Изчезнали / изтрити герои от днес

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
glutkata
Newbie
Newbie

Мен всички герои от асс-то ми ги няма :(

acc: glutkata
glutkata
Newbie
Newbie

Ако може някой да ми отговори дали ще се оправят героите или трябва всичко наново поне да знам какво да правя :(
mam4oto
Newbie
Newbie

еми ... и аз това се опитвам да разбера просто несъм получил отговор още нз дали изобщо някой ще даде такъв ...
glutkata
Newbie
Newbie

mam4oto wrote: еми ... и аз това се опитвам да разбера просто несъм получил отговор още нз дали изобщо някой ще даде такъв ...
явно няма и отговор да получим.Пък за героите нема да мечтаем :С
glutkata
Newbie
Newbie

Поне някой админ да отговори има ли шанс да ми се върнат поне героите KF ,imeeeeeeeeeeeeee (но непомня с колко е-та беше),айде мулето ще го прежаля както и да е
mam4oto
Newbie
Newbie

то като гледам май няма и кой дори да погледне тази тема :D
glutkata
Newbie
Newbie

mam4oto wrote: то като гледам май няма и кой дори да погледне тази тема :D
абсолютно си прав :(
d3s7r
Newbie
Newbie

така видях темата реших да пиша тук... И така както си цъках и си пусках ботове, до последно може би преди 3/4 дни и като станах едната сутрин и не ме вкарваше нещо в сървара , не можах да отделя повече време да видя за какво става въпрос,както и да е днес реинсталнах рег фаила и ме вкара в сървара, най-странното беше ,че от може би 10-15 акаунта които имахме регистрирани с 2-та ми партниора, можех да вляза с не повече от 4, та видях в класацията героите са ми там , но не мога да си вляза с акаунтите... какво мога да направя по въпроса, знам имената, сташа на героите,мулета почти всичко,просто най ценните ми герой, не мога да ги използвам защото сървара не възприема ,актуалният ми акаунт и парола ,с които играех най много до преди няколко дни ... :mda: :mda: :mda: :( :( :(
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

d3s7r wrote: така видях темата реших да пиша тук... И така както си цъках и си пусках ботове, до последно може би преди 3/4 дни и като станах едната сутрин и не ме вкарваше нещо в сървара , не можах да отделя повече време да видя за какво става въпрос,както и да е днес реинсталнах рег фаила и ме вкара в сървара, най-странното беше ,че от може би 10-15 акаунта които имахме регистрирани с 2-та ми партниора, можех да вляза с не повече от 4, та видях в класацията героите са ми там , но не мога да си вляза с акаунтите... какво мога да направя по въпроса, знам имената, сташа на героите,мулета почти всичко,просто най ценните ми герой, не мога да ги използвам защото сървара не възприема ,актуалният ми акаунт и парола ,с които играех най много до преди няколко дни ... :mda: :mda: :mda: :( :( :(

А бихте ли ни казали в кои каунти не можете да влизате?
....
d3s7r
Newbie
Newbie

акаунти - с тези не мога да си вляза: d3s7,d3s71,d3s7r,d3s7r2,d3s7r3,d3s7r5,d3s7r6,d3s7ruc71v3,nikit02,nikit03,nikit04,n1kit087

съответно мога да си влизам с : d3s7r1,d3s7r4,nikit087,nikit01,nikit05,nikit06

\(
d3s7r
Newbie
Newbie

предполагам ,че сте обърнали внимание и за това са се оправили акаунтите,благодаря и на добър час със сърварите на Дрийминг, :) :)
lud_man
Newbie
Newbie

Здравейте,
Имам следният проблем с 4 героя в следните ацц-та stone1/stone2/stone3/stone4,преди 5 дена бяха 47 лвл днеска влизам понеже се връщам от почивка и героите ги няма?Ако може да разгледате проблема Благодаря предварително за отделеното внимание!
оправено проблем с парта съжелявам за офф-а
g0gata
Newbie
Newbie

SaMBa
g0gata
проблема е че абсолютно всички итеми в героя изчезнаха докато бих балл в момента имам някакви но не са тези който ми трябват
извинявам се за неудобството
DarkKiss
Administrator
Administrator

g0gata wrote: SaMBa
g0gata
проблема е че абсолютно всички итеми в героя изчезнаха докато бих балл в момента имам някакви но не са тези който ми трябват
извинявам се за неудобството
https://forums.dreaming-bg.com/https:// ... ic.php?t=7
enemydown123
Newbie
Newbie

Акаунт:Awangard Герой:cHc-EnemyDown :) :D :D
rolingash
Newbie
Newbie

ацц Rolingash3
ватре имаше 3 героя BoRnToBeKiLL да се варне ако може :)
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

mVpSC wrote: Преди около 2 седмици бях в един интернет клуб. Играх си и всичко беше ОК докато не се прибрах във вкъщи и не видях че ми липсва героя. Писах веднага е-мейл до support-a но така и не получих отговор. Днеска се засеох с mouse в Diablo II чата и той ме посъветва да пиша тема в форума. Ето и данните на изгубения герой.

Account: mVpSC
Realm: 1.10 Classic
Char name: iNNERMAGE
Тук беше правилното място където трябва да пишеш :)
....
Aiduk
Newbie
Newbie

acc: StilnoX
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Aiduk wrote: acc: StilnoX
И какво за този акаунт?Да наредя един боб та да разбера? :laugh:
....
stambo_94
Newbie
Newbie

хора на мен не 6те да ми влиза в ацц изоб6то играх оба4е трябва6е да изляза за малко варнах се и пи6е the password you entered is uncorrect.you can get a new password by clichink accaunt setting :S