проблем с логване

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
g0gata
Newbie
Newbie

проблема е следния днес кам обяд най спокойно си играх и всичко си беше наред.по едно време играта нещо багна и се наложи да я изтрия.драпнах си от замунда Diablo 2 + LoD. инсталирах ги. ъл-нах ги до 1.10 сложих gateway-a със ip-то и т.н.
пробвам да си вляза в аcc-то пиша User: g0gata пиша паролата и ми излиза съобщение грешна парола. пробвах пак бавно да не да съм объркал аз ама не. влезнах в сайта пратих рекуест за нова парола смених я пробвах пак да вляза пак не иска.
може ли по някакъв начин да се оправи :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :secret: :secret: :secret: или ще трябва всичко да започне отначало \( \( \( \( \( \(
мерси предварително :)
DarkKiss
Administrator
Administrator

Принципно може :) Докладвал си кражба и го заключих акаунта, докато не внесеш повече информация, за да можем да видим какво може да се направи по въпроса - стандартна процедура. Ако желаеш може да го отключа веднага, няма проблем.
g0gata
Newbie
Newbie

впрочем и аз помослих че е кражба но се отказа че докато съм бил Бал по едно време умрях и нещо се бъгна и всичко изчезна но в в момента има там нещо колкото да не е без хич :P
DarkKiss
Administrator
Administrator

Акаунта е отключен.