Изчезнали / изтрити герои от днес

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
Ttiinnaa
Newbie
Newbie

Из4езнали са ми херотата .. в ацц TINA ... жава 97 лвл сорс 89 и 5 мулета ги няма ..

Играх в4ера следобяд около 17:00 4аса , влязох ве4ерта около 22:30 4аса , и ацц бесхе празно , никой не ми знае пас моля да се обарне внимание на молбата ми да се варнат геройте ако е вазможно или поне да разбера каква е при4ината да ги няма , сабирал сам амазона 6-7 месеца и сам я вдигал на рака .... моля ви за малко разбиране другите ми ацц не са пипнати само този е празен ... не ми пука за другите просто си искам жажата ...

Моля админите да напражят нещо по вапроса ако е вазможно !!!

Име на херотата : Tina , DeN , Tina-razprodava , Tina-drebno , Tina-Banka , Tina-Kamak , Ot-Tinata
Nova
Newbie
Newbie

Изчезнал ми е героя от ацц: Nova / име на героя: AzathioZeta . Той е бъгнат - дава "Failed to join game" , както вече знаете . Никой не ми знае паролата , а героите ми в другите пет акаунта са си там. Какво става?
sTonow
Newbie
Newbie

Hero-sYc-xIrokIlLeR
Acc-sYc-kIbeRGoD
Ttiinnaa
Newbie
Newbie

Acc - Tina
Hero - Tina , Den , Tina-Banka , Tina-Razprodava , Tina-Drebno , Ot-tinata , Tina-Kamak
Ttiinnaa
Newbie
Newbie

Acc - Tina
Hero - Tina , Den , Tina-Banka , Tina-Razprodava , Tina-Drebno , Ot-tinata , Tina-Kamak

Моля да се обарне внимание , 4акам от 1 месец !
slear932
Newbie
Newbie

El_dru,Bello,Esperransa,Belka,Fistpalsito
Slear
slear932
Newbie
Newbie

v petyk (31.12.2010) igraeh i vsi4ko beshe ok no kym 12 4asa izleznah i se prebiram v 3 i vlziam v acc-to si i nikvi geroi vsi4ki sa iztriti,pone da si mi vyrnete items pls
ikonoma
Newbie
Newbie

Герой: bocko , bocka . godlikes imah oshte edin no ne go pomnq
Акаунт : bocko

Admin Edit:
From Fpupesh:
Не знам забелязваш, но бъга, за който говориш в чата е от март месец 2010 година, а не от вчера.

[mod]\За да няма безмислен флууд, в теми от преди половин година. \ \~Lock\[/mod]