Проблем

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Marti wrote:Днес по рано отидох в TheZone а те ме увериха че проблема не е от тях занесох лаптопа конектнах се към техният рутер и отново не успях да влеза. Затова не виждам каде вече може да е проблемът.
Добре е да тестваш през друга машина евентуално, за да провериш възможността за проблем със самият лаптоп.
Marti
Newbie
Newbie

Ами аз преди 2 дни играех вечерта и сутринта дори оставих бота да бие, а на сутринта преди да отида на училище излизаше това на компютърът мислех че е само на него, но така стана и на лаптопа. ако проблемът беше от мен би трябвало само на 1ния компютър да е проблемът.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Marti wrote:Ами аз преди 2 дни играех вечерта и сутринта дори оставих бота да бие, а на сутринта преди да отида на училище излизаше това на компютърът мислех че е само на него, но така стана и на лаптопа. ако проблемът беше от мен би трябвало само на 1ния компютър да е проблемът.
По същата логика - щом други се свързват със сървъра без проблем, то проблема не е от наша страна
След като от рутер на доставчика също не можете да се свържете, те би трябвало да успеят да проверят на какво се дължи това странно явление. Клиента има право да помоли провайдъра си да провери за неизправност по мрежата, затова си плащате. Желателно е да се свържете с тях, а от наша страна ще съдействаме до колкото е възможно.
Marti
Newbie
Newbie

Не е ли ако наистина проблема е от TheZone да не мога да се конектвам в други сървъри в момента играя само в този но пробвах с друг рег файл и се конектнах?
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Не е задължително проблема да е в доставчика, тъй като имаме други потребители в сървъра, също техни клиенти, които играят без проблем. Проблема може и да не е в тях, но те имат по-голям шанс от нас да го локализират, за това е най-добре да отправите запитване към тях, а както вече споменах, ако имат нужда от нашето съдействие, може да разчитате на 100%.
Marti
Newbie
Newbie

Въпреки знам че не съм баннат защото ип-то не ми е в бан листа има ли по друг начин нещо лок такива не съм много запознат.. ? за причината да не мога да влеза.
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Самия факт, че не можете да достигнете до сървъра елиминира вероятността от бан/лок. Ще Ви помоля да прочетете отново предното мнение, защото от наша страна в момента няма какво да се направи. Нека хората от Зоната да си свършат работата и да Ви осигурят достъп до сървъра, след това ако все още има проблем ще видим какво може да се направи по въпроса.
Guest

Погледни да нети са оплетени кабелите на рутера към пц . Или ресни рутера
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Дори и да са оплетени кабелите, не може да има проблем със връзката само към сървъра. Щом влиза в сайта силно се съмнявам да е това причината.
Освен това по-горе човека спомена, че е с лаптоп - най-вероятно използва Wi-fi, но все пак това е само предположение.
Marti
Newbie
Newbie

днес зоната идваха и отново ме увериха че не е от тях и не могат на направят нище по въпроса идваха у дома нище не стана и ми казаха че единственото решение на проблема е че администратора ме е баннал или нещо потобно..
DarkKiss
Administrator
Administrator

Marti wrote:днес зоната идваха и отново ме увериха че не е от тях и не могат на направят нище по въпроса идваха у дома нище не стана и ми казаха че единственото решение на проблема е че администратора ме е баннал или нещо потобно..
IP адреса от който пишете няма бан. Справка за това можете да направите тук - index.php?action=diablo2;sa=banlist
Marti
Newbie
Newbie

ами нито от единия нито от другия е проблемът то не ми останаха решения..
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Добре, защо не си преинсталираш "Windows"? Според мен ми мирише на вирус, поне аз имах такива проблеми - не можех да се свържа със сървъра, да посещавам сайтове нормално и т.н.
Marti
Newbie
Newbie

Да обаче то ако е вирус може да е сичко е възможно няма да имам вирус и на компютърът и на лаптопа а само на 1 защото файловете са съвсем различни... от компютърът и лаптопа... Да го преинсталирам най лесно но поне искам да разбера от каде идва проблемът не да го преинсталирам и пак същатата история
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Marti wrote:Да обаче то ако е вирус може да е сичко е възможно няма да имам вирус и на компютърът и на лаптопа а само на 1 защото файловете са съвсем различни... от компютърът и лаптопа... Да го преинсталирам най лесно но поне искам да разбера от каде идва проблемът не да го преинсталирам и пак същатата история
По-късно днес ще проведем някой тестове. Ако се окажат неуспешни, ще се свържем с The Zone, за да комуникираме директно, без да използваме потребителите като посредник.
Marti
Newbie
Newbie

Е все пак вие не сте виновни.. защо да се свръзвате той проблемът си е от мен сигурно не искам да ви притесням толкова много..
Impressed
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Ще се свържем с тях защото ценим потребителите си Ако може да съдействаме от наша страна по някакъв начин, ще го направим.
Marti
Newbie
Newbie

Туко що един приятел ми даде скъпе на някаф там и ми каза че може да ми го оправи аз му казах че ще му дам някакви руни той не го оправи обаче видях написа в гоогле нещо res d2 да ви говори нещо ? дали може да се оправи с това?
Marti
Newbie
Newbie

Отново на празно пак не стана и мисля че вече ми е време да си пиша завештанието
Marti
Newbie
Newbie

Беше ми приятно да играя с вас но мисля че ми е време да си тръгвам затова си раздадох акаунтите. Акаунта с руните все още няма да го дам но и той скоро ще си замине. Благодаря на всички администратори и модератори които отделиха време заради мен съжелявам за неудобството.