Откраднато ацц?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Increase
Newbie
Newbie

не е този значи ще потърся ацц-то и се надявам на съдеиствие благодаря все пак \)
OutLawz
Newbie
Newbie

Казаха ми тук да го напиша. Ето пиша го и тук :)

Значи на 9ти юни 2010 си цъкам нали в д2-то и по 1 време ме дропва аз си викам, че нещо бъг е станало и не обръщам внимание. Час - два по късно излизам и си оставям ботовете включени. Прибирам се включвам д2 и в сорсата ми итемите ми ги няма, от начало си помислих че ми е гръмнал трупа но след тва си глеам стажа и там няма абс нищо а преди тва имах 1 охм руна и 1 цта :). Питах Infection админа и той ми каза да се обърна към админите с повече права и да напиша тема тук. Сигурно няма да има отговор защото няма доказателство а и нямам защото изобщо не съм подозирал, че ще стане нещо такова. Ацц ми е OutLawz сорката ми е Chanel :)

Благодаря предварително
DarkKiss
Administrator
Administrator

OutLawz wrote: Казаха ми тук да го напиша. Ето пиша го и тук :)

Значи на 9ти юни 2010 си цъкам нали в д2-то и по 1 време ме дропва аз си викам, че нещо бъг е станало и не обръщам внимание. Час - два по късно излизам и си оставям ботовете включени. Прибирам се включвам д2 и в сорсата ми итемите ми ги няма, от начало си помислих че ми е гръмнал трупа но след тва си глеам стажа и там няма абс нищо а преди тва имах 1 охм руна и 1 цта :). Питах Infection админа и той ми каза да се обърна към админите с повече права и да напиша тема тук. Сигурно няма да има отговор защото няма доказателство а и нямам защото изобщо не съм подозирал, че ще стане нещо такова. Ацц ми е OutLawz сорката ми е Chanel :)

Благодаря предварително
topic2247.html
Increase
Newbie
Newbie

SwitchType wrote: Искам да съобща за кражба на ацц : Reserving - забелязах днес че ми няма итемите, преди 2 дена влизах и небях влизал после , паролата ми знаят ацц-та :Infection - cBr- - mDmA - jah_maniq - един френд от гепи и човека които ползва ацц *pindle-1 итеми - инвентар смалки 20/х лифе/рез / тиара лифе/фастер рън лалк и 2 паладин със чам руна / мара макс - пента / енигма МП 15/13 деф непомня несъм влизал скоро / цта 6/6/3 ЕТХ ФЛАИЛ / вортекс спирит предимно това се сещам \)
Така днес с помоща на *Infection разбрах ацц-та на този които ме е обрал - по-точно тои ми каза "Аз ти взех итемите щото някъв Disable ми каза че неси платил вързак и ще те баннат и аз е добре даи си ми ги и тои е добре после и от тогава никъв го няма наскоро го срещнах и му викам аре бе кфо стана тои е щи ги дам после и ме блокирал в скаип.. начи не е ми за итемите а въпроса е че ме лъже ацц-та са му : van4om/power_mulz/StarCraft/NewPower/allreturns -моля за съдеиствие от страна на ДаркКисс да провери за някои от итемите ми или поне да го попита защо ми е влизал в акаунта хахаха
Increase
Newbie
Newbie

Increase wrote: Така днес с помоща на *Infection разбрах ацц-та на този които ме е обрал - по-точно тои ми каза "Аз ти взех итемите щото някъв Disable ми каза че неси платил вързак и ще те баннат и аз е добре даи си ми ги и тои е добре после и от тогава никъв го няма наскоро го срещнах и му викам аре бе кфо стана тои е щи ги дам после и ме блокирал в скаип.. начи не е ми за итемите а въпроса е че ме лъже ацц-та са му : van4om/power_mulz/StarCraft/NewPower/allreturns -моля за съдеиствие от страна на ДаркКисс да провери за някои от итемите ми или поне да го попита защо ми е влизал в акаунта хахаха
благодаря за помоща :nenormalniste:
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

1. Кога установихте кражбата? - Юни 05, 2010, 10:00:19 am
2. Кога за последно сте играли с акаунта/геройте/предметите си? - 2:45 pm
3. Какво точно липсва? Откраднат ви е акаунта? Или са изтрити геройте? Или пък са откраднати само предметите? -(това беше остановено след като ДАРК КИСС ми смени емайлите и админа сложил лок на ацц: CHALGABOY го премахна) Липвсат ГЕРОЙТЕ от акаунта и предметите също.
4. Дайте възможно най-подробно описание на всичко което липсва. Колкото сте по-конкретни, толкова по-добре. - Hoto max flail eth , Spirit Monarch 35 cast , Cta 4/5/3 eth flail , Enigma Light Plate 15 ed 14 imd 772 defance , Coronet 2 dru 20 cast 20 str 58 life 15 light rez with jawel 7 fhr 15 all rez , spider web 111ed , scarabshell's 15/15 , ring 10 cast 40 life + mana и rez, ring 10 cast 20 str light rez 29 cold rez 20 , amulet 2 element 10 cast 41 mana , 9 element skillars with life 30+ (имаше 2 по 39 това помня) и 1 element skiller 12 fhr
anix 20/20/10 (купен лично от МАЗО)
5. Някой знае ли ви паролата? (Двамата ми партниори)
6. Играли ли сте от игрална зала, приятел или нещо подобно? Това е необходима информация, за да съставим списък от IP адресите, от които сте влизали - такава информация ще ускори процеса значително. - Не, не сме играли от игрална зала или нещо подобно , беше остановен играча направил обира , /"Акаунти Sniffles, Branwen, ChalgaBoy, deadmen са заключени до изясняване на случая"/

Обръщам се тук , защото говорих с двама администратори и те ме опътиха към форума и ето ме , реших да пиша :)
Increase
Newbie
Newbie

Increase wrote: благодаря за помоща :nenormalniste:
OutLawz
Newbie
Newbie

1. Кога установихте кражбата?
2. Кога за последно сте играли с акаунта/геройте/предметите си? - 9 uni kam 20:00
3. Какво точно липсва? Откраднат ви е акаунта? Или са изтрити геройте? Или пък са откраднати само предметите? - sandstorm 15/15 sp web 116 shako max hoto 34 cta 4 cta 1 eth viper 35/10 mara max spirit 35/102/x 2 fs fhr fs 22 28 life small charms 20 life
4. Дайте възможно най-подробно описание на всичко което липсва. Колкото сте по-конкретни, толкова по-добре.
5. Някой знае ли ви паролата? ne na nikoi ne sum q kazval
6. Играли ли сте от игрална зала, приятел или нещо подобно? Това е необходима информация, за да съставим списък от IP адресите, от които сте влизали - такава информация ще ускори процеса значително. ne sum igral ot drugade osven ot vku6ti
7. Ако разполагате със снимков или видео материал или поне логове от maphack - изпратете ни ги. ne nqmam snimki ili video zashtoto izob6to ne sum podoziral che tova shte se slu4i :)

Sorry za texta v momenta iam problem s kirlicata
OutLawz
Newbie
Newbie

Някой админ ще погледне ли поста ми.. обясних сичко което знам.. мс предварително
lufu
Newbie
Newbie

4 acc ми ги няма ....
lufu , S7an1. anesthtic, i humped
последно влизане 11\30 до колкото си спомням ! писал сам и в другата тема ! за ацц-тата Моля съдеистваите
\(
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

lufu wrote: 4 acc ми ги няма ....
lufu , S7an1. anesthtic, i humped
последно влизане 11\30 до колкото си спомням ! писал сам и в другата тема ! за ацц-тата Моля съдеистваите
\(
мисля че тук е проблема :
humped, Anesthetic, lufu, s7an1, Collector, galinn1 (91.139.144.232) - 5 дена бан за бой без "go"
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
lufu
Newbie
Newbie

от кога ... моля ти се ... докажи ! моляте ! :click:
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

От вчера в 11:05:39 am click
lufu
Newbie
Newbie

пи4 как да то обясня 4е не е вярно искам доказателство ! ВИНаги питам ! дали сме "Г" :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
iskata
Newbie
Newbie

моляви отговорете
iskata
Newbie
Newbie

Здравейте аз сам поредният измамен потребител с откраднат АЦЦ случката е следната:
играя си аз в една игра и питам дали някой разбира от ботове .
Един пичага ми казва че имал Баал бот и знаел как да ми го пусне. Аз реших че ще ми го оправи бота и му дадох скупе да се разберем посли му пратих 1 програма ""TeamViewer"" да ми влезне в компютара и да ми го настрои. и влиза си пича да ми го настрои и когато трябваше да попълня един документ бота да знае ацц/пасс да може да влезе. като написах паса тои го видя и ме (blokna) от скупе. и като се опитах да си вляза в ацц то беше късно.
ИП:94.190.193.114
асс на тоя пич не го помня но имаше герой с ник ""palabot""
petrov
Newbie
Newbie

АЦЦ-тата са balik6 i badboys
Amazon : BigMamma
Paladin : Leave
мога да опиша от до с к'во са облечени ... вече сигурна са съблечени , дори паса на пощата ми е сменен ! Нз кой се играе така лошо с мене ама явно знае к'во прави , щом ми е сринал паса на пощата от 15 символа букви и цифри.
Сега как ще процедираме ? Админите моля за съдействие ...
v acc : badboys където е паладина имаше
2 херота- първото се казва : Otpala демек там си слагах нещата като е на бот...
Другия херо е Leave паладин 97 лв. итемите на него бяха
Hoto max обикновен flail
Shako + um
Zaka + um
Mara ~27
Raven 227/20 мисля беше
Bul +5
Ботушките с 15 dex 65 life
Трангул ръкавици
Cta на 5
спирит с жълти нещица на него
Енигма
War belt
Anih 20/14/6-8
няколко дъски 2-те са с малко лифе и няколко дъски с алл рез
Смалки с лифе
acc:balik6
геройте в него са Extra amazon 92lv do polovinata nqkade dignato , не помня квоо има в него не съм влизал от 3 седмици с нея :) и HardDead мн малък левел , просто казвам какви са херотата да се знае.
Amazon BigMamma
ето 1 пик снимал съм го преди време
http://store.picbg.net/pubpic/9E/03/d56 ... 0e9e03.jpg
Облечена беше за бот ... това ме успокоява донякъде
Coh
Diadem 19/14 + jewel 15 ias 28-9 L rez
Mara 27
Titani обикновенни те не ми трябват смешни са
Monarh + jewel 15 ias 30 L rez
Raven 220/20
Bul +5
War belt
Cta na 5 + spirit
Shadow dancerki 23 dex
Glove - 3 to java 20 ias
3 Дъски или 4 с 39 лифе
3 с 15 алл рез , 3 смалки с лифе и 10/11/9 л рез и 4 с 5 хит рековери и 11 л рез.
Аних 20/14/10
в Куба имаше некви дъски с лифе

Друго ако е паднало от бота .... незнам тея неща да ми върнете евала ...
Снимки с крадеца ето тука :
http://store.picbg.net/pubpic/5E/18/6a7 ... 295e18.JPG

http://store.picbg.net/pubpic/7E/58/8ab ... d17e58.JPG

http://store.picbg.net/pubpic/1D/70/249 ... 431d70.JPG

http://store.picbg.net/pubpic/90/0E/d9a ... 4c900e.JPG

http://store.picbg.net/pubpic/79/60/e15 ... e57960.JPG

След като ми даде паролата на пощата ми влизам и какво да гледам:
http://store.picbg.net/pubpic/9F/4D/1d8 ... a49f4d.JPG
не съм влизал в писмата да видите....
Ако може да ми дадете и Ип-то с което е влизано в ацц-тата да поразследвам и аз тоя случай и кой е тоя тип....
ето и историята на пощата :
http://store.picbg.net/pubpic/D6/44/2f3 ... 6cd644.JPG
изруда е налучквал :@
petrov
Newbie
Newbie

Само да отбележа , че ако ще трябва да чакам от порядъка на 7 дни по - добре да ми оправите банн-а и ацц-тата и да се оправям както мога :( Не че ви пришпорвам , но ако така стоят нещата :)
AlternatiVe
Newbie
Newbie

откраднаха ми акаунта,
акаунта се казва Blizard-1
емеил адрес:******
petrov
Newbie
Newbie

AlternatiVe wrote: откраднаха ми акаунта,
акаунта се казва Blizard-1
емеил адрес:******