Откраднато ацц?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
fearless1
Newbie
Newbie

Днес през деня исках помощ за настройка на фолол бот искаше скайп да ми помогне неговия е pavka7aa с теам виъур програмата ми помогна за настройката и някак си е разбрал паролата ми 2часа след това акаунтите празни 5 героя облечени с най-хубавите предмети ограбени acc-ta му в d2 сa tibhar , tibhar1 , tibhar2 , joola, joola2 , joola3 ,alchemist и не знам още колко други моите акаунти са: fearless1/2/3/4 .Какво може да се направи ?

П.С. Разбрах че има и други оплаквания от това момче преди 5-6 дена му е бил баннат 1 акаунт и локнати други акаунти не му е за 1-ви път имам логове в скайп
Joola
Newbie
Newbie

бе ти болен ли си казах ти че не съм ти зимал аз нещата,тва че някой ти е разбрал паролата и те е ограбил неозначава че съм аз .. да ми са бягаш от главата ...
FPupesh
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Второ оплакване от теб само в рамките на 12 часа!
zashto
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Joola wrote: бе ти болен ли си казах ти че не съм ти зимал аз нещата,тва че някой ти е разбрал паролата и те е ограбил неозначава че съм аз .. да ми са бягаш от главата ...
Приятел,какво правим? Мисля,че знаеш на кого е тоя скайп павката??? Искаш ли да ви тегля по една густа и на двамата? A?! Предлагам ти следното: говори с твоя недоносен,"леко" ограничен приятел който явно му е някаква мания да краде (има и други прояви), да върне нещата които е ОТНОВО СТЕ откраднали и да спре да краде за напред. В замяна на това ще си затворя очите. Но...ако до 48 часа ограбения потребител не напи6е тук в тази тема,че нещата са му върнати ДО ЕДНО,ТИ и КРАДЕЦА ще получите по един скромен постоянен бан НА ИНТЕРНЕТ ДОСТАВЧИЦИТЕ ВИ и тогава ще ви питам как ще крадете

Сега ще кажеш "Ама какво общо имам аз??" Ами общото е,че като гледам в момента въпросния крадец е влизал и в твоите акаунти, което от своя страна те прави съучастник (ОТНОВО) !

Та избора е ВАШ дали ще играете в този сървър. 48 часа текът от сега !!!
....
fearless1
Newbie
Newbie

Въпросния pavka7aa се прави на ударен и все още държи на тезата че не е бил той и не е виновен и като гледам няма и намерения да върне откраднатите предмети и руни така че се надявам наистина да бъдат банати ип-тата и доставчиците на тези двама мизерници доживот да не играят в дреаминг веднъж за винаги :punish:

П.С. Благодаря за разбирането и дано си получат това което заслужават !
fearless1
Newbie
Newbie

Въпросния pavka7aa каза че ще ми върне нещата но за да го направи трябва някой админ да махне банна нека като го направи да влезе и във играта която направа за да си получа нещата обратно за да бъде всичко точно и да няма повече проблеми админ-а може да ми пише в скайп -"hellsmen" за да мога да му кажа в каква игра ще стане връщането на предметите .

P.S Blagodarq za razbiraneto i che napravite taka da mi vurnat itemi-te
fearless1
Newbie
Newbie

fearless1 wrote: Въпросния pavka7aa каза че ще ми върне нещата но за да го направи трябва някой админ да махне банна нека като го направи да влезе и във играта която направа за да си получа нещата обратно за да бъде всичко точно и да няма повече проблеми админ-а може да ми пише в скайп -"hellsmen" за да мога да му кажа в каква игра ще стане връщането на предметите .

Dove4era v 9h chasa 6te vurnat predmetite 6te vikna admin da vleze v igrata za da bude vsi4ko to4no i normalno :)
[admin]\Кирилица.\[/admin]
fearless1
Newbie
Newbie

Екзорсист как разбрах се тия 2-мата ще ми върнат нещата но трябва да им махнеш банна иначе няма как да стане може ли като влезеш на линия да пишеш в д2-то или да постнеш един отговор тука за да можеш да влезеш и в играта да видиш че всичко е върнато. Търсих те вчера няколко пъти но не беше онлине. Чакам вашия отговор възможно най-скоро :)
fearless1
Newbie
Newbie

Момчетата който банахте ми върнаха всички неща до 1 нямам никакви претенции към тях и можете да им махнете бановете :) Всичко е точно и Justice беше в играта и видя всичко :)
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Предметите на Fearless са върнати.
Потребител Joola си е получил заслуженото.
post34255.html#p34255
Нищо не може да замени доверието и уважението,а алчността е пагубна.
Exosual
Newbie
Newbie

Този същия ме обра и мен, по същия начин. Чудно ми е единствено само как, като не си бях написал паролата. Мойте ограбени акаунти са - Heartless , Goshku.
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ако не се лъжа в ban requesta беше копирал настройките на един бот, който е нагласял и в него на някой от вас, ограбените се виждаше паса и ацц-то. Именно за това BnC4aDeL и Maz0 са направили тази тема. Защото по този начин доста са изгоряли.
Потребителя е баннат за 90 дена, а предметите остават заключени перманентно.
brumzi
Newbie
Newbie

преди около 1-2 седмици докато к3цбота си вървесхе ме дропна за 5 мин от акаунта и като влезна след тва бота ми го нямасхе паладина 91-2 лвл БОТ и мулето с руните .... по това време сум играл само от вкъщи .. никой не ми знае паролите .. Моля ви проверете в срок от 1.1.2011 - 16.1.2011 с кои ип-та е влизано в акаунта ми ... подозирам че е някуф павката защото видях оплаквания от него в други теми .. той ми бесхе задал вупроса @ ediniq ti acc beshe Westmafia nali ? a drugite kak sa @ тва е на 13 януари точно в 17:00 в скайп ако засечете неговото ИП да е влизало в моите акаунти плс го разследвайте и го накажете плс
brumzi
Newbie
Newbie

Цитат на: fearless1 в Януари 20, 2011, 02:37:10 pm
Въпросния pavka7aa каза че ще ми върне нещата но за да го направи трябва някой админ да махне банна нека като го направи да влезе и във играта която направа за да си получа нещата обратно за да бъде всичко точно и да няма повече проблеми админ-а може да ми пише в скайп -"hellsmen" за да мога да му кажа в каква игра ще стане връщането на предметите .

преди около 1-2 седмици докато к3цбота си вървесхе ме дропна за 5 мин от акаунта и като влезна след тва бота ми го нямасхе паладина 91-2 лвл БОТ и мулето с руните .... по това време сум играл само от вкъщи .. никой не ми знае паролите .. Моля ви проверете в срок от 1.1.2011 - 16.1.2011 с кои ип-та е влизано в акаунта ми ... подозирам че е някуф павката защото видях оплаквания от него в други теми .. той ми бесхе задал вупроса @ ediniq ti acc beshe Westmafia nali ? a drugite kak sa @ тва е на 13 януари точно в 17:00 в скайп ако засечете неговото ИП да е влизало в моите акаунти плс го разследвайте и го накажете плс

същия павката ограби и мен .. плс разследвайте тоя случай дето сум писал по-нагоре
slear932
Newbie
Newbie

откраднаха ми Vex руна,може да е малко за някои но за мен не е ,крадеца е brumzi \),искам си руната!!!
[admin]\Ако имаш доказателста ги покажи, в противен случай се въздържай от подобни изяви, защото на честна дума - няма кой да повярва. Това важи за всички, не само за теб.\[/admin]
magnumdruid3
Newbie
Newbie

admine helpvlizam si v acc v 3 sichko si e nared sq vlizam v 7:40 nekade i nishto nqma sichko ograbeno sichko prazno zaki mari sichko m izeli helpni mi pls znam i koi e vij da vidish acc mu molq ti se i mi wisp ako moje samo tos sarvar me kefi i sq neam nishto help pls
[admin]Кирилицата къде я забрави?[/admin]
Justice
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Следва продължение > topic6483.html
Прочетете внимателно първия пост.