Откраднато ацц?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

SwitchType wrote: Искам да съобща за кражба на ацц : Reserving - забелязах днес че ми няма итемите, преди 2 дена влизах и небях влизал после , паролата ми знаят ацц-та :Infection - cBr- - mDmA - jah_maniq - един френд от гепи и човека които ползва ацц *pindle-1 итеми - инвентар смалки 20/х лифе/рез / тиара лифе/фастер рън лалк и 2 паладин със чам руна / мара макс - пента / енигма МП 15/13 деф непомня несъм влизал скоро / цта 6/6/3 ЕТХ ФЛАИЛ / вортекс спирит предимно това се сещам \)
Не знам защо си мислиш, че някой ще се захване със случая, след като паролата ти я знаят 5-6 човека? Ти знаеш ли колко време ще ни отнеме за да претърсим всичко което тези потребители притежават?
SwitchType
Full Member
Full Member

ахх колко точни администратори благодаря за съдеиствието hahaha :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
jik-tak94
Newbie
Newbie

izvinqvam se 4e pi6ana kirilica klaviatyra tami se eba
sq iskam da saob6ta za otkradnati predmeti ot acc: vanka a izvar6ite lq e drowningpool
tva stava sno6ti sas sigornost legnah si 02\20 igrah sas vs si geroi te sa 3 soseri 88 , 80 i 22 levil
iam i amazonka na jevili 83 lvl,pala 86 i dva nosa4a ,a tva sa imenata im vav sa6tiq red
na lvl-te astrata,Laidy_GTO,GTI,Black_Boss i nosa4ite UnlimiteD i RuN-ChO molq da mi obarnite vnimanie i 6te vi kaja kavo da tarsite v acc-to mu, pi6te na skype:jik-tak940519 pak se izvinqvam za kirilicata blagodarq vi ot sega
\( \( \( \( \( \(\( \( \( \( \( \( \(
thcmakaveli
Newbie
Newbie

SwitchType wrote: ахх колко точни администратори благодаря за съдеиствието hahaha :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
Какво очакваш? На без пари никои не си върши работата. Мързи ги да ми откл 1 acc, а мазо сам ми каза "мързи ме да проверявам кой е играл последно с acc-to ти". Но евала че поне сървар са направили и че играят толкова хора (ботове).Поздрави :).
rolingash
Newbie
Newbie

Последно Играх сас ацц-тата . Днес около 10 до 12 излезнах прибрах се и не мощаь да вляза бяха сменени счките ми пароли паролите ми знаеха 3-ма фр-та както и аз техните на всички са им саштите пс-та затова си мисля че не са те а 1 фр които почна вчера сам му дал 2 мои акалнта (Rolingash4,Rolingash ) та мисалта ми беше от кое аипи последно е влизано сас (Rolingash5 do Rolingash12) и ако е вазможно да ми кажете от това ип което последно са влизали сас моите акалнти кои др ацц-та са влизали да разбера поне дали някои фр. ми го е зел. Благодаря Предварително ( знам си имела ако не да ми се пратат нови пароли )
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rolingash wrote: Последно Играх сас ацц-тата . Днес около 10 до 12 излезнах прибрах се и не мощаь да вляза бяха сменени счките ми ....
post17217.html#p17217 Мисля,че отговора на въпроса ти е точно тук
....
rolingash
Newbie
Newbie

офф това не сам бил аз някои които е искал да ми земете ацц-то мойже ли да ми кажете това вав някакав саит ли е писано или от кое аип е писано моля !!
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Вижда се кой е сървъра....вижда се и от кое IP ме "храниха"....кое не ти става ясно ?Ако си мислите,че така ще говорите на админ или на когото и да е в сървъра....забравете!
....
rolingash
Newbie
Newbie

приятел извинявам се обаче само погледни колко много итеми имам ( поне за мен са много) извинявам се но сам играл сумати време и наи накрая да напсувам админ извинявам се но това и да си тап няма да го направиш значи от моито ип е псувано така ли и ако може да ми кжете от каде да го видя :) яко сам прецакан \( \( \(
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Сега ако ми дадеш малко повече инфо мога и да ти отговоря на 100%....
1-Кои са твоите акаунти или всички са твои?
2-Някой знае ли ти паролата и евентуално кой?
....
rolingash
Newbie
Newbie

Мале пич много благодаря значи сега ште ти разкажа всичко значи 1 фр почна диботои аз му дадох всичките ми ботове заштото аз не ги исползвам вече или много рядко тои нашия ми написа по ск*п че си бил сфали траде хак бана ли го и почнал да псува заштото са го банали и си бил мислил че ште бан само неговите ацц-та Rolingash4 i Rolingash и Cacao-beach мога да дам хронология благодаря много че ми помгаш !!
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За това трябва да си играеш сам в акаунта. Сега вече видя една от опасностите - да отнесеш бан заради парта ти. Според мен бана няма да се махне. Но все пак нема колегата да се изкаже по въпроса.
rolingash
Newbie
Newbie

Обясних абслутно всичко на 1 от твоите колеги аз просто сфарших на 1 фр 1 услуга и тои ме подреди така \(
rolingash
Newbie
Newbie

ако искш мога да го обясня и на тебе на лс само ми кажи ! :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Destruction wrote: За това трябва да си играеш сам в акаунта. Сега вече видя една от опасностите - да отнесеш бан заради парта ти. Според мен бана няма да се махне. Но все пак нема колегата да се изкаже по въпроса.
Бана няма да се махне разбира се...оказва се,че не е той този който се е държал така нагло а ИП-то е на да го наречем "извършителя"...евентуално акантите да му се върнат и да си има едно на ум,че не се дават просто така акаунти...па камоли да му се хвали,че си е свалил трейд хак.
....
rolingash
Newbie
Newbie

аз тези ацц-та кадето сам му ги дал сам ги преяжалил искам да се варнат моите ако е вазможно разбира се пак и аз имам вина за това че му дадох 2 ацц-та и не си смених паролите а то бяха 1 и сашти на к3ц-тата дагже не сам му гу казжал само му качих на диск дибото а вав дибото беше и к3ц ботовете и паролите аз му казах да ги пуска от време на времеако искате да ви пратя хронология да видите че аз нямам почти никаква вина имам само тази че му помогнах да почне \( \( \( \( \(
rolingash
Newbie
Newbie

Благодаря страшно много за сьдеиствието на администраторите Направилисте 1 прекарасен с1рвар
Increase
Newbie
Newbie

maz0 wrote: Не знам защо си мислиш, че някой ще се захване със случая, след като паролата ти я знаят 5-6 човека? Ти знаеш ли колко време ще ни отнеме за да претърсим всичко което тези потребители притежават?
така бях спрял известно време с диаблото и почнах пак така и така неми върнахте итемите поне знам човека които ме е обрал но нему знам ацц-тата така ако може някои отговорен админ да провери кои е играл последно с ацц *pindle-1 \)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Increase wrote: така бях спрял известно време с диаблото и почнах пак така и така неми върнахте итемите поне знам човека които ме е обрал но нему знам ацц-тата така ако може някои отговорен админ да провери кои е играл последно с ацц *pindle-1 \)
http://store.picbg.net/pubpic/4F/D0/8a5 ... 0c4fd0.png
....
d3n
Newbie
Newbie

абе какъв е този форум 1 тема немога да напиша .... съжалявам за офф-а но проблема ми е следния немога да играя диаблото в прозорец не ми действа командата -w някой може ли да ми помогне? пак се извинявам за офф-а но както казах нещо немога да публикувам нова тема