Защо няма сървър?

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
DarkKiss
Administrator
Administrator

Отварям тази тема, за да не изникнат множество други такива с въпроси.
Сървъра е офлайн в момента. Причината е, че повече от 2 часа няма електроподаване към машините ни, които го поддържат. Повече от час сървъра издържа само с UPS, но явно аварията е сериозна и ще е нужно повече време.
Имаме готовност да възстановим нормалната работа на сървъра до 10 минути след пускането на тока. Очакваме реакцията на ЧЕЗ по въпроса. При повече информация ще ви запозная с нея в темата.
ryan4o
Newbie
Newbie

dark за това ли ми дава конектинг то фастест сарвар?? :mda:
DarkKiss
Administrator
Administrator

ryan4o wrote: dark за това ли ми дава конектинг то фастест сарвар?? :mda:
Да.

Преди около 40 мин. възстановиха захранването и сървъра е онлайн. Извинявам се, че не дадох информация по-рано, но ни спряха тока и при машината поддържаща сайта и форума.. :) Явно правят някаква профилактика.

Както и да е, всичко е наред вече - приятна игра.
THINKFAST
Newbie
Newbie

Здравейте понеже съм нов и незнам към кого да се обърна и къде да пиша бих искал да знам следното:защо не ми позволява сайта регистрация(app.php/pvpgn/register),koгато цъкна "регистрация" ми показва това : Заявеният документ не може да бъде открит.
Ако смятате, че това е грешка, моля свържете се с администратора на сайта.

Върнете се на предишната страница или посетете dreaming-bg.com
Помогнете ! :( \(
DarkKiss
Administrator
Administrator

THINKFAST wrote:
Mon Apr 12, 2010 2:54 pm
Здравейте понеже съм нов и незнам към кого да се обърна и къде да пиша бих искал да знам следното:защо не ми позволява сайта регистрация(app.php/pvpgn/register),koгато цъкна "регистрация" ми показва това : Заявеният документ не може да бъде открит.
Ако смятате, че това е грешка, моля свържете се с администратора на сайта.

Върнете се на предишната страница или посетете dreaming-bg.com
Помогнете ! :( \(
Здравейте,

Временно регистрациите са спрени, тъй като работим по нова регистрационна система. За момента е невъзможно потребителите да регистрират сами нов акаунт, но при желание можете да ми изпратите на лично съобщение името на акаунта, който желаете да регистрирате, както и съответната му парола.
THINKFAST
Newbie
Newbie

Мерси за бързия отговор явно сървера е доста по добър от този в който играя,надявам се скоро да оправите проблема,след което ще се регна. :) :)
ryan4o
Newbie
Newbie

отново няма сарвар нещо стана кам 12 вечерта и до сега още няма моля съобщете какво е станало и кога щте го оправите ???? (fubar) :) \( :mda:

Готов е. Мерси !!!
ryan4o
Newbie
Newbie

няма сървар дава ми отново Failed to join game дава ми го на сичките ми ацц-та ...
DarkKiss
Administrator
Administrator

ryan4o wrote: няма сървар дава ми отново Failed to join game дава ми го на сичките ми ацц-та ...
Вече работи нормално.
d1mba7a
Newbie
Newbie

amm pls pomognete
za p1rwi pat shte igraq v dreaming mod ... taka da zapo4nem s problema
zna4i vlizam s v acc-to i ka7o resha da vlqza v nqkoi server .. ne zarejda !! pls pomognete mn vi molq :( :( :( :secret: :secret: :mda:
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Пиши на кирилица като за начало. Как така не ти дава да влезеш в сървъра? Дай малко повече подробности.
petrov
Newbie
Newbie

Проблем ли има със сървъра ? Всеки ден по 4 пъти пада и го няма никакъв по 1-2 часа вече стана 3-4 дни ?
r4zr
Newbie
Newbie

Отново няма сървър. Connecting to the fastest server и след това Unable to connect...
ChalgaBoy
Jr. Member
Jr. Member

коФти
DarkKiss
Administrator
Administrator

Работи се по въпроса.
Sp3n5
Newbie
Newbie

Защо постоянно пише- Your position in line is... това няма ли да се поправи,в момента и двата ми героя са - Failed to join game... Супер дразнещо е!
Nelegalno
Newbie
Newbie

Защо няма сървър пише Unable to connect to Battle.net
мола Отговорете?.....
beasteh
Newbie
Newbie

няма сървър или моя нет не става ? ако може някой да ми отговори за да не се чудя :/
Solid
Newbie
Newbie

Пи4ове Извинете , 4е пи6а в тази тема но 1 фр сега ми каза за сервера ви и много го харесах та бих искал някои да си даде скayпа и да ми обясни какво трябва да друпна да си оправя сервера и да играя отново се извинявам , 4е пи6а в тази тема!
Ивайло Георгиев
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Здравейте,

За да играете при нас Ви е нужно "Diablo 2 Lord of Destruction" обновен до версия 1.10b. Сървърът ни разполага с 2 реалм-а 1.10 classic и Dreaming mod v3.1b. За 1.10 classic мисля, че няма какво да Ви обяснявам, а информация за Dreaming mod v3.1b можете да намерите на адрес: https://dreaming-bg.com/topic2621.html. За да влезете в Dreaming трябва да въведете ip адреса като използвате BNet Gateway Editor:

Code: Select all

Name: Dreaming
Zone: 0
IP: d2.dreaming-bg.com
или достатъчно е просто да изтеглите .reg файл и да го стартирате - app.php/downloadsystemcat?id=1. Регистрация в сървъра (Прави се от тук) от валиден (препоръчително е) мейл адрес.

Надявам се да съм Ви бил максимално полезен.
Ако имате допълнителни въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас посредством лични съобщения.