БЪГ на травинциал бота

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
ryan4o
Newbie
Newbie

значи героя се казва Smoky днес сутринта в 5 се отбъгва бота до сега е направил 200 ръна и сега пак е бъгнат аз за какво играя да си чатя ли?? или да чакам някоя руна да падне ?? да си взема някое итемче хайде обърнете внимание на темата.. не я подминавайте с лека рака (fubar) :punish: :punish:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

1) Има си тема за този тип проблеми.
2) Играй ръчно, щом бота ти прави проблеми.
3) Бъговете, които ботовете изкарват, не са наш проблем, нито приоритет.
ryan4o
Newbie
Newbie

абе пич нали за тва е позволен бота бре да се играе с него а този проблем не е от бота а е от сарвара сащия бот сам пускал и в друг сарвар тай че моляте не ме обеждавай че е от бота това !!!
просто намерете решение за този проблем ... а колкото до темата не сам видял ясно ми е вече че само пишете а нищо не правите по вапроса...

@teamplay:
абе пич нали за тва е позволен бота
Това, че са позволени ботовете, не значи че ви ЗАДЪЛЖАВАМЕ да ги пускате!
ryan4o
Newbie
Newbie

ми ае щом толко знаете да пишете като е намален дропа на руни без бот колко ръна треа да напраа ??? 10032103 ?? или щото за 2 000 ръна нищо не вади камоли аз да си играя ??? никой не ме е задължил да пускам тоя бот но и никой не оправя проблема поне като е позволен се впрегнете малко стига писахте.. за сичко има решение но зависи от човека дали ще му се занимава или не ... :mda: :cool: (fubar)
SkylineGTR
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Като незнаеш де да руниш таи е ела в нон-ладдер и щети покажа как се вадят руни :secret: И това е класик като нети харесва има други сървъри дет са фън !
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

ryan4o wrote: ми ае щом толко знаете да пишете като е намален дропа на руни без бот колко ръна треа да напраа ??? 10032103 ?? или щото за 2 000 ръна нищо не вади камоли аз да си играя ??? никой не ме е задължил да пускам тоя бот но и никой не оправя проблема поне като е позволен се впрегнете малко стига писахте.. за сичко има решение но зависи от човека дали ще му се занимава или не ... :mda: :cool: (fubar)
1.Дропа на руни не е увеличен, това че не намираш руни, не значи че трябва да се държиш нагло с екипа на сървъра!

Колегата ти обясни какво да правиш ако не ти харесва. И на нас не ни е приятно, но това е положението.
ryan4o
Newbie
Newbie

ами знам как може да се оправи реса го направете през 2 часа и готово няма да има лагг няма да има недоволни заради бота аз го предложих отдавна но никои не слуша....
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

При всеки рес се прави автоматичен бекъп, с който машината се товари ужасно много, макар само за 1 път на 24 часа (в 5 сутринта). Сега си представи 12 бекъпа за 1 ден - постоянни крашове, line и т.н.
ryan4o
Newbie
Newbie

ами представи си днес в 5 ми се отлкючи героя в 12 пак се бъгна що е то? СЪДБА?? :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste: :nenormalniste:
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Темата виждам че е изчерпана.

~locked.