Откраднато ацц?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Отварям тази тема, за да могат всички на които са им откраднали акаунта да пишат тук и да не отварят нов топик.

Моля напишете акаунта, който е откраднат, КОГА СТЕ ВЛИЗАЛИ ЗА ПОСЛЕДНО С НЕГО и всякакви други подробности, които могат да помогнат на нас Администраторите да окажем съдействие.
Guest

Някои си праи маитап с мене на никои не сам давал пасс . Нямам коментар 2 ацц миса сменени паролите ацц Redblade и ацц BlueBlade последно кога сам влизал в ацц BlueBlade беше на 04.10.2009 и от тогаз кат получех малко почифка(Бан) .
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

За това не трябва да си пращаш ботовете на никого, нито да ги share-ваш по сайтове и други
Guest

1.На никои не праштам моя Бот с моите настроики.
2.Давам им линк от каде могат да си драпнат бота (data.bg d2haker....)
DarkKiss
Administrator
Administrator

БелияЗаб wrote:Някои си праи маитап с мене на никои не сам давал пасс . Нямам коментар 2 ацц миса сменени паролите ацц Redblade и ацц BlueBlade последно кога сам влизал в ацц BlueBlade беше на 04.10.2009 и от тогаз кат получех малко почифка(Бан) .
Ще Ви помоля да ми изпратите на лично съобщение имената на всички акаунти, които имате. Само RedBlade и BlueBlade ли липсват? Някой знае ли Ви паролата? Имате ли акаунт, с който играете в момента (тези са заключени до изясняване на случая), за да можем да направим съответната проверка. Ако сте играли от някой приятел, игрална зала или дори вкъщи с друг доставчик, също ще е полезно да го уточните. Всякака допълнителна информация ще ни е от полза за по-бързото разрешаване на проблема.

За момента поне не мога да Ви съдействам, тъй като от IP адреса, от който пишете няма записан акаунт, т.е. нямам база за сравнение.
mamy7
Newbie
Newbie

Откраднаха ми итемите от ацц:mamy7 последно влзах кум 16:00-17:00 днес и сега като се прибрах нямах нито един предмен в акаунта ми .. моля да се нправи нещо
mamy7
Newbie
Newbie

вече не само итемите ми зеха а и цялото ацц паролата ми е сменена аре вище тая тема и напраявете нещо е ... ацц:mamy7
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не ти е откраднат акаунта, заключен е - стандартна процедура при кражба.
mamy7
Newbie
Newbie

ем ок незнаех че така се прави... но кат да е само да ми се върнат нещата :mda:
DarkKiss
Administrator
Administrator

mamy7 wrote: ем ок незнаех че така се прави... но кат да е само да ми се върнат нещата :mda:
Някой знае ли ти паролата? От вкъщи ли си играеш или от зала? Да си влизал случайно от някой приятел например?
В интервала 16:07 - 23:16 е влизано от 3 различни IP адреса в акаунта. Единия е този, от който пишеш в момента. На другите 2 съм сложил бан до изясняване на случая.

post8508.html#p8508 Някой от тези IP-та или акаунти да ти е познат?
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Случайно да си имал цта 5/6/4 и грифон 20/14 (всички други предмети му бяха, такива все едно някой му ги беше дал за начало и доста се отличаваха от останалите), защото това ми направи впечатене в асасина от ацц *тот123 (ако не се лъжа). Дори ми предложи цта-та на доста евтина ценичка, но не я взех.

nOthing
Newbie
Newbie

offff nerazbiram zashto sum locknat .. as mu puskam k3c bota s acc mamy7 .. vchera Edelwaise..mi dade 2 paladina i pusnah kam 16:00 bota zamalko obache bqh na drugiq pc..i mn zabivashe i gi sprqh..sled tova igrahme s mamy7a kam 5-6 chasa dueli .. sichko mu beshe na mqstoto.Znam mu parolata ot mn vreme i nerazbiram zashto sam locknat ???? ako nqkoi ot kradenite itemi e popadal vuv men...hubavo slojete mi perm..ama ne e i ne sam kral nishto ! acc:nOthing

P.S nqqm kirilica na tfa pc..
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

nOthing wrote: offff nerazbiram zashto sum locknat .. as mu puskam k3c bota s acc mamy7 .. vchera Edelwaise..mi dade 2 paladina i pusnah kam 16:00 bota zamalko obache bqh na drugiq pc..i mn zabivashe i gi sprqh..sled tova igrahme s mamy7a kam 5-6 chasa dueli .. sichko mu beshe na mqstoto.Znam mu parolata ot mn vreme i nerazbiram zashto sam locknat ???? ako nqkoi ot kradenite itemi e popadal vuv men...hubavo slojete mi perm..ama ne e i ne sam kral nishto ! acc:nOthing

P.S nqqm kirilica na tfa pc..
На този етап друг вариант няма - акаунтите остават заключени до изясняване на случая, който няма как да се изясни без съдействието на собственика. Ако действително е както казваш, не се притеснявай, той ще потвърди, че казваш истината, ние ще си направим нужните проверки и акаунтите ти ще бъдат отключени. Това е най-добрия сценарии :)

За кирилицата използвай например този кирилизатор - http://subs.sab.bz/?act=lat2cyr
mamy7
Newbie
Newbie

teamplay wrote: Случайно да си имал цта 5/6/4 и грифон 20/14 (всички други предмети му бяха, такива все едно някой му ги беше дал за начало и доста се отличаваха от останалите), защото това ми направи впечатене в асасина от ацц *тот123 (ако не се лъжа). Дори ми предложи цта-та на доста евтина ценичка, но не я взех.

да цта 5/6/4 е моита също хото мах мара 29 и такива неща само грифона не е мой

Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дай пълен списък на всички предмети, които ти липсват.
Също така можеш да хвърлиш едно око и на тази снимка, предоставена от t0t123.
http://s8.directupload.net/file/d/2014/9cwcybgz_jpg.htm
mamy7
Newbie
Newbie

DarkKiss wrote:
mamy7 wrote: ем ок незнаех че така се прави... но кат да е само да ми се върнат нещата :mda:
Някой знае ли ти паролата? От вкъщи ли си играеш или от зала? Да си влизал случайно от някой приятел например?
В интервала 16:07 - 23:16 е влизано от 3 различни IP адреса в акаунта. Единия е този, от който пишеш в момента. На другите 2 съм сложил бан до изясняване на случая.

https://dreaming-bg.com/post8508.html#p8508 Някой от тези IP-та или акаунти да ти е познат?
паролата ми я знае играча с ИП-85.217.196.20 аз лично съм му я дал ама за другото ИП нищо не знам.. а то е на тот123 които по нагоре писаха че е имал като мойте итеми и ги е давал на ниски цени..
nOthing
Newbie
Newbie

Вчера запоследно пуснах ботовете кам 4 часа и ги спрqх 4 и нещо че мн лагише .. от другото пц от тогава не сам пускал ботове !!! не сам крал нищо !
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Списък на предметите приятелю, няма да ти вадя думите с ченгел.. Колкото по-бързо кажеш каквото ни интересува толкова по-бързо ще се реши проблема.. Дай всякаква информация, която може да е от полза.
mamy7
Newbie
Newbie

Impressed wrote: Дай пълен списък на всички предмети, които ти липсват.
Също така можеш да хвърлиш едно око и на тази снимка, предоставена от t0t123.
http://s8.directupload.net/file/d/2014/9cwcybgz_jpg.htm
тази снимка я е направил след като ми е зел ацц ... аз ако спирам д2 защо ще ви пиша че нещата са ми откраднати.. това не съм го написал аз!

Относно предметите имах Хото мах,мара 29,зарум 183 с Ум руна,шако с Ум руна,темплар коат с Ум руна,сп леб,бул с 5,ринг с 20 стрент 40 лайф 10 каст,сандки 15 стр,и транг олд ракавици,отделно към 15 смалки с 20 лифе и 3 чарма 1 то комбат, имах и сорс с тал раш сет в акаунта
DarkKiss
Administrator
Administrator

Щом не си я дал паролата си на t0t123, той от къде я има?
Само да вметна - в момента разглеждам backup-а на realm-а от 22:00 снощи - геройте вече са ти били обрани за разлика от в 16:00, когато все още всичко си е било на мястото.