Изчезнали / изтрити герои от днес

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
epackbg
Newbie
Newbie

Явно не четеш други теми :) ,ако беше погледнал за днес какво ново има щеше да разбереш защо не можеш да си влизаш в ацц-то
stambo_94
Newbie
Newbie

разбрах 6то. сега 6те ви обясня (едва ли ще ми повярвате) един приятел игра вместо мене в кащи и игра дуели,казах му да не трагва без го но... видяхте 4е не ме послу6а.този които е казал има право и искам да кайа 4е не е моита вината изцяло. извинявам се за деисвията му и пове4е няма да му давам да играе на кото и било не искам да ми махат бана ама искам да знам коога 6те го махат ако изоб6то 6те го махат.[admin]Има си тема за това.[/admin]
lufu
Newbie
Newbie

Зна4и незнам за другите но на мен ми изчезнаха ЦЕЛИ 4 АЦЦ-та \( \( (fubar) (fubar)
1-ацц lufu
hero CTaHuCJIaB [pal] + 3 stajera
2-ацц S7an1
Angelica - сорс
dguetta - барб
Simon - джава - амзон
и др-те са мулета
3-ацц humped
hummerjunior пал
4 -ацц anesthetic
BleedingEyes pal
както си рънех отидох до магазина и после кво да глеам ... пасслорд... инкорект блябля :@ :@ плс искам съдеиствие
stambo_94
Newbie
Newbie

4овек може и ти да си кат мен
да си мисля 4е не6то само ми из4езнали ацц ама вса6ност сам баннат 6том си4ките са така на4и е бан
освен ако не гре6а провери в другите теми
lufu
Newbie
Newbie

не може да бъде ВИНАГИ ПИТАМ "g" и чякам отговор !
и тогас са бииим ! това е НАПЪЛНО НЕВЪЗМОЖНО !
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

lufu wrote: Зна4и незнам за другите но на мен ми изчезнаха ЦЕЛИ 4 АЦЦ-та \( \( (fubar) (fubar)
1-ацц lufu
hero CTaHuCJIaB [pal] + 3 stajera
2-ацц S7an1
Angelica - сорс
dguetta - барб
Simon - джава - амзон
и др-те са мулета
3-ацц humped
hummerjunior пал
4 -ацц anesthetic
BleedingEyes pal
както си рънех отидох до магазина и после кво да глеам ... пасслорд... инкорект блябля :@ :@ плс искам съдеиствие
humped, Anesthetic, lufu, s7an1, Collector, galinn1 (91.139.144.232) - 5 дена бан за бой без "go"
lufu
Newbie
Newbie

oлеле аз не сам се бил от 2 дена смисал преди банна само ботовете работеха или явно ботовете са виновни шото не са казали Г :D :mda: :secret: (fubar)
federalen
Newbie
Newbie

ограбиха ме и ми делнаха херото .... \(
acc : x-it
hero : X-It
headless94
Newbie
Newbie

acc : headless94
geroi : ItsHammerTime,Fire_Onnn
maxiu96
Newbie
Newbie

Героите от Всички acc са ми изчезнали acc- maxiu96,maxiu962,maxiu963,maxiu964,mixer96,mixer961,mixer962,itemi_maxiu, и абсолютно всички ги няма. :punish: :( :( :( :(
zeromc
Newbie
Newbie

acc: Raduu
Hero: HaMeCHuk
zeromc
Newbie
Newbie

ще ми се върне ли героя ?!
или да спирам да играя ..
banderoll
Newbie
Newbie

Да и на мен всеки ден ми изчезват предмети и руни моля админете да направят нещо по въпроса на мулетата ми изчезнаха мега мн работи и то хубави а да не говорим за руните отделно на колегата всекиде ден трябва да му обличаме героя на ново еее админите какво става моля поне кажете какъв е проблема защото вече нерви не ми останаха благодаря
zeromc
Newbie
Newbie

ще се постарая колкото може повече хора да спрът да играят в този сървар ..
абсолютни смешници .. играя от толкова години нямаше LOD още ,половината админ сигурно са на по 14 години дрисливи типове .. ,вие сте със най отвратителната подръжка ..
TheExorcist™
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Свободен си да напуснеш...довиждане!
Ако си мислиш,че трогваш някого...ХОХОХОХО
Колко като теб е имало и още колко ще има просто не ми се мисли....плашиш гаргите само :laugh:
....
zeromc
Newbie
Newbie

Плашел съм гаргите поне като сте големи администратори може си оправите ебания сървар... Пред 10 мин сървара пада колко герои се бъгват.... Големи админи нямам думи :х Каквото ви трябва го взимате от хората, които се мъчат да играят и да направят нещо хубаво да си загубят малко време и да хвалят сървара на ляво, на дясно, а те го оплюват.... Смешни сте!
Energy
Dreaming Friend
Dreaming Friend

zeromc wrote: Плашел съм гаргите поне като сте големи администратори може си оправите ебания сървар... Пред 10 мин сървара пада колко герои се бъгват.... Големи админи нямам думи :х Каквото ви трябва го взимате от хората, които се мъчат да играят и да направят нещо хубаво да си загубят малко време и да хвалят сървара на ляво, на дясно, а те го оплюват.... Смешни сте!
чували сме ги такива като те.. и като сме смешни какво правиш тук?
I am the punishment of GOD.If you had not committed great sins, GOD would not have sent a punishment like me uponyou.
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

zeromc wrote: Плашел съм гаргите поне като сте големи администратори може си оправите ебания сървар... Пред 10 мин сървара пада колко герои се бъгват.... Големи админи нямам думи :х Каквото ви трябва го взимате от хората, които се мъчат да играят и да направят нещо хубаво да си загубят малко време и да хвалят сървара на ляво, на дясно, а те го оплюват.... Смешни сте!
Какво опяваш бе... що си мислиш, че някой ти е длъжен щом си тук ще се съобразяваш с правилата. Не си по различен от останалите така че ще си мериш приказките. На никой не му е приятно индивиди като теб да му пълнят темите със заядливи постове и дебилни изказвания. Като е "ебан" сървъра какво правиш тук та и се репчиш по форума!? Следващото ти такова изказване директно ще доведе до бан от форума. Няма да ги бъде твоите своеволия! :punish:

Въпроса приключва тук всеки следващ пост ще бъде изтрит!
Go6efff
Newbie
Newbie

acc : Go6efff Hero: SoSAD
jag0ar1
Newbie
Newbie

Ацц-Oxboli0
Герои-Smuche_runi,Assaska и още 4-5 но не си спомням имената..