Искам да се оплача!

Проблеми в играта или с акаунта? Дайте им глас тук, ние ще помогнем.
alex93
Full Member
Full Member

Най-напред здравейте.
От доста време следя темата "Предложения за нови Runeword-и".Предлагат се всякакви предмети-такива дето стават и такива дето водят до нечестна игра.И ето защо реших да направя тази тема.
Според мен няколко dreaming items изобщо не трябва да съществуват, а ето и защо:
http://prikachi.com/files/1584338i.jpg
Давам ви пример с прословутите bowers.
Според мен такъв герой изобщо НЕ ТРЯБВА ДА ИМА.
Първо:Има невероятен cast(ще го хванеш ама за оная работа..)
Второ:Пасивите...Пасивите + тези предмети обезсмислят дуелирането с такъв герой.
И да стигнеш до него...
Шанс за победа имаш само с charge/smite (шанса е малък...пък побеждават).
Моля да бъде направено нещо по въпроса, защото просто играта се обезсмисля.

ПП:ето един цитат
bru7e wrote: @teamplay: Още от сега ти казвам, че шанса тази руническа дума да я вкараме е абсолютно никакъв.
А как сте вкарали тия отгоре и идея си нямам...
Destruction
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Да, тези предмети са "имба", но са вкарани, за да привличаме хора да дават пари за сървъра. Ако е руническа дума, всеки ще може да я има и приходите ще намалеят.
alex93
Full Member
Full Member

Destruction wrote: Да, тези предмети са "имба", но са вкарани, за да привличаме хора да дават пари за сървъра. Ако е руническа дума, всеки ще може да я има и приходите ще намалеят.
Да знам че са "имба" и знам точно за какво са вкарани ...но поне малко да се намалят бонусите които дават...не знам ...все пак ще е добре да се пусне някаква анкета за да видим какво мислят останалите играчи..не само аз :)
loshia
Jr. Member
Jr. Member

аве да не се махат.
според мен трябва да се махне само гем 13 (този за slow) защото всички bower-ки са се набухали с такова и е малко по-трудно да се убие.
иначе друго всичко си е нормално
Takov
Dreaming Friend
Dreaming Friend

еми аз лично не знам какво е наред и какво не в боуер който има към 110 каст над 5к дмг ако е на декст може и към 6,5 да стигне телепортира се има по 33-34 левел пасиви доста приличен редюс на дмг и да речем 50+ слоу от 13ки гемове и предмети който се достига без да се слагат гемове във всички предмети ами ако в останалите добавим да речем 2-3 15ки с реплениш лайф то става ужасен герой да не говорим че и ИАС-то му е много блок почва почти да не признава и като влязат 4-5 такива в 8местна игра става страхотно :) :nenormalniste: :weight: :like_linux: :D
maz0
Dreaming Friend
Dreaming Friend

Такъв амазон единствено бие само в "No rulez" игрите, на турнири и обикновени дуели, малко играчи биха се съгласили да се дуелират с такъв герой \)