Откраднато ацц?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Xaddez
Newbie
Newbie

Здражеите МОйе ли да ми кайете Дали аЦЦ : Xaddez е лоцкнато иЛи просто не мога да жлqза с него .. САмо 2-ма Фр-та кадето играеме знаqт Пасс-а Никои Друг. Играq от ЗАла. Мойе ли да ми кайете Защо не мога да си Жлqза ж ацц-то ми ??? :mda:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Всички акаунти, които са влизали от ип 83.228.102.2 са заключени перманентно, заради измами с предмети.
Xaddez
Newbie
Newbie

еМИ Добре като не сам аз жиножен не мойе ли да ми Unlock ацц-то 6тото само тфа аЦц си ми е и немога да Плаъ.V зАла СМе с тфа ИП ??? ?!?! :mda:

@teamplay: Не четем маймуница. Напиши го на БЪЛГАРСКИ.
dilara_two
Newbie
Newbie

acc dilara_two моля да видите
кой е влизал предпоследен
в acc-to
stefan132
Newbie
Newbie

opsss
roki534
Newbie
Newbie

В 10\30 си влязох с херотата а в 11:30 вече всичко ми го нямаше като влязах да се къпя излизам влизам в ацц-тата и няма нищо в тях ни герой ни нищо. А на никои не съм си давал паролите.

ацц петирч , петрич- , петричанка кукиш6
dilara_two
Newbie
Newbie

Здравеите , откраднато ми е ацц dilara_two не бях играл с него от давна , а сега пасса не е такаф моля помогнете !
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

човек със акаунти Armani, BlooDyFiGhT-VII, dilara_two, GaReD, gode, Matchless, rady, revange, revange4, wlady, zx11, zx14, zx16, zx18 играе със него.
dilara_two
Newbie
Newbie

е .... :С .... няма помошт зна4и ... :С
borkata_90
Newbie
Newbie

Вчера между 19 и 21 часа са ми ограбили предметите на героя. Acc:Borkata_90 hero:Magician
помогнете \(
dilara_two
Newbie
Newbie

sujalqvam 4e ne pisha na BG no nqmam programata s acc dilara_two kakfo stana shte se napravi li neshto ili ne ?
supertop4i
Newbie
Newbie

Vijte dneskaa mi se slu4i ne6too mnogo stranno.Snoshti igrah Diablo II do kum 3 4asa i posle si legnah.Na Sutrinta obache kato si vlizam v Battle.net si gledam Soserkata gola.VLizam v edna igraa..i gledam nqma trup nqma ni6too!Proverqvam si Stasha i tam nqma ni6too.Az igraq ot skoroo no se pak mi iz4ezvat Shako,Spirit(me4 i 6tit),arrmor sus +1 all skills(ne pomnq kak se kazva6e :( ) mal,Lem,ko,IO i drugi runi.Osfen tova ot sta6a o6te runi kakto o6te edin Spirit ME4 i Ormus!! Sega 84 lv az se 4uda kak da biqq ball! ne moga da si kupq itemii shtoto nqmam runii,a i ne moga da si gi izkaram 6toto ne moga da biqq na lighting zimam po 6k :X:X na hell.
dilara_two
Newbie
Newbie

откраднато е ацц dilara_two моля помогнете
roki534
Newbie
Newbie

Destruction wrote: Отварям тази тема, за да могат всички на които са им откраднали акаунта да пишат тук и да не отварят нов топик.

Моля напишете акаунта, който е откраднат, КОГА СТЕ ВЛИЗАЛИ ЗА ПОСЛЕДНО С НЕГО и всякакви други подробности, които могат да помогнат на нас Администраторите да окажем съдействие.
jik-tak94
Newbie
Newbie

az iam sa6tiq problem otkradnato acc dnes pisah na adminite v diabloto no nikoi nemi otgovori ta da se varna na temata otkradnahami acc: jik-tak da e po dostoverno 6te kaja kakvi herota imam tam sors_killer,pala-killer,barb-killer,run_cho,predmetcho,nekro-killer,i o6te dve muleta za tqh nesam sigoren za tva nqma gi kazvam, posledno se igra na nego(acc) v4era 04,2,2010 ve4erta okolo 7-9 4asa ama nesam sigoren iam samnenie vav edin fr sas koito igraehme uj zaedno acc:drowningpool be6imi dal pass-si i az mu dadoh moq i si igraehme do tazi sutrin uj da vlqza i ko pi6imi gre6en pass nali znaete kogato sgre6ite pass ko pi6e i vikam q da vidq negovoto acc i op toi pas sa6to i vikam sq ko praim praq dr acc pi6a na adminite ama nikoi nemi otgovori i si napravih registraciq tyk qvno dosta acc se kardat a i sa6to vlizah sas moeto acc v edin fr v selo da spomena za6toto moje da e vajno da kaja imah sredno dobri predmeti dal sam na tiq hrota 2 meseca tryd imalsam i daje ve4eri v koito nesam si lqgal molq pi6ete na skype:jik-tak_94 pls ako imate o6te vaprosi pak pls pi6ete
mn sam ot4aen :( :( :( :( :( :( :( :(
Iavoratina
Newbie
Newbie

Генерираи си нов пас от е-маила си но си го смени задалжително
и занапред внимаваи:Савет не си даваи паса никога и на никого GL
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

jik-tak94 wrote: az iam sa6tiq problem otkradnato acc dnes pisah na adminite v diabloto no nikoi nemi otgovori ta da se varna na temata otkradnahami acc: jik-tak da e po dostoverno 6te kaja kakvi herota imam tam sors_killer,pala-killer,barb-killer,run_cho,predmetcho,nekro-killer,i o6te dve muleta za tqh nesam sigoren za tva nqma gi kazvam, posledno se igra na nego(acc) v4era 04,2,2010 ve4erta okolo 7-9 4asa ama nesam sigoren iam samnenie vav edin fr sas koito igraehme uj zaedno acc:drowningpool be6imi dal pass-si i az mu dadoh moq i si igraehme do tazi sutrin uj da vlqza i ko pi6imi gre6en pass nali znaete kogato sgre6ite pass ko pi6e i vikam q da vidq negovoto acc i op toi pas sa6to i vikam sq ko praim praq dr acc pi6a na adminite ama nikoi nemi otgovori i si napravih registraciq tyk qvno dosta acc se kardat a i sa6to vlizah sas moeto acc v edin fr v selo da spomena za6toto moje da e vajno da kaja imah sredno dobri predmeti dal sam na tiq hrota 2 meseca tryd imalsam i daje ve4eri v koito nesam si lqgal molq pi6ete na skype:jik-tak_94 pls ako imate o6te vaprosi pak pls pi6ete
mn sam ot4aen :( :( :( :( :( :( :( :(
Желателно е за напред да пишете на КИРИЛИЦА!А относно това защо не можете да си влезете в акаунта...
maz0 wrote: bigslayer (95.43.69.7) - 5 дена бан за биене без "go" в Team duelz

Drowningpool, jik-tak (213.7.136.130) - 20 дена бан, за обиди, правене на дуел с godmode, високомерно държание.
....
SwitchType
Full Member
Full Member

Искам да съобща за кражба на ацц : Reserving - забелязах днес че ми няма итемите, преди 2 дена влизах и небях влизал после , паролата ми знаят ацц-та :Infection - cBr- - mDmA - jah_maniq - един френд от гепи и човека които ползва ацц *pindle-1 итеми - инвентар смалки 20/х лифе/рез / тиара лифе/фастер рън лалк и 2 паладин със чам руна / мара макс - пента / енигма МП 15/13 деф непомня несъм влизал скоро / цта 6/6/3 ЕТХ ФЛАИЛ / вортекс спирит предимно това се сещам \)
SwitchType
Full Member
Full Member

SwitchType wrote: Искам да съобща за кражба на ацц : Reserving - забелязах днес че ми няма итемите, преди 2 дена влизах и небях влизал после , паролата ми знаят ацц-та :Infection - cBr- - mDmA - jah_maniq - един френд от гепи и човека които ползва ацц *pindle-1 итеми - инвентар смалки 20/х лифе/рез / тиара лифе/фастер рън лалк и 2 паладин със чам руна / мара макс - пента / енигма МП 15/13 деф непомня несъм влизал скоро / цта 6/6/3 ЕТХ ФЛАИЛ / вортекс спирит предимно това се сещам \)
jik-tak94
Newbie
Newbie

до:"Mickie_Mouse™" ако може дамо кажеш защо бана ми е овеличи със 9 дена зарадие един дуел и сащо така дали може да го махнете товамие за сефте да имам бан и мн се извинявам за неправилното мято на оплакването ми "pls :( :( :(" благодаря от сега пипетеми лс ако може дасе запозная със обстоятелсвата