лигав.......... айде да не казвам,че не ми отива :Х
....
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Мисля, че за четвърти път в рамките на две седмици се получава - обявявате откраднати предмети, наказваме крадеца и след два дни, започвате да ревете да му отключваме акаунтите, за да ви ги връщат.
zashto
bogka
Newbie
Newbie

Няма да ги продаде никъде, разбрахме се , просто му махнете лок-а да ги върне, ако тряба пред админ ще бъде остановено прехвърлянето да няма фалове, само го унлок :) Моляви :)

Лок-а беше до решаване са случая, случая е решен, разбрахме се да ги върне и това е свичко !!! само му махнете лок-а , да мога и аз спокойно да играя вече...
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Банна e свален по твое настояване от тук на татък каквото искате правете не очаквайте съдействие от нас по този въпрос.
Greideras
Newbie
Newbie

Здравейте, името в нета е Greideras. Преди време, си направих акаунт тук, създадох герой (барбериян) на име Greideras. Поради лични причини IRL ми се наложи да спра с играта за известно време. Когато се върнах (някъде към средата на август) и се опитах да се логна в акаунта ми, сървъра ми извести че съм дал грешна парола, което не е възможно. Сле това забелязах името на моя герой в бан листата, поради ползване на бот в отворена игра, за 2 дни или нещо подобно ... Това ме кара да мисля че някой просто ми е откраднал акаунта (а не е изтрит както пътрвоначално си помислих). Не съм го давал на никой. В сървъра играя със един мой приятел, който не е влизал в него. Надявам се да ми помогнете. Благодарски, Greider over and out.
Acc name: Greideras

PS. Не ми е толкова за героя, в момента съм подхванал нов и вече е на по-сериозен лвл, проблемът е там че, някое ла*нце играе с герой, под моето име и прави глупости!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте, акаунта ви беше заключен. Последния вход, който е направен с посочения ви акаунт е на 09.08.2010, 23:41:41, както и последния ip-address съвпада с вашия. Акаунта ви е отключен и можете да пробвате да влезете с него. И все пак ако не успеете да се логнете използвайте функцията Забравена парола.
Greideras
Newbie
Newbie

Благодарски! Ho,странна работа...когато ce опитам да вляза, ми дава грешна парола отново. Смених я през линка който ми даде, но уви отново ми дава грешна информация. някаква идея? Благодаря предварително.

Grei.
slear932
Newbie
Newbie

играех заедно с един в това ацц фр но от няколко дена не съм го виждал да играе с героите в него и в петък вечерта го виждам с нов акаунт и герой ,а моите ги нямаше,искам си само руните и 3те анихилуса 20/19/9 10/10/7 17/13/9
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Раздавате си паролите насам, натам, а после започвате да плачете. Според правилата на сървъра предметите ти няма да се върнат, остава ти само варианта да се разбереш с приятелчето ти. Изпрати ми акаунта му са ЛС.
zashto
vladko0o
Newbie
Newbie

Преди 10 мин. бях в ацц-то ми, падна сървара и след това неможе да си влезна в ацц то ми
Acc:Wu-Tang
Email:***@***.**, ***@***.**
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добър вечер, акаунта ви Wu-Tang е със забрана за достъп до сървъра поради извършено от вас нарушение. За повече информация погледнете Re: Бан лист (#2)