Дуел вързак въпрос!?!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
rolingash
Newbie
Newbie

Добар ден :)
играх с 1 пич дуел вързак, той ме извика в затворена игра направена от него,когато влезнах погледнах картата беше чиста, но по време на 4-тият дуел видях колби за кръв на земята.Тръгках към града , но докато се телепортирах, попаднах на чъковете на противника и умрях.Платих си вързака ,хо искам да попитам дали е достоверен дулът ако има колби кръв на земята.. имам и скрийнове....
Благодаря предварително :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rolingash wrote: Добар ден :)
играх с 1 пич дуел вързак, той ме извика в затворена игра направена от него,когато влезнах погледнах картата беше чиста, но по време на 4-тият дуел видях колби за кръв на земята.Тръгках към града , но докато се телепортирах, попаднах на чъковете на противника и умрях.Платих си вързака ,хо искам да попитам дали е достоверен дулът ако има колби кръв на земята.. имам и скрийнове....
Благодаря предварително :)
Винаги се вика 1 или 2 съди ! Не трябва да има на земята поитани с лаиф . :)
rolingash
Newbie
Newbie

имам скрийнове , това че са попаднали колби с кръв на земята означава ли, че дуелът e невалиден? :)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

rolingash wrote: имам скрийнове , това че са попаднали колби с кръв на земята означава ли, че дуелът e невалиден? :)
Нищо няма да ти помогне вече си платил туи беше друг път да знаеш да викнеш съдя !